Egyéb
Ibolya néni kényelmesen elhelyezkedik a fotelben. Keze ügyében a zacskó cukorkával, mellette a kis pincsivel, érdeklődve figyeli a televízióban a vadnyugati történetet.
Egyszer csak meglöki a szundikáló kutyust, és hangosan felkiált:
- Nézz csak oda, Morzsi! Ez a cowboy nem egészen normális! Folyton a lovához beszél!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96
Egyéb
- Apu, az ufók a barátaink vagy az ellenségeink?
- Miért kérded, kisfiam?
- Mert az előbb az udvaron leszállt egy kis csészealj alakú valami és elvitték a nagymamát...
- A barátaink!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,41
Csajozós
Téli hidegben megkérdezi a fiú a lánytól:
- Megnézhetnélek meztelenül?
- Persze, de nem fogsz fázni?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Anyós
Autóbalesetet szenved egy család. Az anyós, mivel nem volt bekötve, kirepül az ablakon és meghal, a család többi tagja kisebb sérülésekkel megússza.
A helyszínelő rendőrnek feltűnik, hogy a családfő rezzenéstelen arccal válaszol a kérdésekre. Szemrehányóan megjegyzi:
- Elnézést, uram, de az ön anyósa az imént halt meg. Ez nem jelent Önnek semmit?
Mire a férfi:
- Bocsánat biztos úr, ha magának is így fájna mindene az ütközéstől mint nekem, magának se lenne kedve röhögni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Egyéb
Skóciai kirándulás során egy turista meglátogatja a híres Loch Ness-tavat abban a reményben, hogy meglátja a szörnyet.
- Uram, mondja általában mikor szokott megjelenni a szörny? - kérdezi az idegenvezetőt.
- Úgy kábé az 5. pohár után...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96
Pistike
Pistike kérdezi apukáját:
- Apu, tudod mennyi fogkrém van egy tubusban?
- Nem tudom, kisfiam.
- Én igen, majdnem 2 méter!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Fárasztó
- Mi lesz, ha Aladdin tonicot tölt az olajlámpájába?
- ???
- Dzsinn-tonic.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,54
Egyéb
Jó kérdés, hogy vajon Peter Falk miért játszotta el évtizedekig egy sorozatban a népszerű nyomozó szerepét?
Lehet, hogy csak Kalandbó'.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 1,79
Csajozós
Egy 19 éves fiú randevúzik egy lánnyal. A fiú kisöccse meg akarja tudni, milyen egy randi, ezért elbújik a csomagtartóban. A fiatal pár kihajt a város szélére.
- Na, igen vagy nem? - fordul a fiú a lányhoz.
- Hát nem! - válaszol a lány.
- Jól van, akkor én hazamegyek kocsival, te pedig szállj ki és mehetsz vissza gyalog...
Másnap a 8 éves kisfiú randevúra hívja a kis szomszédlányt. Felülteti a bicikli csomagtartójára és kihajtanak az erdőszélére. Megkérdezi a kisfiú a kislánytól:
- Na, igen vagy nem?
- Hát ez meg mit jelent? Legyen igen! - feleli a kislány.
- Tudtam, hogy pechem lesz! - sóhajt fel a fiú. - Itt a bicikli, menj vissza vele, én meg majd megyek gyalog.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Kocsma
- Vajon mi lehet az oka, hogy a feleségek mindig pontosan emlékeznek a házasságkötés napjára, a férjek pedig csak nagy ritkán?
- Ez nagyon egyszerű. Te emlékszel arra a napra, amikor azt az óriási harcsát fogtad?
- Igen persze, hogy emlékszem.
- Na látod, a harcsa már rég elfelejtette...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84