Egyéb
A rendőr leállítja az autóst az autópályán, és megkérdi tőle:
- Uram! Megkérdezhetem, mióta jön hibás hátsó lámpákkal? A sofőr kiszáll, megnézi a kocsi hátulját, majd térdre esik és elkezd zokogni.
- Ugyan már, annyira azért nem súlyos a helyzet! - nyugtatja a rendőr.
- Pár kiégett izzó miatt még nem kell elkeseredni!
- Nem??? És az utánfutóm, meg a motorcsónakom?
- Uram! Megkérdezhetem, mióta jön hibás hátsó lámpákkal? A sofőr kiszáll, megnézi a kocsi hátulját, majd térdre esik és elkezd zokogni.
- Ugyan már, annyira azért nem súlyos a helyzet! - nyugtatja a rendőr.
- Pár kiégett izzó miatt még nem kell elkeseredni!
- Nem??? És az utánfutóm, meg a motorcsónakom?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Bizarr
- Mi a kannibál gyerek kedvenc sütije?
- A térdkalács!
- A térdkalács!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,58
Roma
Cigány bámulja a juhászt amint az jóízűen szalonnát eszik a mezőn.
Egy idő után megkérdezi a juhász:
- No cigány, kérsz egy harapást?
- Igen.
Mire a juhász: Bodri! Csibész!
Egy idő után megkérdezi a juhász:
- No cigány, kérsz egy harapást?
- Igen.
Mire a juhász: Bodri! Csibész!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
Szőke nő
Este a család nézi a meccset, de közben a férj kimegy a WC-re. 2 perc múlva visszajön és kérdi a feleségét:
- Na, miről maradtam le?
- 3 gólt lőttek!
- Hát azt meg hogyan?
- 1-et valami Gerrard, 2-őt meg valami Replay.
- Na, miről maradtam le?
- 3 gólt lőttek!
- Hát azt meg hogyan?
- 1-et valami Gerrard, 2-őt meg valami Replay.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,13
Egyéb
- Uram, tudja mi jár azért, ha hamisan tanúzik? - kérdi a bíró a tanútól.
- Igen, egy BMW-t ígértek érte.
- Igen, egy BMW-t ígértek érte.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Kocsma
Egy atom részeg pasi kilép a kocsmából és leül a járdára. Arra megy a rendőr:
- Maga mit csinál itt, miért nem megy már haza?!
- Hát gondoltam, ha már így forog a föld, nem fárasztom magam, megvárom míg ideér a házam.
- Maga mit csinál itt, miért nem megy már haza?!
- Hát gondoltam, ha már így forog a föld, nem fárasztom magam, megvárom míg ideér a házam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65
Házassági
Haver! Én soha többé nem engedem vezetni az asszonyt!
- Miért, mi történt?
- Voltunk nemrég külföldön, de a kedves párom annyira rosszul vezetett, hogy a GPS nem az útirányt mondta, hanem a Miatyánkot...
- Miért, mi történt?
- Voltunk nemrég külföldön, de a kedves párom annyira rosszul vezetett, hogy a GPS nem az útirányt mondta, hanem a Miatyánkot...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Házassági
Egy szerelmes pár az ágyban heverészik, amikor megszólal a telefon.
A nő felveszi :
- Igen drágám semmi gond, rendben van. Szia !
- Ki volt az? - kérdi a férfi.
- A férjem. Azt mondta, egyelőre nem jön haza, mert még marad veled
két órát kuglizni.
A nő felveszi :
- Igen drágám semmi gond, rendben van. Szia !
- Ki volt az? - kérdi a férfi.
- A férjem. Azt mondta, egyelőre nem jön haza, mert még marad veled
két órát kuglizni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Móricka
Mórickának ikertestvérei születnek. Az esti fürdetésüket kíváncsian nézi...
Az egyik baba ordít, a másik szép csendben tűri, ahogy mosdatják.
- Mama, ezt a halkabbikat tartsuk meg!
Az egyik baba ordít, a másik szép csendben tűri, ahogy mosdatják.
- Mama, ezt a halkabbikat tartsuk meg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Egyéb
A férj mondja a feleségének:
– Képzeld drágám, azt olvastam egy tudományos oldalon, hogy tudósok szerint a fű és a többi növény is érez fájdalmat!
Mire a feleség:
– Gyenge próbálkozás Béla... Duma helyett inkább indítsd már be, azt a rohadt fűnyírót!
– Képzeld drágám, azt olvastam egy tudományos oldalon, hogy tudósok szerint a fű és a többi növény is érez fájdalmat!
Mire a feleség:
– Gyenge próbálkozás Béla... Duma helyett inkább indítsd már be, azt a rohadt fűnyírót!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,83