Részeg
Hajnali négykor az asszony arra ébred, hogy a férje becsapja a bejárati ajtót. Aztán hallja, amint szuszogva mászik felfelé lassan a lépcsőn. Lekiabál a neki:
- Te meg mit csinálsz?
- Próbálok felcipelni egy hordó sört...
- Hagyd csak lent a konyhában!
- Nem tudom drágám, már megittam!
- Te meg mit csinálsz?
- Próbálok felcipelni egy hordó sört...
- Hagyd csak lent a konyhában!
- Nem tudom drágám, már megittam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Részeg
Alkoholista pasi szeretne leszokni, ezért felkeresi az orvost:
- Próbálja ki a jógát. - mondja az orvos. Akkor talán megszabadul ettől a káros szenvedélyétől.
Alig egy hét múlva találkoznak.
- Na, bevált a tanácsolt módszer? - érdeklődik az orvos.
- Hát, az elején akadozott a dolog, de most már fejen állva is ki tudom inni a vodkás üveget!
- Próbálja ki a jógát. - mondja az orvos. Akkor talán megszabadul ettől a káros szenvedélyétől.
Alig egy hét múlva találkoznak.
- Na, bevált a tanácsolt módszer? - érdeklődik az orvos.
- Hát, az elején akadozott a dolog, de most már fejen állva is ki tudom inni a vodkás üveget!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Felnőtt
Egy jóképű, szobortestű fiatalember kétségbeesve tapasztalta, hogy befejezte tanulmányait, de nincs se állása, se pénze, viszont fizetnie kell a lakbért, a mobilt, a benzint, a motorcsónakot stb.
Elhatározta, hogy gyors pénzszerző programot indít. Lakása ajtajára nagy plakátot rakott ezzel a szöveggel:
ÁGYBAN: 100 Euro
KANAPÉN: 50 Euro
PADLÓN: 25 Euro
Arra járt egy öregasszony, figyelmesen elolvasta a plakátot, hazaszaladt, összetörte a takarékperselyét, megszámolta a pénzt, és egyenesen a fiatalember lakásához sietett. Becsengetett, és átadta a fiúnak a kezében tartott pénzt.
Az öregasszony láttán a fiú kissé elbúsult, de tudta, hogy szüksége van a pénzre.
Beengedte az öregasszonyt, majd megszámolta a pénzt... 100 euró. Ekkor megkérdezte tőle:
- Szóval ágyban akarja?
Mire az öregasszony mosolyogva:
- Ne légy naiv, fiacskám.Négyszer a padlón!
Elhatározta, hogy gyors pénzszerző programot indít. Lakása ajtajára nagy plakátot rakott ezzel a szöveggel:
ÁGYBAN: 100 Euro
KANAPÉN: 50 Euro
PADLÓN: 25 Euro
Arra járt egy öregasszony, figyelmesen elolvasta a plakátot, hazaszaladt, összetörte a takarékperselyét, megszámolta a pénzt, és egyenesen a fiatalember lakásához sietett. Becsengetett, és átadta a fiúnak a kezében tartott pénzt.
Az öregasszony láttán a fiú kissé elbúsult, de tudta, hogy szüksége van a pénzre.
Beengedte az öregasszonyt, majd megszámolta a pénzt... 100 euró. Ekkor megkérdezte tőle:
- Szóval ágyban akarja?
Mire az öregasszony mosolyogva:
- Ne légy naiv, fiacskám.Négyszer a padlón!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,68
Találós kérdés
- Mi az abszolút hideg?
- Amikor a macska befordul a sarkon és kettétörik.
- Amikor a macska befordul a sarkon és kettétörik.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,49
Fárasztó
- Mondja hölgyem, van kereső a családban?
- Igen, a Google.
- Igen, a Google.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Bizarr
Szabót egy hónap után minden munkahelyről kirúgják. Végül elmegy taxisofőrnek. Kap egy autót, de rögtön az első munkanapon felszalad vele a járdára, és behajt egy telefonüzlet kirakatába. A főnöke őrjöng:
- Meg fogja téríteni a kárt, amit okozott! Érti?!Levonjuk a fizetéséből!
- És mekkora az okozott kár? - kérdezi Szabó.
- Több, mint egymillió forint.
- Hű, de jó! Akkor végre van egy fix állásom!
- Meg fogja téríteni a kárt, amit okozott! Érti?!Levonjuk a fizetéséből!
- És mekkora az okozott kár? - kérdezi Szabó.
- Több, mint egymillió forint.
- Hű, de jó! Akkor végre van egy fix állásom!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Felnőtt
- Mit mond a pesszimista férfi?
- Már megint nem áll föl!
- Mit mond az abszolút optimista?
- Milyen szépen lóg!
- Már megint nem áll föl!
- Mit mond az abszolút optimista?
- Milyen szépen lóg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Csajozós
Gyula lázasan készül a randevúra, Andi először hívta meg magukhoz. A lány szülei színházban lesznek, az egész este az övék, előrelátóan még délelőtt elmegy a gyógyszertárba, kondommal felszerelkezni. Este a megadott időpontban becsönget, de legnagyobb megdöbbenésére Andi anyja nyit ajtót, még nem indultak el. Gyula hirtelen elvörösödik.
- Színházba tetszik menni? Jaj de jó! Mi is csatlakozhatunk?
Andi félrevonja Gyulát.
- Te ütődött. Mondhattad volna, hogy a színházért jobban rajongasz, mint értem.
- Te is mondhattad volna, hogy a mamád gyógyszerész.
- Színházba tetszik menni? Jaj de jó! Mi is csatlakozhatunk?
Andi félrevonja Gyulát.
- Te ütődött. Mondhattad volna, hogy a színházért jobban rajongasz, mint értem.
- Te is mondhattad volna, hogy a mamád gyógyszerész.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Egyéb
Egy nő vett két seprűt, és a buszra várt...
Végre megjött a busz, megállt, és az ajtón kiszólt sofőr:
- Mi az Hölgyem, egyik sem indul???
Végre megjött a busz, megállt, és az ajtón kiszólt sofőr:
- Mi az Hölgyem, egyik sem indul???
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Orvos
A beteg elmegy az orvoshoz.Az orvos megvizsgálja, és gyógyszert ír fel neki.
A beteg ki is váltja, de az orvosságot eldobja.A barátja csodálkozva kérdi:
- Miért dobtad el az orvosságot?
- Nézd, én elmentem az orvoshoz, mert az orvosoknak is élniük kell. Kiváltottam az orvosságot, mert a patikusoknak is élniük kell.
Aztán eldobtam az orvosságot, mert nekem is élnem kell.
A beteg ki is váltja, de az orvosságot eldobja.A barátja csodálkozva kérdi:
- Miért dobtad el az orvosságot?
- Nézd, én elmentem az orvoshoz, mert az orvosoknak is élniük kell. Kiváltottam az orvosságot, mert a patikusoknak is élniük kell.
Aztán eldobtam az orvosságot, mert nekem is élnem kell.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4