Bizarr
Meghalt az öreg Roth. A felesége két szót vésetett a sírkövére:
"Nyugodj békében."
Majd a végrendelet elolvasása után még hármat:
"Míg utánad jövök."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,47
Idézetek
Egy karambol ügyében folyik a tárgyalás a bíróságon. A vádlott ügyvédje szólítja a tanút:
- Uram, ugye ön látta, hogy történt a baleset?
- Igen, jól láttam.
- Megmondaná, körülbelül milyen messze állt az ütközés helyétől?
- Igen. Pontosan 4 méter 30 centire voltam tőle.
- Honnan tudja ezt ilyen pontosan?
- Onnan, hogy amikor a két autó összeütközött, elővettem egy mérőszalagot és lemértem a távolságot. Tudtam, hogy valamelyik idióta a bíróságon úgyis megkérdezi majd.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Házassági
Egy férj búcsúzkodik a feleségétől:
- Drágám, amíg üzleti úton vagyok, hogyan adjak neked hírt magamról?
Mobilon vagy elég e-mailben?
- Banki átutalással, ha lehet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Rendőr
A rendőrségen csörög a telefon:
- Üdvözlöm, az állatkertből hívom, megszökött az egyik zsiráfunk.
Mire a rendőr:
- Jegyzem, kérem! Van valami különös ismertetőjele?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,74
Egyéb
Nekem két háziorvosom van - meséli barátnőjének egy fiatal hölgy.
Egy idős tapasztalt és egy fiatal kezdő.
- Melyikkel és mikor kezelteted magad?
- Az idősebbet akkor hívom, amikor rosszul érzem magam...
- És a fiatalt?
- Amikor jól akarom érezni magam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,0
Kocsma
A kocsma előtt egy nagyon részeg férfi támaszkodik. Egy járókelő megkérdi:
- Mi történt magával?

- Semmi. Én vagyok a kocsma reklámja.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Iskolás
- Az én kisfiam egy rendkívüli gyerek, tele van eredeti ötletekkel. Ugye, tanárnő?
- Ó igen, különösen ami a helyesírást illeti!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Egyéb
- “A Facebook az egy közösségi háló. Mindenki bele van gabalyodva. Ezt a Nagypapa mondta.”
- “Nem tudom mi az a Facebook, de karácsonyra azt kértem a Jézuskától.”
- “Anyának is van Észbúkja, az olyan, mint az okos telefon.”
- “A Fészbúk az egy olyan könyv, amit az egérrel lehet lapozni.”
- “A Fészbúk az olyan, hogy ha sokat simogatod a telefonodat, akkor egyszer csak előjön.”
- “A bátyám szerint a Fészbúkon jó csajok vannak. Én 9 éves vagyok és lány szóval nekem nem kell Fészbúk.”
- “Apa letiltotta anyát a Fészbúkról, mert egész nap zenéket küldött neki. Nem tudom ez mit jelent, de most jól viselkedem, nehogy büntetésből Fészbúkot kapjak.”
- “Anya azt mondta, hogy ha nagy leszek, majd csetelhetek a barátaimmal a Fészbúkon, szerintem a csetelés az olyan, mint a szex és terhességet lehet tőle kapni.”
- “A nővérem a pattanásait nyomogatja és a Fészbúkot. A Fészbúk is egy ilyen bőrbetegség szerintem.”
- “A Fészbúk az egy cociális háló.”
- “A Fészbúkon lehet lájkolni. Ha nagy leszek, megtanulok lájkolni, remélem nem olyan nehéz, mint a horgolás, mert az nem megy.”
- “A Fészbúk az egy olyan fényképezőgép, hogy ha a tükörben lefotózod magad, akkor belekerül az internetbe a képed.”
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,86
Szőke nő
Két szőke nő beszélget:
- Még mindig nem tudom eladni az autómat, mert senkinek sem kell, ugyan is túl sok, 350.000 km van benne
Mire a másik:
- Bízd rám az autót, a barátom autószerelő, ő majd visszapörgeti neked a kilométer órát 70.000-re.
Egy hét múlva találkoznak, kérdezi az egyik a másiktól, hogy sikerült-e már így eladnia az autót, hogy nincs benne olyan sok km.
Mire tök komolyan válaszol a szöszi:
- Már miért adnám el? Hisz alig van benne kilométer!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,7
Móricka
- Pistike! Ne adj babot a macskának, mert felfúvódik!
- Nem baj anyu, a kutyának úgy sincs most labdája!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15