Orvos
Öreg néni elmegy az orvoshoz:
- Doktor úr! Hogy is hívják azt a német urat aki otthon mindig eldugja a dolgaimat?
- Alzheimer, Mari néni, Alzheimer...
- Doktor úr! Hogy is hívják azt a német urat aki otthon mindig eldugja a dolgaimat?
- Alzheimer, Mari néni, Alzheimer...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 1,84
Egyéb
Egy fiatal, csinos hölgy érkezik látogatóba a családhoz. Az anya biztatja a kisfiát, hogy jöjjön közelebb az asztalhoz.
- Mutatkozz be szépen a néninek, és adj puszit!
A kisfiú tiltakozik:
- Nem merem! Apa is megpróbálta az előbb, de akkora pofont kapott...
- Mutatkozz be szépen a néninek, és adj puszit!
A kisfiú tiltakozik:
- Nem merem! Apa is megpróbálta az előbb, de akkora pofont kapott...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Bizarr
Az olasz Alitalia repülőgépe késve indul el. A stewardess mentegetőzik a hangosbeszélőn:
- Tisztelt utasaink! Szíves elnézésüket kérjük a késésért, de a pilótának valami nem tetszett a motor hangjában. A problémát megoldottuk, a csere pilóta kellemes utazást kíván mindenkinek!
- Tisztelt utasaink! Szíves elnézésüket kérjük a késésért, de a pilótának valami nem tetszett a motor hangjában. A problémát megoldottuk, a csere pilóta kellemes utazást kíván mindenkinek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,62
Pistike
Az óvodában a gyerekek élményeiket mesélik. Pistike a következő sztorit meséli:
- Egy meleg nyári este volt... Aztán egyszer csak villámlott, dörgött. Nagyon féltem, ezért a mamámhoz bújtam a sötétben. De sajnos elkéstem, mert a papám előbb félt!
- Egy meleg nyári este volt... Aztán egyszer csak villámlott, dörgött. Nagyon féltem, ezért a mamámhoz bújtam a sötétben. De sajnos elkéstem, mert a papám előbb félt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Egyéb
Az a személy, aki képes két óránál tovább gondolkodni valamiről, ami nem kapcsolatos a szexszel.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,78
Roma
Ül a cigány árus a cucca mögött a piacon. Arra megy egy másik, és egy óvatlan pillanatban felkapja az egyik árut, majd gyorsan elszalad vele.
Mire az árus nagy búsan megszólal:
- Na, ez is csak beszerzési áron kelt el...
Mire az árus nagy búsan megszólal:
- Na, ez is csak beszerzési áron kelt el...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Egyéb
Mondd csak barátom!Neked mekkora volt a legnagyobb hal, amit életedben eddig fogtál?
- Körülbelül 20 centi...
- Az nem túl nagy!
- Mármint a távolság a két szeme között.
- Körülbelül 20 centi...
- Az nem túl nagy!
- Mármint a távolság a két szeme között.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,78
Egyéb
Két idős házaspár hajt autójukkal a német autópályán, pontosan 81 km/h-val. Egy rendőr megállítja az autójukat.
Az egyik öreg megkérdi: - Túl gyorsan hajtottunk?
Erre a rendőr: - Ellenkezőleg. Miért mennek ilyen lassan?
Öreg: - Miért, gyorsabban is hajthatnánk?
Rendőr: - Persze, itt 130 km/h-val nyugodtan mehetnek.
Öreg: - De a táblán az áll, hogy A81.
Rendőr: - Igen, és?
Öreg: - Hát, gondoltam, hogy akkor 81 km/h-val kell mennem.
Rendőr: - Nem dehogy, az csak az autópálya száma.
Öreg: - Ja, vagy úgy! Köszönöm a felvilágosítást!
Majd a rendőr benéz az autó hátsó ülésére, ahol két kővé dermedt, tágra nyílt szemű öregasszony ül. Erre megkérdezi : - Mi baja van a hátul ülő két idős hölgynek? Talán nem érzik jól magukat?
Erre a másik öreg úr: - De, de. Csak most jöttünk a B252-esről!
Az egyik öreg megkérdi: - Túl gyorsan hajtottunk?
Erre a rendőr: - Ellenkezőleg. Miért mennek ilyen lassan?
Öreg: - Miért, gyorsabban is hajthatnánk?
Rendőr: - Persze, itt 130 km/h-val nyugodtan mehetnek.
Öreg: - De a táblán az áll, hogy A81.
Rendőr: - Igen, és?
Öreg: - Hát, gondoltam, hogy akkor 81 km/h-val kell mennem.
Rendőr: - Nem dehogy, az csak az autópálya száma.
Öreg: - Ja, vagy úgy! Köszönöm a felvilágosítást!
Majd a rendőr benéz az autó hátsó ülésére, ahol két kővé dermedt, tágra nyílt szemű öregasszony ül. Erre megkérdezi : - Mi baja van a hátul ülő két idős hölgynek? Talán nem érzik jól magukat?
Erre a másik öreg úr: - De, de. Csak most jöttünk a B252-esről!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Roma
Két cigány beszélget:
- Miért nem viselsz gatyát a nadrágod alatt?
- Miért viselnék?
- Hát először is melegebb, másodszor pedig higiénikusabb.
A cigány megfogadja a tanácsot és fehérneműt vásárol. Kis idő múlva rájön a nagydolog, lerántja a nadrágot -a fehérneműt elfelejti- és megkönnyebbül.
- Tényleg melegebb, - hátrafordul, nem lát a földön semmit - és higiénikusabb is!
- Miért nem viselsz gatyát a nadrágod alatt?
- Miért viselnék?
- Hát először is melegebb, másodszor pedig higiénikusabb.
A cigány megfogadja a tanácsot és fehérneműt vásárol. Kis idő múlva rájön a nagydolog, lerántja a nadrágot -a fehérneműt elfelejti- és megkönnyebbül.
- Tényleg melegebb, - hátrafordul, nem lát a földön semmit - és higiénikusabb is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Bizarr
Egy száraz félév után végre megérkezik a faluba egy kiadós zápor. A gazdák a kocsmában ünnepelnek, csak az egyikük búslakodik.
- Ne búsuljon kend! - vigasztalják a többiek - Ettől az esőtől minden kibújik a földből!
- Látjátok, éppen ez az én bajom. A múlt héten temettem el az anyósomat...
- Ne búsuljon kend! - vigasztalják a többiek - Ettől az esőtől minden kibújik a földből!
- Látjátok, éppen ez az én bajom. A múlt héten temettem el az anyósomat...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,52