Székely
A székely és a fia elmennek az állatvásárra bikát venni. A fiú látja, hogy az apja a bikák tojásait fogdossa. Gondolja megkérdezi tőle:
- Mit csinál ídősapám, miért emelgeti a bikák tojásait?
- Tudod, fiam, akkor jó a bika, ha spannolnak a tojásai, ha feszes a zacskója.
Másnap az öreg kint dolgozik a szántón. Egyszer csak a fiú lélekszakadva rohan feléje, és már messziről kiabálja:
- Ídősapám, jöjjön gyorsan, anyám megveszi a postást!
- Mit csinál ídősapám, miért emelgeti a bikák tojásait?
- Tudod, fiam, akkor jó a bika, ha spannolnak a tojásai, ha feszes a zacskója.
Másnap az öreg kint dolgozik a szántón. Egyszer csak a fiú lélekszakadva rohan feléje, és már messziről kiabálja:
- Ídősapám, jöjjön gyorsan, anyám megveszi a postást!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Felnőtt
A fiatal székely menyecske ebédet visz férjének, aki az egy lovával a pityókaföldet műveli.
Ebéd után mindketten megkívánták a szexet.
Mivel sem bokor sem fa nem volt a közelben, a lovat a férj a bokájához kötötte.
Javában folyt a szex, amikor a ló valamitől megijedt és magával rántva a férfiút, ügetett végig a pityókaföldön.
A feleség rémülten kiáltott a párja után:
- Fordulj a hátadra drágám, mert mind kiszántod a pityókát!
Ebéd után mindketten megkívánták a szexet.
Mivel sem bokor sem fa nem volt a közelben, a lovat a férj a bokájához kötötte.
Javában folyt a szex, amikor a ló valamitől megijedt és magával rántva a férfiút, ügetett végig a pityókaföldön.
A feleség rémülten kiáltott a párja után:
- Fordulj a hátadra drágám, mert mind kiszántod a pityókát!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,4
Egyéb
Két műértő a Sixtusi kápolna gyönyörű mennyezetfreskóit csodálja:
- Nagyon ügyes keze volt ennek a Michelangelónak!
- És nagyon hosszú ecsetje...
- Nagyon ügyes keze volt ennek a Michelangelónak!
- És nagyon hosszú ecsetje...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,58
Egyéb
- E-e-elnézést, k-k-kérem! Me-me-megtudná ne-ne-nekem, ho-hogy ho-hol van a da-da-dadogók iskolája?
- Minek az magának? Úgy hallom már így is nagyon jól dadog!
- Minek az magának? Úgy hallom már így is nagyon jól dadog!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,46
Bizarr
Miért sírsz, kisfiam? - kérdi a szomszéd néni Tibikét.
- Mert apa verést ígért az ikertestvéremnek!
- Ilyen jószívű testvér vagy? Ennyire sajnálod?
- Dehogy! Csak apa sosem tud minket megkülönböztetni.
- Mert apa verést ígért az ikertestvéremnek!
- Ilyen jószívű testvér vagy? Ennyire sajnálod?
- Dehogy! Csak apa sosem tud minket megkülönböztetni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,28
Egyéb
Úgy sejtem, ha a telefonokban lehetne hallani még a hívás befejezése utáni 5 másodpercet is, mindenkinek jóval kevesebb barátja lenne...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,30
Egyéb
Egy idős hölgy szeméremsértés címén feljelenti a szemközti ház egyik lakóját, hogy az mindig meztelenül járkál a szobájában.
Kiszállnak a rendőrök kivizsgálni a bejelentést. Alaposan szemügyre vesznek mindent, aztán megállapítják:
- Hiszen innen nem is lehet odalátni annak az úrnak a szobájában.
- Így nem - mondja a nénike. - De ha az ablakhoz húzom az asztalt, felteszem rá a hokedlit, arra a
kis sámlit, s felmászok a tetejére, akkor igen!
Kiszállnak a rendőrök kivizsgálni a bejelentést. Alaposan szemügyre vesznek mindent, aztán megállapítják:
- Hiszen innen nem is lehet odalátni annak az úrnak a szobájában.
- Így nem - mondja a nénike. - De ha az ablakhoz húzom az asztalt, felteszem rá a hokedlit, arra a
kis sámlit, s felmászok a tetejére, akkor igen!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,59
Rendőr
A rendőr utazik a vonaton. Odamegy hozzá a kalauz, és miután lekezelte a jegyét, gondolta, kicsit megvicceli. Feltesz neki egy kérdést:
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Az öcsém, te hülye!
A rendőr megérkezik a munkahelyére, és kérdezi a társát:
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Hát a kalauz öccse, te hülye!
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Az öcsém, te hülye!
A rendőr megérkezik a munkahelyére, és kérdezi a társát:
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Hát a kalauz öccse, te hülye!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,37
Orvos
Egy öregúr panaszkodik az orvosnak:
- Doktor úr, az első még könnyen megy, a második már nehezebben, a harmadiknál fulladok, és negyediknél meg is kell állnom kicsit.
- Nem értem Pista bá, ennek örülnie kellene. A maga korában ez is egy kivételesen jó teljesítmény.
- Lehet, csak én az ötödiken lakom.
- Doktor úr, az első még könnyen megy, a második már nehezebben, a harmadiknál fulladok, és negyediknél meg is kell állnom kicsit.
- Nem értem Pista bá, ennek örülnie kellene. A maga korában ez is egy kivételesen jó teljesítmény.
- Lehet, csak én az ötödiken lakom.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Pistike
Pistike az apjának: - Apuci, tegnap rájöttem, hogy a Béla bácsinak miért van akkora pocakja.
Miért kisfiam?
Láttam amikor az anyu felfújja neki!
Miért kisfiam?
Láttam amikor az anyu felfújja neki!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29