Munkahelyi
A cégnél előadást tart egy szakértő a munka optimalizálásáról.
A mondandóját a következő mondattal zárja:
- Amit most elmondtam, csak a munkahelyükön alkalmazzák, soha ne próbálják meg otthon!
Hátulról egy hang:
- Miért?
- Mert veszélyes. Én is kipróbáltam otthon a feleségemen. Észrevettem, hogy reggeli készítés közben mindig külön megy el mindenért a hűtőhöz. Megkérdeztem tőle, nem tudna-e egyszerre több dolgot kivenni.
Hátulról egy közbekiabáló:
- És, gyorsabb lett?
- Hát, igen. Eddig 20 perc alatt csinált reggelit a feleségem, most 7 perc alatt én...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,67
Egyéb
Egy idős férfi meghal. A család a ravatalozóban áll, a pap nagyon szép beszédet mond az elhunytról. Felsorolja, milyen jó apa volt, milyen hűséges férj, becsületes ember. Az özvegy odasúgja a kis unokájának:
- Drágám, menj már közelebb a koporsóhoz, és nézd már meg, tényleg a nagyapád van-e benne!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Egyéb
Az iskolában egyik kisfiú mondja a másiknak:
- Tudtad, hogy minden felnőttnek van legalább egy sötét titka, amit évek óta rejteget? Ezért aztán könnyű rájuk ijeszteni, elég csak annyit mondani, hogy "Mindent tudok rólad!"
A másik kisfiú hazamegy és így szól az anyjához:
- Anyu, mindent tudok rólad!
Az anyuka elvörösödik, és ad egy 500-ast a gyereknek:
- Jól van, kicsim, de apunak egy szót se róla!
A gyerek megörül a pénznek, így este aztán az apján is kipróbálja a módszert:
- Apu, mindent tudok rólad!
Az apja félrehívja:
- Jól van kisfiam, itt egy ezres, csak ne szólj róla anyádnak!
A gyerek még jobban örül.
Másnap éppen indul az iskolába, ahogy kilép az ajtón, szembejön vele a postás. Ismét előveszi a már jól bevált trükköt:
- Postás bácsi, mindent tudok rólad!
A postás eldobja a biciklijét:
- Fiam, gyere ide, adj egy puszit apádnak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,56
Rendőr
A rendőr elmegy egy sötét téli estén horgászni. Kimegy a jégre, léket vág, és elkezdi lógatni a csalit.
5 perc múlva egy öblös hangot hall:
- Rendőr, te itt ma nem fogsz semmit sem!
Emberünk körülnéz, de nem lát senkit, pecázik tovább. 2 perc múlva:
- Rendőr hagyd abba a horgászatot, itt nem fogsz halat!
A rendőr ismét körülnéz, de senkit nem lát, horgászik tovább.
Újabb 2 perc múlva vakító világosság lesz, újból dörgő hang:
- Rendőr, itt nincs kapás!!!
Hősünk megrémülve kérdezi:
- Ó, Uram, te szólsz hozzám?
- Nem, én csak a jégpálya hangosbemondója vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Egyéb
Egy magyar család kiköltözik az USA-ba, a kisgyereket beadják az oviba. Az első szülői értekezleten az óvónő mondja az anyukának:
- Vigyék el pszichológushoz a gyereket, megmagyarázhatatlan kegyetlenség, agresszivitás látszik rajta.
- Miért, miből látszott?
- Égő csigát rajzolt. - mondja az óvónő.
- Égő csigát? De hát ez igen egyszerű. A magyar gyerekek a csigát így hívogatják ki a házukból: Csiga-biga gyere ki, ég a házad ideki.. Talán volt más is?
- Hát, mindenféle sérült madarakat rajzol, például a múltkor egy vak madarat. - így az óvónő.
- Hm, hogyan? Ja, igen. Ön nem hallotta azt a kedves magyar mondókát, hogy csip, csip, csóka, vak varjúcska.?
- Na, jó. De a csonka tehén mégiscsak durva.
- Csonka tehén? Hm,.. Ja, igen. Egy nagyon helyes kis dalocskánk van: Boci, boci tarka, se füle, se farka..
- ...és mondja, kedves anyuka! Semmi vidám, kedves dalocskát nem énekelnek a magyar gyerekek?
- Dehogynem. Ott van például a Süss fel nap, fényes nap, ...kertek alatt a ludaink...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Skót
Egy skót fiatalasszonyt annyira megviseli a férje halála, hogy még a temetéssel kapcsolatos intézni valókat is anyjára bízza. Az anya tárgyal is a temetkezési vállalkozóval:
- Hölgyem, a legszebb szertartásunk: énekkarral, aranyozott kandeláberekkel a nagy ravatalozóban, 1000 font. Ennél valamivel szerényebb kivitelben nyolcszázért tudnám ajánlani ugyanezt, ezüst kandeláberekkel...
- Nézze uram! - szakítja félbe a megboldogult nagyanyja. - Mondja rögtön a legolcsóbbat, és számítsa le belőle, hogy a virágot és a halottat mi hozzuk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,18
Egyéb
Egy részeg üzletember kivesz egy szobát egy kisvárosi hotelben szombat éjszaka. Reggel felébred és irtózatosan fáj a feje. Leszól a portára:
- Hozzanak nekem egy üveg whiskey-t és egy vasárnapi újságot!
A szobapincér 1 óra múlva hozza a kért dolgokat. Az üzletember gúnyosan megjegyzi:
- Gondolom, nehéz dolog volt ebben a kis vidéki porfészekben egy üveg whiskey-t találni!
Mire a pincér:
- Az itallal nem volt probléma uram, de próbált már vasárnapi újságot szerezni kedd reggel?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Munkahelyi
Két vívóedző összefut edzés után:
– Mondd kolléga, te hogyan választod ki, hogy kit vizsgáztatsz?
– Hát, szúrópróbaszerűen...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,29
Találós kérdés
- Mi a rossz emésztés jele?
- Fingom sincs.
----------------------------------

- Mi az? Málnaszagú és láthatatlan?
- Medvefing.

----------------------------------

- Miért nem fingik a kismalac?
- Mert attól fél, hogy kimegy a dauer a farkából.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,45
Pistike
A tanár magyaráz az iskolában a gyerekeknek:
– A számjegyeink az araboktól származnak, a naptárunk Gergely pápától, a porcelán a kínaiaktól…
Ki tud még hasonló példákat mondani?
Pistike azonnal jelentkezik:
– A porszívónk a szomszédtól van, a lakásunk az OTP-től, a kis tesóm meg a postástól!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4