Egyéb
Írországból felszáll a repülőgép, 100 ír utassal a fedélzetén. Egy órával felszállás után az egyik utaskísérő bejelenti:
- Kedves utasaink! Sajnos egy logisztikai hiba miatt kevesebb ételt kaptunk, így csak 50 adag ebédet tudunk felszolgálni. Aki önként lemond az ételről, annak ingyen italt adunk a hátralevő 3 órában!
Eltelik egy újabb óra, ismét az utaskísérő:
- Kedves utasaink! Aki mégis meggondolta volna magát az ebéddel kapcsolatban, kérjük jelezze! Még 50 adag rendelkezésre áll...
- Kedves utasaink! Sajnos egy logisztikai hiba miatt kevesebb ételt kaptunk, így csak 50 adag ebédet tudunk felszolgálni. Aki önként lemond az ételről, annak ingyen italt adunk a hátralevő 3 órában!
Eltelik egy újabb óra, ismét az utaskísérő:
- Kedves utasaink! Aki mégis meggondolta volna magát az ebéddel kapcsolatban, kérjük jelezze! Még 50 adag rendelkezésre áll...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Egyéb
Hogyan épül fel egy női agy?
30% ruha és hajszín kiválasztó állomány.
30% lényegtelen dolgok megtalálását elősegítő és megtárgyaló állomány.
30% körömlakkozást segítő technikai állomány.
1% főzés és mosogatás technikai állomány.
5% fejfájás és nincs kedvem generátor.
3% vegyen már el valaki állomány.
1% tudomány és technika állását követő állomány.
Hogyan épül fel egy férfi agy?
89% szexgenerátor.
5% autó, sör és pecázás állomány.
5% mozgáskultúra és sport állomány.
1% házasodni kellene állomány.
30% ruha és hajszín kiválasztó állomány.
30% lényegtelen dolgok megtalálását elősegítő és megtárgyaló állomány.
30% körömlakkozást segítő technikai állomány.
1% főzés és mosogatás technikai állomány.
5% fejfájás és nincs kedvem generátor.
3% vegyen már el valaki állomány.
1% tudomány és technika állását követő állomány.
Hogyan épül fel egy férfi agy?
89% szexgenerátor.
5% autó, sör és pecázás állomány.
5% mozgáskultúra és sport állomány.
1% házasodni kellene állomány.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,55
Állatos
A komámhoz mentünk disznót vágni, a disznót kitessékeltük az ólból, aztán ahogy lefogtuk, elkezdett iszonyatosan visítani.
- No elég, engedjük el.
Megint megfogtuk, a disznót visít.
- Elég, engedjük el!
Harmadjára már megkérdeztem:
- Miért ez a cirkusz, szúrjuk már le végre!
- Csak nyugi, a szomszédomat megüti a guta az irigységtől, mert azt hiszi, hogy hármat vágunk.
- No elég, engedjük el.
Megint megfogtuk, a disznót visít.
- Elég, engedjük el!
Harmadjára már megkérdeztem:
- Miért ez a cirkusz, szúrjuk már le végre!
- Csak nyugi, a szomszédomat megüti a guta az irigységtől, mert azt hiszi, hogy hármat vágunk.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Skót
Az öreg skót házaspár otthon üldögél. Egyszer csak megszólal a feleség:
- Drágám, egyszer elvihetnél moziba.
- Hiszen voltunk már moziban...
- Igen, de most már hangosfilmeket játszanak!
- Drágám, egyszer elvihetnél moziba.
- Hiszen voltunk már moziban...
- Igen, de most már hangosfilmeket játszanak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Móricka
Biológia órán a tanító megkérdezi a gyerekeket:
- Na, gyerekek, mikor legjobb leszedni a gyümölcsöket?
Móricka jelentkezik:
- Amikor a kutya meg van kötve!
- Na, gyerekek, mikor legjobb leszedni a gyümölcsöket?
Móricka jelentkezik:
- Amikor a kutya meg van kötve!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Zsidó
Kohn megy a sivatagban egy-egy téglával a hóna alatt.
Találkozik a Grünnel aki megkérdezi:
- Minek neked azok a téglák?
- Te nem érted? Ha megjelenik egy oroszlán eldobom, és akkor gyorsabban tudok futni.
Találkozik a Grünnel aki megkérdezi:
- Minek neked azok a téglák?
- Te nem érted? Ha megjelenik egy oroszlán eldobom, és akkor gyorsabban tudok futni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,94
Felnőtt
Egy pasas bemegy a jelmezkölcsönzőbe.
-Szeretnék egy fügefa levelet, mert Ádámnak akarok öltözni.
-Rendben , itt van tessék felpróbálni !
-Ez kicsi...
-Tessék itt egy nagyobb...
-Hm...ez is kicsi. Nincs nagyobb méret?
-Tessék !
-Ez is kicsi. Van még nagyobb ?
-Sajnos nincs...akkor, uram ne akarjon Ádám lenni, hanem dugja a micsodáját a fülébe, és öltözzön inkább benzinkútnak !
-Szeretnék egy fügefa levelet, mert Ádámnak akarok öltözni.
-Rendben , itt van tessék felpróbálni !
-Ez kicsi...
-Tessék itt egy nagyobb...
-Hm...ez is kicsi. Nincs nagyobb méret?
-Tessék !
-Ez is kicsi. Van még nagyobb ?
-Sajnos nincs...akkor, uram ne akarjon Ádám lenni, hanem dugja a micsodáját a fülébe, és öltözzön inkább benzinkútnak !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Orvos
- Hogy van az új beteg? - kérdezi a vizit előtt az orvos az osztályos nővértől.
- Már sokkal jobban doktor úr. Ma reggel már beszélt is.
- És mit mondott?
- Hogy sokkal rosszabbul érzi magát...
- Már sokkal jobban doktor úr. Ma reggel már beszélt is.
- És mit mondott?
- Hogy sokkal rosszabbul érzi magát...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,80
Bizarr
- Gyertek srácok, itt vastag a jég!
- És mi van, ha a piros drótot dugjuk be ide?
- Taposs bele, még nem jön a vonat!
- Persze, hogy átvághatod a vezetéket!
- Nyugi, csak akkor támadnak, ha éhesek!
- És mi van, ha a piros drótot dugjuk be ide?
- Taposs bele, még nem jön a vonat!
- Persze, hogy átvághatod a vezetéket!
- Nyugi, csak akkor támadnak, ha éhesek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Szőke nő
Miért nem tudja a szőke nő felfújni a biciklijét?
Mert nem fér be a feje a küllők közé!
Mert nem fér be a feje a küllők közé!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,79