Felnőtt
Három öreg bácsika a parkban arról beszélget, mennyire rossz dolog megöregedni.
- Tegnap is ez a ronda szeles idő nagyon megviselte a reumámat! Úgy fájtak az ízületeim, hogy majd megbolondultam.A reuma, az borzasztó!
- Én meg reggel felmentem a fiamhoz, az első emeleten laknak. Nem kaptam levegőt, teljesen kifulladtam. A szív, a szív! Csak az működne most is úgy mint régen...
- Ne is mondjátok! Ágyban vagyunk, fickósnak érzem magam, odaszólok hát az asszonynak:
Mama, kettyintünk egyet?
Erre mit válaszol: meg vagy te húzatva öreg, 10 perce kettyintettünk!
Jaj, a memória, a memória nem a régi már!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Kocsma
Két részeg megy haza a kocsmából, majd mikor már elhagyták úgy 200 méterre, megszólal az egyik:
- Te, nagy gond van, elfelejtettem csövelni!
Mire a másik:
- Semmi baj, majd megtanítalak.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,81
Bizarr
- Nos, hölgyem, felismeri a holttestet?
- Hát, nem is tudom, talán ha a hangját is hallhatnám...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Zsidó
Két munkatárs, egy zsidó meg egy keresztény beszélget.

- Mondd csak, mitől vagytok ti olyan rohadt okosak? – kérdi a keresztény.
- Tudod, mi zsidók megesszük a hal fejét!
- Nahát, holnaptól én is kipróbálom ezt – határozza el a keresztény, és megegyeznek, hogy közösen vesznek egy halat mindennap és elosztják majd.
Így is lesz, már egy hete eszi a halfejet a keresztény, a zsidó meg a halat, amikor egyszer csak megszólal a keresztény:

- Te hogy a fenébe van az, hogy mindig én fizetek a halért?
- Látod, már kezdesz is okosabb lenni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Házassági
A 8 éves lányom megkérdezte tőlem:
- Apu, te miért vetted feleségül Anyut?
- Erre a kérdésre térjünk majd vissza, ha már 18 leszel! - mondtam neki.
- Miért, ez olyan felnőttes dolog? - kérdezte.
- Á, dehogy! - mondtam. - De addigra hátha én is rájövök!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,78
Egyéb
Kisgyerekek gyónnak húsvét előtt. Bemegy a gyóntatófülkébe az első, megvallja bűneit, és ezzel zárja: "bedobtam a vízbe a tökmagot".
A plébános nem érti, de nem kérdez rá.
Jön a következő gyerek, az is megvallja, hogy bedobta a vízbe a tökmagot, s ez így megy tovább, míg az utolsó gyerek nem említi ezt a bűnt.
A plébános rákérdez:
- Te nem dobtad be a vízbe a tökmagot?
- Nem - válaszolja a gyerek - én vagyok Tökmag!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Móricka
Pistike búskomoran hazafelé ballag. Szembe jön vele a
család háziorvosa és jó barátja.
- Szervusz Pistike! Miért vagy ilyen szomorú?
- Ne is kérdezze, Doki. A szüleim válni készülnek. Apa már nem a régi.
- Egyet se búsulj, tessék itt ez a doboz tabletta, apádnak
minden reggel tegyél egyet ebből a kávéjába.
Egy hónappal később újra találkoztak. Pistike még
szomorúbb lelkiállapotban.
- Szervusz Pistike. Mi a baj, nem működött a szer?
- De igen, túlságosan is, anyám elköltözött, a nővérem terhes, és a kutyánk sem mer már hazajönni...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
Felnőtt
Három utcalány érkezik a Mennyország kapujához. Szent Péter fogadja őket.
- Te mennyiért árultad magad a Földön? - kérdi az elsőt.
- Nálam 5000 volt egy menet - feleli az első.
- Na, akkor te a pokolra kerülsz. És te, mennyit kértél a kuncsaftoktól? - kérdi Szent Péter a második hölgyeményt.
- Én már 2000-ért is elmentem a férfiakkal - válaszolja az.
- Na, akkor te is menj a pokolba. És te, lányom, te mennyiért dolgoztál? - kérdi az utolsót.
- Én már egy ezressel is beértem - feleli az utolsó utcalány szégyenkezve.
- Na, akkor te gyere be, annyi pénz még nálunk is akad!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Iskolás
Ének órán a tanárnő elindít egy szép klasszikus zenét, mire az egyik gyerek megszólal:
- Nincs kép!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,76
Felnőtt
Egy fiatal pasi bemászik az idős néni kertjébe és buzgón dézsmálja a
gyümölcsöt. Ekkor egy öregasszony megjelenik vadászpuskával a kezében, majd így szól:
- Gondolom most meg fog erőszakolni, fiatalember?
- Ááá dehogy, hová tetszik gondolni!- mondja rémülten a pasi.
Mire az öregasszony a ravaszra tett ujjával:
- Pedig muszáj lesz!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,50