Találós kérdés
- Hogy hívják az V. kerület orvosát?
- ???
- Dr. Oetker:)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Bizarr
Egy hegedűművész utolsó kívánsága az volt, hogy temessék mellé a hegedűjét.
A rokonok a kívánságot teljesítik. A szertartás után azt mondja az egyik sírásó a másiknak:
- Te haver, még szerencse, hogy nem zongorista volt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,74
Szőke nő
A szőke megkapja a vadászengedélyt, büszkén mutogatja a férjének. Rögtön ki is szeretné próbálni, hiába kérleli a férje, hogy várjon még vele.
Elindul vadászni, a férje azért biztos, ami biztos titokban követi.
El is dördül egy lövés, majd a szőke felől a távolból hatalmas veszekedést hall a férj,de már csak a végére ér oda:

- Nézze hölgyem, én nem vitatkozom tovább magával.
Legyen ez szarvas, rendben van, csak engedje meg, hogy levegyem róla a nyerget !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,30
Orvos
Elmegy egy pasi a dokihoz:
- Doktor úr, segítsen rajtam nem áll fel a szerszám!
- Megpróbálkozunk a sokkterápiával!
A farkára erősítünk egy pár elektródát, aztán kezdünk...
- 10 Volt : áll?
- Nem.
- 50 Volt : áll?
- Nem.
- 100 Volt : áll?
- Nem.
- 220 Volt : áll?
- Nem, de már szépen világít.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Rendőr
A rendőr éjjel teljesen meztelenül beállít az őrsre:
- Itt vagyok, parancsnok úr!
- Mit keres itt maga pucéran?
- Buliban voltam, és amikor már eléggé emelkedett volt a hangulat valaki lekapcsolta a villanyt és egy nő elkiáltotta magát:
- Mindenki vetkőzzön!
- Na és?
- Amikor mindenki levetkőzött megint kiabált: - Férfiak munkára!
Hát itt vagyok, parancsnok úr.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Anyós
Két cimbora beszélget:
- Te figyu!Miért állsz ki az erkélyre, amikor az anyósod énekel?
- Tudod haver, nehogy azt higgyék a szomszédok, hogy verem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Fárasztó
- Kérem, meg tudna mondani, mennyi a pontos idő?
- Persze, fel van nekem ide írva. Nyolc óra van.
- Köszönöm. De ne haragudjon, mit mond, ha nem nyolc óra van?
- Azt, hogy nem tudom mennyi az idő.
- Aha. És honnan tudja azt, hogy nyolc óra van-e?
- Hát fel van nekem ide írva.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,20
Állatos
Mi az?

Pici, zöld és 200-al veszi a kanyarokat...

Levelibéka a turmix gépben.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,0
Rendőr
Három rendőr felszed egy utcalányt. Felmennek a lakásra, levetkőznek, leoltják a lámpát és nekiállnak.

Fél óra múlva egyikük felkapcsolja a lámpát és megszólal:

- Gyerekek, csináljunk már valami rendszert!
Már másodszor szopok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,21
Bizarr
Két szöszi találkozik a mennyországban.
- Te hogy haltál meg? - kérdezi az egyik.
- Én megfagytam.
- Húúú, az borzasztó lehetett.
- Á, nem volt olyan szörnyű, először nagyon fáztam, aztán elaludtam, és már csak melegséget éreztem.
És te?
- Én gutaütést kaptam.
- Hogy-hogy?
- Éppen dolgoztam, amikor kaptam egy telefont, hogy a férjem hazavitt egy másik nőt.
Hazarohantam, átkutattam mindent: a szobákat, a spájzot, a padlást, a pincét, az alagsort, a garázst, de nem találtam senkit csak a férjemet, aki Tv-t nézett és közben somolygott.
Na, ekkor kaptam gutaütést.
- Hát, ha benéztél volna a hűtőbe, most mindketten élnénk.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52