Egyéb
Joli néni hazaér a boltból és beszól az urának:
– Hallod-e, Pista! Megdrágult az ital. Mi lesz most?
– Semmi. Majd kevesebbet eszünk...
– Hallod-e, Pista! Megdrágult az ital. Mi lesz most?
– Semmi. Majd kevesebbet eszünk...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Egyéb
- Képzeld öregem, tegnap 6 másodperc alatt futottam le a 100 métert!
- Ne hülyülj már, hogy csináltad?
- Találtam egy rövidebb utat!
- Ne hülyülj már, hogy csináltad?
- Találtam egy rövidebb utat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,37
Felnőtt
Egy mesterséges megtermékenyítő iroda hirdeti magát. A kopott irodában egy gyanús külsejű pasi fogadja a betérő hölgyet.
- Én azt szeretném, hogy a fiam olyan okos legyen, mint Einstein. A férfi egy kis port szór egy pohár vízbe.
- Más?
- Olyan alakja legyen mint egy germán istennek!
A férfi újabb port szór a vízbe.
- Még valami?
- Olyan szép legyen, mint Alain Delon!
Még egy kis por a vízbe.
- Más kívánság?
- Nincs, ennyi elég lesz.
- Igya meg ezt a keveréket kérem!
A nő megissza és azonnal elalszik. A férfi elkezdi gombolni a sliccét:
- Na, majd adok én neked Alain Delont!
- Én azt szeretném, hogy a fiam olyan okos legyen, mint Einstein. A férfi egy kis port szór egy pohár vízbe.
- Más?
- Olyan alakja legyen mint egy germán istennek!
A férfi újabb port szór a vízbe.
- Még valami?
- Olyan szép legyen, mint Alain Delon!
Még egy kis por a vízbe.
- Más kívánság?
- Nincs, ennyi elég lesz.
- Igya meg ezt a keveréket kérem!
A nő megissza és azonnal elalszik. A férfi elkezdi gombolni a sliccét:
- Na, majd adok én neked Alain Delont!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Állatos
A kismalac az erdőben sétál, majd találkozik az öszvérrel.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok az öszvér.
- Miért hívnak öszvérnek?
- Mert apám ló, anyám pedig szamár.
A kismalac tovább megy, a bokorból morgást hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a farkaskutya.
- Miért hívnak farkaskutyának?
- Mivel apám farkas, anyám meg kutya.
A kismalac tovább ballag, majd hirtelen zümmögést hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a lódarázs.
- Na hagyjad már, persze!
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok az öszvér.
- Miért hívnak öszvérnek?
- Mert apám ló, anyám pedig szamár.
A kismalac tovább megy, a bokorból morgást hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a farkaskutya.
- Miért hívnak farkaskutyának?
- Mivel apám farkas, anyám meg kutya.
A kismalac tovább ballag, majd hirtelen zümmögést hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a lódarázs.
- Na hagyjad már, persze!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
Házassági
Egy pasi búsan üldögél a kocsmában. Belép egy ismerőse, észreveszi és odaül mellé:
- Komám, mit lógatod így az orrod?
- Tudod, tegnap születésnapom volt, a feleségem nagy bulit rendezett a tiszteletemre. Aztán este odaállt elém egy átlátszó hálóingben és azt mondta, hogy teljesíti egy kívánságom.
- És? Ezért búsulsz?
- Igen, mert azt találtam mondani neki, hogy hazaköltözhetne az anyjához...
Azóta nem szól hozzám.
- Komám, mit lógatod így az orrod?
- Tudod, tegnap születésnapom volt, a feleségem nagy bulit rendezett a tiszteletemre. Aztán este odaállt elém egy átlátszó hálóingben és azt mondta, hogy teljesíti egy kívánságom.
- És? Ezért búsulsz?
- Igen, mert azt találtam mondani neki, hogy hazaköltözhetne az anyjához...
Azóta nem szól hozzám.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Találós kérdés
Mi a hasonlóság a lányok és a fiúk között a biliárdban?
Míg a lányoknak a golyóérzékük, addig a fiúknak a lyukérzékük a jó.
Míg a lányoknak a golyóérzékük, addig a fiúknak a lyukérzékük a jó.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,39
Egyéb
Gondjai vannak a szerencsejátékokkal? Hívja segélyvonalunkat!
Minden ötödik hívás nyer!
Minden ötödik hívás nyer!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Bizarr
Egy kannibál sétál a fiával a tengerparton. Egyszer csak rátalálnak egy gyönyörű fiatal hajótörött nőre.
- Papa! Ezt most hazavisszük, és megesszük! - lelkendezik a fiú.
- Nem, kisfiam, ezt most hazavisszük, és megesszük anyádat.
- Papa! Ezt most hazavisszük, és megesszük! - lelkendezik a fiú.
- Nem, kisfiam, ezt most hazavisszük, és megesszük anyádat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Pistike
A tanár magyaráz az iskolában a gyerekeknek:
– A számjegyeink az araboktól származnak, a naptárunk Gergely pápától, a porcelán a kínaiaktól…
Ki tud még hasonló példákat mondani?
Pistike azonnal jelentkezik:
– A porszívónk a szomszédtól van, a lakásunk az OTP-től, a kis tesóm meg a postástól!
– A számjegyeink az araboktól származnak, a naptárunk Gergely pápától, a porcelán a kínaiaktól…
Ki tud még hasonló példákat mondani?
Pistike azonnal jelentkezik:
– A porszívónk a szomszédtól van, a lakásunk az OTP-től, a kis tesóm meg a postástól!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Bizarr
Kisgyerek kérdi az anyukáját a taxiban, a Rákóczi tér környékén.
- Mama, mire várnak itt ezek a nénik?
- Háát, a férjükre várnak.
A taxis:
- Ejnye asszonyom, miért nem lehet annak a gyereknek megmondani az igazat?
Kurvák ezek kérem szépen.
- Mama, ezek tényleg azok?
- Igen kisfiam, azok.
- És van nekik gyerekük?
- Van kisfiam.
- És mit csinál ilyenkor a gyerekük?
- Taxit vezet.
- Mama, mire várnak itt ezek a nénik?
- Háát, a férjükre várnak.
A taxis:
- Ejnye asszonyom, miért nem lehet annak a gyereknek megmondani az igazat?
Kurvák ezek kérem szépen.
- Mama, ezek tényleg azok?
- Igen kisfiam, azok.
- És van nekik gyerekük?
- Van kisfiam.
- És mit csinál ilyenkor a gyerekük?
- Taxit vezet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,71