Felnőtt
Az idős hölgy felszáll a buszra. Egy úriember egyből felpattan, hogy átadja a helyét.
Erre a hölgy:
- De kérem, én előmelegített helyre nem ülök!
- Akkor üljön a jegesmedve faszára!
A hölgy megdöbbenve odamegy a sofőrhöz:
- Maga hallotta ezt?
- Hogyne.
- És nem tesz semmit?
- Mégis mit csináljak? Forduljak észak felé?
Erre a hölgy:
- De kérem, én előmelegített helyre nem ülök!
- Akkor üljön a jegesmedve faszára!
A hölgy megdöbbenve odamegy a sofőrhöz:
- Maga hallotta ezt?
- Hogyne.
- És nem tesz semmit?
- Mégis mit csináljak? Forduljak észak felé?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,62
Székely
Az öreg székelyhez egy újságíró látogat le falura, hogy riportot készítsen kisiskolások részére.
- Kérem mondja el nekem egy napját!
- Hát édes fiam, reggel felkelek, megeszek egy fél oldal szalonnát. megiszok rá 2-3 pálinkát...
- Na de bátyám, ezt így nem lehet, mondja inkább hogy könyvet olvas.
- Jól van fiam. Tehát felkelek reggel, megeszek egy fél oldal szalonnát. Elolvasok 2-3 könyvet, aztán addig dolgozok kinn a szántón, amíg olyannyira megnő a tudásszomjam, hogy 4-5 könyvet ismét el kell olvasnom.
Általában bele is szédülök a sok olvasásba, ezért lefekszem, pihenek egyet. Mikor felébredek, megeszek egy jó nagy darab csülköt 1 fél vekni kenyérrel.
Ebéd után elmegyek a könyvtárba. A Ferkó már rendszerint ott vár. Együtt elolvasunk vagy 12-t, egészen addig, amíg a könyvtár bezár. Utána meg átmegyünk a Gézához.
- Miért? A Gézánál mi van?!
- Nyomda...
- Kérem mondja el nekem egy napját!
- Hát édes fiam, reggel felkelek, megeszek egy fél oldal szalonnát. megiszok rá 2-3 pálinkát...
- Na de bátyám, ezt így nem lehet, mondja inkább hogy könyvet olvas.
- Jól van fiam. Tehát felkelek reggel, megeszek egy fél oldal szalonnát. Elolvasok 2-3 könyvet, aztán addig dolgozok kinn a szántón, amíg olyannyira megnő a tudásszomjam, hogy 4-5 könyvet ismét el kell olvasnom.
Általában bele is szédülök a sok olvasásba, ezért lefekszem, pihenek egyet. Mikor felébredek, megeszek egy jó nagy darab csülköt 1 fél vekni kenyérrel.
Ebéd után elmegyek a könyvtárba. A Ferkó már rendszerint ott vár. Együtt elolvasunk vagy 12-t, egészen addig, amíg a könyvtár bezár. Utána meg átmegyünk a Gézához.
- Miért? A Gézánál mi van?!
- Nyomda...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,73
Rendőr
A rendőrök és a tűzoltók egy közös kiránduláson vesznek részt. Egy emeletes buszt kapnak, melyben alul a tűzoltók, az emeleten a rendőrök utaznak. Pár óra után a tűzoltók parancsnoka felmegy a rendőrökhöz, akik halálsápadtan ülnek a helyükön.
- Veletek meg mi van? - kérdezi tőlük.
- Könnyen vagytok ti odalent! - válaszol a rendőrök főnöke.
- Nektek van sofőrötök...
- Veletek meg mi van? - kérdezi tőlük.
- Könnyen vagytok ti odalent! - válaszol a rendőrök főnöke.
- Nektek van sofőrötök...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Chuck N.
Chuck Norris nyilvánosan megígérte, hogy többé nem fog kiugrani egy repülőgépből sem.
Egy Grand Canyon épp elég...
Egy Grand Canyon épp elég...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,84
Bizarr
- Hogyan kezdődik egy kannibál kupadöntő?
- Csak kóstolgatják egymást a csapatok.
- Csak kóstolgatják egymást a csapatok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,54
Szőke nő
Egy szőke nő reklamál a cipőboltban:
- Alig egy hete vettem ezt a méregdrága kígyóbőr cipőt és máris szétrepedezett...
Mire az eladó:
- De hölgyem, nem tudta, hogy a kígyó rendszeresen vedlik?
- Alig egy hete vettem ezt a méregdrága kígyóbőr cipőt és máris szétrepedezett...
Mire az eladó:
- De hölgyem, nem tudta, hogy a kígyó rendszeresen vedlik?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,1
Rendőr
Rendőr kérdezi a gyorshajtót:
- Nem látta a sebességkorlátozó táblát?
- De igen uram! Viszont magukat nem láttam...
- Nem látta a sebességkorlátozó táblát?
- De igen uram! Viszont magukat nem láttam...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Állatos
- Miért lila a Milka tehén?
- Mert szorítja a kolomp a nyakát!
- Mert szorítja a kolomp a nyakát!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Felnőtt
Egy férfi egy egzotikus szigetre költözik és ott elvesz feleségül egy gyönyörű nőt. Azonban ahogyan az idő telik, kiderül, hogy a férfinek nem lehet gyereke.
Meghívja hát a férfi a legjobb barátját látogatóba, és ezt mondja neki:
- Figyelj, ezen a szigeten van egy fontos szokás: amikor vendégül látunk valakit, akkor a feleségünkkel lefekhet. Nagyon szép feleségem van, és már vár téged a hálószobában.
A barát meglepődik, de mikor belép egy valóban csodálatos nőt lát, így tetszik neki az ötlet.
Odakint a férj dörzsöli a tenyerét boldogságában, milyen ügyesen elintézte a gyereket maguknak.
Kis idő elteltével kijön a barát, de a férfi tovább biztatja:
- Ha akarod, újra visszamehetsz hozzá!
A barát legalább kétszer még visszamegy, a férj pedig rendkívül boldogan várakozik odakint, hiszen most már biztosan lesz neki egy kisbabája. Végül vagy 4 menet után újra kijön a barát:
- A feleséged nagyon bájos, egyszerűen tökéletes az ágyban!
- De ha akarsz, akkor még mindig visszamehetsz hozzá.
- Az jó lenne, de sajnos most fogyott el az utolsó óvszerem is.
Meghívja hát a férfi a legjobb barátját látogatóba, és ezt mondja neki:
- Figyelj, ezen a szigeten van egy fontos szokás: amikor vendégül látunk valakit, akkor a feleségünkkel lefekhet. Nagyon szép feleségem van, és már vár téged a hálószobában.
A barát meglepődik, de mikor belép egy valóban csodálatos nőt lát, így tetszik neki az ötlet.
Odakint a férj dörzsöli a tenyerét boldogságában, milyen ügyesen elintézte a gyereket maguknak.
Kis idő elteltével kijön a barát, de a férfi tovább biztatja:
- Ha akarod, újra visszamehetsz hozzá!
A barát legalább kétszer még visszamegy, a férj pedig rendkívül boldogan várakozik odakint, hiszen most már biztosan lesz neki egy kisbabája. Végül vagy 4 menet után újra kijön a barát:
- A feleséged nagyon bájos, egyszerűen tökéletes az ágyban!
- De ha akarsz, akkor még mindig visszamehetsz hozzá.
- Az jó lenne, de sajnos most fogyott el az utolsó óvszerem is.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,50
Fárasztó
Két zsíros kenyér sétál a sivatagba. Elszáguld mellettük egy harmadik.
Mire az első:
- Te, ez vajon hova siet ennyire?
- Hagyd, csak be van sózva...
Mire az első:
- Te, ez vajon hova siet ennyire?
- Hagyd, csak be van sózva...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,35