Egyéb
A ház előtt egy kisfiú ágaskodik, nem éri el a csengőt. Arra jön egy szerzetes, jóságosan segít neki és megnyomja helyette a csengőt.
- Köszönöm pap bácsi, de most aztán szaladjunk!
- Köszönöm pap bácsi, de most aztán szaladjunk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Találós kérdés
- Mit mond a rapper kacsa?
- Hip-Háp.
- Hip-Háp.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,39
Felnőtt
Az öregek otthonában Józsi bácsi dicsekszik az ápolónőnek:
- Tudja kedveském, fiatal koromban egy literes kanna tejet el tudtam vinni a péniszemen 50 méteren keresztül.
- Hát bizony Józsi bácsi, ez ma már nem megy, ugye?
- Nem aranyoskám, sajnos nem bírja a térdem!
- Tudja kedveském, fiatal koromban egy literes kanna tejet el tudtam vinni a péniszemen 50 méteren keresztül.
- Hát bizony Józsi bácsi, ez ma már nem megy, ugye?
- Nem aranyoskám, sajnos nem bírja a térdem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Bizarr
Az orosz-japán együttműködés keretében a japánok egy krumplihámozó gépet küldenek az oroszoknak. Az oroszok beöntik a krumplit, és az hamarosan kijön meghámozva. Az oroszoknak nem sikerül lekoppintani a gépet, de azért fél év múlva ők is küldenek a japánoknak egyet. A japán változattal ellentétben ez persze hatalmas.
A japánok beöntenek egy csomó krumplit, várnak, nagy lassan kijön belőle néhány hámozott, aztán beöntenek még egy csomót, és még, de végül már csak néhány hámozatlan krumpli gurul ki belőle. Hívják az oroszokat, hogy mi lehet a baj.
- Mit csináltatok vele?
- Beöntöttünk vagy egy tonna krumplit.
- Ajjaj! Ti agyonnyomtátok Szását!
A japánok beöntenek egy csomó krumplit, várnak, nagy lassan kijön belőle néhány hámozott, aztán beöntenek még egy csomót, és még, de végül már csak néhány hámozatlan krumpli gurul ki belőle. Hívják az oroszokat, hogy mi lehet a baj.
- Mit csináltatok vele?
- Beöntöttünk vagy egy tonna krumplit.
- Ajjaj! Ti agyonnyomtátok Szását!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,72
Egyéb
Egy házaspár új lakásba költözik, és egymás után jönnek a problémák: a tapéta leválik a falról, a villanykapcsoló szikrázik, leesik a csempe, a mesterek egymásnak adják a kilincset.
Egyik nap korábban jön haza a férj, és a vízvezetékszerelő autóját látja a házuk előtt. Így kezd fohászkodni:
- Istenem add, hogy csak megcsaljon!
Egyik nap korábban jön haza a férj, és a vízvezetékszerelő autóját látja a házuk előtt. Így kezd fohászkodni:
- Istenem add, hogy csak megcsaljon!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
Egyéb
Józsi bácsit már ötödször viszik gyomormosásra, gombamérgezés miatt.
Meg is kérdezők Tőle: Józsi bácsi! Hát nem ismeri a gyilkos galócát? - De ismerem fiam.
- Akkor miért szedi le és eszi meg? - Mert imááádom!
Meg is kérdezők Tőle: Józsi bácsi! Hát nem ismeri a gyilkos galócát? - De ismerem fiam.
- Akkor miért szedi le és eszi meg? - Mert imááádom!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,19
Házassági
Kovácsék a hatodik gyerek után úgy határoznak, hogy ezentúl valamilyen abszolút biztos fogamzásgátló szert alkalmaznak, csak azt nem tudják, hogy van-e már ilyen.
Elmennek a nőgyógyászhoz, és megkérdezik az orvost, hogy van-e ilyen.
- Van: egy pohár vizet kell inni.
- Előtte vagy utána?
- Helyette.
Elmennek a nőgyógyászhoz, és megkérdezik az orvost, hogy van-e ilyen.
- Van: egy pohár vizet kell inni.
- Előtte vagy utána?
- Helyette.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,4
Házassági
Egy idős házaspár a templomban istentiszteleten vesz részt. Úgy a felénél az asszony odahajol a férjéhez és így szól:
- Nemrég egy csendeset szellentettem, mit gondolsz, mit tegyek?
A férj válasza:
- Szerintem cseréld ki az elemeket a hallókészülékedben...
- Nemrég egy csendeset szellentettem, mit gondolsz, mit tegyek?
A férj válasza:
- Szerintem cseréld ki az elemeket a hallókészülékedben...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Munkahelyi
A főnök odahajol titkárnője füléhez, és súgva kérdezi:
- Mondja Timike, van valami programja ma estére?
- Nincs, főnök úr - válaszolja elpirulva Timike.
- Szuper, akkor kérem feküdjön le korán, mert már nagyon unom, hogy minden reggel elkésik!
- Mondja Timike, van valami programja ma estére?
- Nincs, főnök úr - válaszolja elpirulva Timike.
- Szuper, akkor kérem feküdjön le korán, mert már nagyon unom, hogy minden reggel elkésik!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Egyéb
Dávidka a kistestvérével játszik az udvaron. Az anya egy kis időre bemegy a házba, amikor kijön, látja, hogy Dávidka egy fejjel lefelé fordított nagy dézsa fenekén dobol két bottal.
- Mit csinálsz, kisfiam? - kérdezi tőle.
- Szórakoztatom az öcsit.
- És hol van az öcséd?
- A dézsa alatt.
- Mit csinálsz, kisfiam? - kérdezi tőle.
- Szórakoztatom az öcsit.
- És hol van az öcséd?
- A dézsa alatt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,21