Egyéb
Álltam a postán, ahol csak egy ablak volt nyitva, így meglehetősen lassan haladt a sor. Hogy egy kis időt nyerjek, elkezdtem kitölteni a csekkemet. Amikor a dátumhoz értem, elakadtam, nem tudtam, milyen nap is van. Megkérdeztem az előttem álló fickót:
- Elnézést kérek, nem tudja véletlenül, hanyadika van?
- Negyedike - felelte.
Erre egy hang a sorból:
- Én a maga helyében várnék vele, mire itt mi sorra kerülünk, előfordulhat, hogy már ötödike lesz...
- Elnézést kérek, nem tudja véletlenül, hanyadika van?
- Negyedike - felelte.
Erre egy hang a sorból:
- Én a maga helyében várnék vele, mire itt mi sorra kerülünk, előfordulhat, hogy már ötödike lesz...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,14
Rendőr
A rendőr fiának ad valaki egy szem cukorkát. A nagymamája rászól:
- Nos, kisfiam mit kell mondani?
- Kérek még egyet!
- Nos, kisfiam mit kell mondani?
- Kérek még egyet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Állatos
Az állatkertben egy akolba kerülnek a bölények és a zebrák. Napokig csak kerülgetik egymást, mígnem az egyik nap így szól egy bölényfiú egy zebrakancához:
- Te honnan jöttél? - Afrikából. - És mit csináltál ott? - Jártam a szavannákat, és én voltam a legjobb futó.
A zebrának tetszik a bölény társasága, ezért visszakérdez: - És te honnan való vagy? - Amerikából származom. - És mit tudsz!
- Vesd le a pizsamádat majd megmutatom! - vigyorog a bölény.
- Te honnan jöttél? - Afrikából. - És mit csináltál ott? - Jártam a szavannákat, és én voltam a legjobb futó.
A zebrának tetszik a bölény társasága, ezért visszakérdez: - És te honnan való vagy? - Amerikából származom. - És mit tudsz!
- Vesd le a pizsamádat majd megmutatom! - vigyorog a bölény.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,62
Aranyköpés
- Jónapot, én egy Vidamaxot akarnák főtőteni, de valami keresztet is kér ami nincs rajta a kártyán, csak a sok szám...
- A kettős kereszt billentyűt kell megnyomni, ami a telefonján van...
- Jaaaa... de melyik? Ez a hópehely vagy a létra?
- A kettős kereszt billentyűt kell megnyomni, ami a telefonján van...
- Jaaaa... de melyik? Ez a hópehely vagy a létra?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Munkahelyi
Az útépítésen a főnök odamegy a munkásokhoz.
- Sajnálom fiúk, ma támasz nélkül maradtok.
- Miért, főnök? - kérdezik.
- Mert nem érkeztek meg a lapátok.
- Sajnálom fiúk, ma támasz nélkül maradtok.
- Miért, főnök? - kérdezik.
- Mert nem érkeztek meg a lapátok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Rendőr
Arrafelé köztudottan sport piásan autózni.
Egy ír kisváros, Donegal egyik kocsmájának sötét parkolójába, szép csendesen behúz az éjszakai járőr. Kisvártatva, mikor bent elhangzik a "záróra!", látja ám, hogy kijön egy igencsak támolygó alak. A férfi alig tud már járni, szemlátomást igen-igen felöntött a garatra.
Botorkál egy ideig a parkolóban, a zsaru meg csendben figyeli.
Végtelennek tűnő ideig jön-megy a pasas.
Próbálgatja a kulcsát legalább 5-6 kocsi zárjába, míg végül sikerül megtalálnia a sajátját. Nagy nehezen kinyitja az ajtót és szinte beesik az ülésre.
Az emberek szállingóznak közben kifelé a kocsmából, szétszélednek az autóikhoz, de ő csak ül, csak ül, hosszú percekig.
Végül aztán emberünk beindítja a motort, bekapcsolja az ablaktörlőt - csendes nyári este volt! - , az indexet kapcsolgatja ki- be, dudál, aztán felkapcsolja a világítást. Elindul a kocsival, megy pár centit, aztán kicsit vissza. Próbálkozik újra még néhány percig, míg végül egy helyben marad megint.
Közben a többi vendég elhajt, gondosan kikerülgetve a szerencsétlenkedőt.
Mikor aztán az utolsó kocsi is kihúzott a parkolóból, végre elindul. Szép lassan gurul ki az útra.
A zsaru, aki türelmesen csak erre várt, beindítja a motort, felkapcsolja a villogókat, startol és megállítja az ürgét, hogy megszondázza.
Legnagyobb meglepetésére a szonda "nulla" alkohol szintet mutat! Nem tudja mire vélni járőrünk a dolgot. Mondja a vezetőnek, hogy be kell kísérnie az őrsre, mert nyilvánvalóan a szonda hibásan működik.
- Nem hiszem! - mondja a sofőrünk büszkén - nincs azzal semmi baj, csak ma este én voltam az ügyeletes csali!
Egy ír kisváros, Donegal egyik kocsmájának sötét parkolójába, szép csendesen behúz az éjszakai járőr. Kisvártatva, mikor bent elhangzik a "záróra!", látja ám, hogy kijön egy igencsak támolygó alak. A férfi alig tud már járni, szemlátomást igen-igen felöntött a garatra.
Botorkál egy ideig a parkolóban, a zsaru meg csendben figyeli.
Végtelennek tűnő ideig jön-megy a pasas.
Próbálgatja a kulcsát legalább 5-6 kocsi zárjába, míg végül sikerül megtalálnia a sajátját. Nagy nehezen kinyitja az ajtót és szinte beesik az ülésre.
Az emberek szállingóznak közben kifelé a kocsmából, szétszélednek az autóikhoz, de ő csak ül, csak ül, hosszú percekig.
Végül aztán emberünk beindítja a motort, bekapcsolja az ablaktörlőt - csendes nyári este volt! - , az indexet kapcsolgatja ki- be, dudál, aztán felkapcsolja a világítást. Elindul a kocsival, megy pár centit, aztán kicsit vissza. Próbálkozik újra még néhány percig, míg végül egy helyben marad megint.
Közben a többi vendég elhajt, gondosan kikerülgetve a szerencsétlenkedőt.
Mikor aztán az utolsó kocsi is kihúzott a parkolóból, végre elindul. Szép lassan gurul ki az útra.
A zsaru, aki türelmesen csak erre várt, beindítja a motort, felkapcsolja a villogókat, startol és megállítja az ürgét, hogy megszondázza.
Legnagyobb meglepetésére a szonda "nulla" alkohol szintet mutat! Nem tudja mire vélni járőrünk a dolgot. Mondja a vezetőnek, hogy be kell kísérnie az őrsre, mert nyilvánvalóan a szonda hibásan működik.
- Nem hiszem! - mondja a sofőrünk büszkén - nincs azzal semmi baj, csak ma este én voltam az ügyeletes csali!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
Egyéb
A bíró lefúj egy vitatható szabálytalanságot, mire az egyik játékos dühösen odakiált neki:
- Bíró sporttárs, maga vak?
- Mit mondott? - kérdez vissza a bíró mérgesen.
Erre a játékos elszörnyülködik:
- Jézusom, ez süket is!
- Bíró sporttárs, maga vak?
- Mit mondott? - kérdez vissza a bíró mérgesen.
Erre a játékos elszörnyülködik:
- Jézusom, ez süket is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,67
Pistike
Pistiéknél tavaszi nagytakarítás van.A szobából hirtelen nagy robaj hallatszik, majd megszólal Pisti:
- Anya, feldöntöttem a létrát!
- Lesz neked jaj, ha apád ezt megtudja!
- Már tudja, ott lóg a csilláron!
- Anya, feldöntöttem a létrát!
- Lesz neked jaj, ha apád ezt megtudja!
- Már tudja, ott lóg a csilláron!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Bizarr
A fogorvos beülteti a beteget a székbe és hosszasan nézi az arcát.
- Úgy tűnik, valahonnan ismerem magát. Óóh, megvan! Maga az a parkolóőr, aki tegnap megbüntetett, mert a tilosban parkoltam.
- Úgy tűnik, valahonnan ismerem magát. Óóh, megvan! Maga az a parkolóőr, aki tegnap megbüntetett, mert a tilosban parkoltam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Egyéb
A magyarok egyre erősebbek. 20 éve egy egész család kellett, hogy 5000 forintnyi árut hazacipeljen a boltból...
Ma már egy óvodás is elbírja.
Ma már egy óvodás is elbírja.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3