Felnőtt
A luxushajón megszólal a hangosbemondó:
- Figyelem, figyelem! A szigeten, ahova megyünk, a lakosság egyik fele influenzás, a másik fele AIDS-es.
- Mit mond? - kérdezi az egyik utas.
- Mit mond, mit mond... Miért nem figyelsz? Azt mondja, hogy aki köhög, azt nyugodtan meg lehet dugni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Rendőr
Behívják az elsőt és kérdezik tőle:
- Barna és cipőfűzője van, mi az?
Gondolkodik a rendőr, majd rávágja:
- Cipő!
Nagy ujjongás a teremben - átengedik.
Megy ki, kérdezi tőle a másik, hogy mi volt. Elmondja a megoldást a másiknak.
Az is bemegy és megkapja a kérdést:
- Falon van és ketyeg. Mi az?
Mire a rendőr megkérdezi:
- És fűző nincs benne?
- Nincs!
- Akkor szandál...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Bizarr
Új őrmester kerül az alakulathoz. A katonák, hogy megmutassák, ki az úr, egyik este kutya ürülékkel töltik meg az egyik csizmáját. Másnap várják a reakciót, de semmi. Több héten át megy a szívatás, míg egy nap megunják. Másnap sorakozó közben megjegyzi az őrmester:
- Na emberek, amiért abbahagyták a csizmám "töltögetését", én és a lovam úgy döntöttünk, hogy mától fogva mi sem pisilünk bele az önök levesébe.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,70
Találós kérdés
- Hogy hívják az arab fogorvost ?

- Blend Ahmed.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,97
Egyéb
A vasutas fia első nap sugárzó arccal megy az iskolába.
A nap végeztével viszont, már nem olyan lelkes a gyerek. Meg is kérdezi tőle az apja:
- Na, milyen volt az iskolában, fiam?
- Édesapám! Egy nagy átverés az egész. Bemegyek, ki van írva az ajtóra hogy
első osztály, közben meg odabent fapadok voltak.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,76
Orvos
Orvos a beteg feleségének:
- Az ön férjének tífusza van. Ez a betegség olyan súlyos, hogy aki elkapja a kórt belehal, vagy belehülyül.
- Istenem, fakad sírásra az asszony...
Valóban csak ez a két lehetőség áll fenn?
- Asszonyom, nekem elhiheti. Én magam is átestem ezen a betegségen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Egyéb
Egy idős úr felszáll a buszra, ám mivel nagy a tömeg, ő is gyűrődik a többi utassal együtt. Végül egy gyerek mellé kerül, aki az ülésen ül. Az öreg idegességében elkezdi kopogtatni a botját, mire a gyerek megszólítja:
- Bácsi, miért nem húz gumit a bot végére, hogy ne kopogjon úgy?
Erre az öreg mérgesen rászól a gyerekre:
- Húzott volna gumit az apád, akkor most én ülnék!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66
Fárasztó
Két homokszem repül a sivatagban. Megszólal az egyik:
- Haver, ideje lenne már leszállnunk...
Mire a másik:
- Hülye vagy, ekkora tömegben?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,79
Szőke nő
A szőke nő és a barátja elmegy horgászni. Bérelnek horgászfelszerelést, egy motorcsónakot és kiváltják a napijegyet. Egész nap ülnek a csónakban, de összesen egy kis keszeget sikerül fogniuk.
Megszólal a barát:
- A francba, ez a nyamvadt kis keszeg 15.000 forintunkba került!
Mire a barátnő:
- Jujj, még szerencse, hogy csak egyet fogtunk belőle!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77
Egyéb
A nagy pénzügyi válság idején bemegy egy férfi a brókeréhez és megkérdi:
- Mondd meg nekem, de őszintén, te nem aggódsz az ügyfeleid pénze miatt?
- Csak nyugalom! - nyugtatja a bróker. - Nem lesz semmi baj. Én például úgy alszom, mint egy kisbaba.
- Olyan nyugodtan?
- Nem egészen. Nyugodtan alszom néhány órát, aztán felébredek és sírok reggelig...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1