Anyós
Anyósom halálának természetes oka volt...
Kizártam a házból, és megfagyott.
Kizártam a házból, és megfagyott.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,54
Csajozós
- Szevasz haver!
Itt a hölgy akit ajánlani akartam neked...
Emberünk halkan odaszól a cimborájának :
- De hát ez a nő nagyon csúnya, öreg és ráadásul még bandzsa is!
- Nem kell suttogni, süket is...
Itt a hölgy akit ajánlani akartam neked...
Emberünk halkan odaszól a cimborájának :
- De hát ez a nő nagyon csúnya, öreg és ráadásul még bandzsa is!
- Nem kell suttogni, süket is...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Ügyvéd, bíró
Egy ügyfél kérdezi az ügyvédtől:
- Mennyi tiszteletdíjat kér jogi tanácsokért?
- 20.000 forintba kerül három válasz.
- Nem túl drága ez egy kicsit?
- De igen. És mi a harmadik kérdése?
- Mennyi tiszteletdíjat kér jogi tanácsokért?
- 20.000 forintba kerül három válasz.
- Nem túl drága ez egy kicsit?
- De igen. És mi a harmadik kérdése?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Találós kérdés
- Melyik az abszolút előkelő étterem?
- Az, ahol még a libamellet is melltartóban szervírozzák.
- Az, ahol még a libamellet is melltartóban szervírozzák.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,70
Orvos
Két sebész beszélget a konferencia szünetében:
- Nálunk olyan magas fokon áll a sebészi tudomány, hogy amikor édesanyám megvakult, egy hal szemét ültettük be a szeme helyett, és azóta tökéletesen lát! - dicsekszik a szovjet.
- Egy hal szemét?! És lát?
- Természetesen!
- Nálunk meg volt egy érdekes eset - mondja erre a magyar - egy asztalos ujjait levágta a szalagfűrész. Volt a közelben egy tehén, levágtuk a tőgyét, és a csecseit varrtuk az ujjak helyébe. Azóta nem csak hogy tökéletesen tudja használni a kezét, de ha elég füvet eszik, napi 5-6 liter tejet is le lehet róla fejni!
- Aha! És ki látta ezt?
- Az a halszemű anyád!
- Nálunk olyan magas fokon áll a sebészi tudomány, hogy amikor édesanyám megvakult, egy hal szemét ültettük be a szeme helyett, és azóta tökéletesen lát! - dicsekszik a szovjet.
- Egy hal szemét?! És lát?
- Természetesen!
- Nálunk meg volt egy érdekes eset - mondja erre a magyar - egy asztalos ujjait levágta a szalagfűrész. Volt a közelben egy tehén, levágtuk a tőgyét, és a csecseit varrtuk az ujjak helyébe. Azóta nem csak hogy tökéletesen tudja használni a kezét, de ha elég füvet eszik, napi 5-6 liter tejet is le lehet róla fejni!
- Aha! És ki látta ezt?
- Az a halszemű anyád!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Orvos
Sajnálom, most már élete végéig le kell mondania a szexről - mondja az orvos a betegnek.
- Jó de, hogy csináljam?
- Ugyan már! Csak kibírja valahogy azt a 2 hetet.
- Jó de, hogy csináljam?
- Ugyan már! Csak kibírja valahogy azt a 2 hetet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Egyéb
Egyik éjszaka Ádám későn jön haza a Paradicsomban. Éva dühösen rátámad:
- Már megint hol jártál? Biztos valami nőcskéhez járkálsz!
- De Éva! Te is nagyon jól tudod, hogy rajtad kívül nincs itt másik nő!
Éva látszólag megnyugszik, de amikor elalszanak, Ádám arra ébred, hogy Éva böködi az oldalát...
- Éva, te mit csinálsz?
- Számolom a bordáidat!
- Már megint hol jártál? Biztos valami nőcskéhez járkálsz!
- De Éva! Te is nagyon jól tudod, hogy rajtad kívül nincs itt másik nő!
Éva látszólag megnyugszik, de amikor elalszanak, Ádám arra ébred, hogy Éva böködi az oldalát...
- Éva, te mit csinálsz?
- Számolom a bordáidat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,99
Egyéb
- Ön egyetért a betelepítési kvótákkal?
- Nekem nincs bajom velük, de azért nem szeretném, ha a lányomnak egy kvóta fiatalember udvarolna.
- Nekem nincs bajom velük, de azért nem szeretném, ha a lányomnak egy kvóta fiatalember udvarolna.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,24
Bizarr
A repülőgép pilótája észreveszi, hogy baj van. Minden műszer elromlott, folyik az üzemanyag, vesztenek a magasságból.
Nem tud úrrá lenni a problémán. Bemondja ezt az utasoknak is: Hölgyeim és uraim. Nagyon nagy baj van. Elromlott minden műszer a gépen. Meg kell kísérelnünk a kényszerleszállást, de sajnos jelen körülmények közt ez sem kecsegtet túl sok eséllyel. Kérem készüljenek fel a legrosszabbra.
Erre egy nő felpattan, és elkiáltja magát: Ha már így áll a helyzet, akkor valaki utoljára tudatosítsa bennem, hogy nő vagyok.
Erre felpattan egy férfi. Kigombolja az ingét, odavágja a nőhöz, és így szól: Akkor tessék, vasald ki!
Nem tud úrrá lenni a problémán. Bemondja ezt az utasoknak is: Hölgyeim és uraim. Nagyon nagy baj van. Elromlott minden műszer a gépen. Meg kell kísérelnünk a kényszerleszállást, de sajnos jelen körülmények közt ez sem kecsegtet túl sok eséllyel. Kérem készüljenek fel a legrosszabbra.
Erre egy nő felpattan, és elkiáltja magát: Ha már így áll a helyzet, akkor valaki utoljára tudatosítsa bennem, hogy nő vagyok.
Erre felpattan egy férfi. Kigombolja az ingét, odavágja a nőhöz, és így szól: Akkor tessék, vasald ki!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,68
Roma
A cigány elmegy az orvoshoz:
- Doktor úr, nagy baj van, kékül a bal lábam!
- Hát, ezt bizony le kell amputálni!
Két nap múlva visszamegy a cigány:
- Doktor úr, nagyon nagy baj van! Kékül a jobb lábam!
- Hát, cigány bizony ezt is le kell amputálni!
Két nap múlva beviszik a cigányt az orvoshoz:
- Doktor úr, hatalmas nagy baj van! Kékül a seggem!
Az orvos gondolkodik egy darabig, majd megkérdezi:
- Te cigány, nem fog véletlenül a farmerod?
- Doktor úr, nagy baj van, kékül a bal lábam!
- Hát, ezt bizony le kell amputálni!
Két nap múlva visszamegy a cigány:
- Doktor úr, nagyon nagy baj van! Kékül a jobb lábam!
- Hát, cigány bizony ezt is le kell amputálni!
Két nap múlva beviszik a cigányt az orvoshoz:
- Doktor úr, hatalmas nagy baj van! Kékül a seggem!
Az orvos gondolkodik egy darabig, majd megkérdezi:
- Te cigány, nem fog véletlenül a farmerod?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26