Rendőr
Két rendőr beszélget:
- Te, én ha hazaérek rögtön letépem az asszony bugyiját!
- Miért annyira megkívántad?
- Nem, annyira szorít!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Felnőtt
A nagy farkúak klubjába szeretné felvételét kérni egy pasi. Letolja a gatyáját, térdéig ér a cerka.
- Na, ne nevettesse ki magát! - mondja a portás, és kissé felhúzza a nadrágszárát, mire kivillan a bokájánál a farka vége.
- És én, csak portás vagyok itt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,13
Fárasztó
- Mi a számítógépes szépségápolás?
- Átküldök neked egy giga bájt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,80
Ügyvéd, bíró
Kérdés: Hány éves a fia, aki magával lakik?
Válasz: 35 vagy 38, nem tudom pontosan...
K: Hány éve lakik magával?
V: Negyvenöt.
-------------------------------------------------------
K: Maga a helyszínen volt, amikor ezt a képet csinálták magáról?
-------------------------------------------------------
K: Szóval a teherbe esése napja augusztus 9?
V: Igen.
K: És maga mit csinált ez alatt?
-------------------------------------------------------
K: Szóval van 3 gyermeke, igaz?
V: Igaz.
K: Hány fiú?
V: Egy sem.
K: Hány lány?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Egyéb
A férj mondja a feleségének:
– Képzeld drágám, azt olvastam egy tudományos oldalon, hogy tudósok szerint a fű és a többi növény is érez fájdalmat!
Mire a feleség:
– Gyenge próbálkozás Béla... Duma helyett inkább indítsd már be, azt a rohadt fűnyírót!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,83
Állatos
A tanító néni éppen a három kismalac történetét meséli a gyerekeknek:
"Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer 3 kismalac. A kismalacok házat akartak építeni, de nem volt elég téglájuk. Elhatározták, hogy kérnek téglát az emberbarátjuktól. Az első kismalac el is ment hát az emberhez, s amikor odaért, azt kérdezte:
- Szia, házat szeretnénk építeni. Tudnál nekünk téglát adni?"
A tanárnő itt megáll és a gyerekeket kérdi:
- Mit gondoltok, mit mondott erre az ember?
Móricka jelentkezik:
- Nézd már bazdmeg! Egy beszélő malac!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,42
Móricka
A nyári szünetben Móricka felmegy játszani Pistikéhez, azok 10. emeleti lakásába. Délután hazajönnek Pistike szülei és kérdezik a gyereküket:
- Pistike, mit csináltatok Mórickával?
- Versenyeztünk, hogy melyikünk mer messzebbre kihajolni az ablakomból!
- És hol van Móricka?
- Ő nyert...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Részeg
- Szegény ember, magával meg mi történt? - lép a rendőr a vérző fejjel tántorgó részeg mellé az utcán. - Támaszkodjon rám jóember, hazakísérem...
- Csak azt ne! - kiált fel ijedten - Onnét jövök!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Ügyvéd, bíró
Elmegy a paraszt bácsi az ügyvédhez, mert el szeretne válni a feleségétől.
- És Ügyvéd Úr, úgy mégis, mennyiért vállalná el az ügyet?
- 120.000 Ft-ért!

- Normális maga!? Beszéltem a vadásszal, 50-ért lelövi. :)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Orvos
Egy fickó bemegy a gyógyszertárba, hogy rettenetes székrekedése van,
és szeretne minél hamarabb túl lenni rajta.
A gyógyszerésznek megesik a szíve szegény betegen, és felajánlja:
- Jóember! Nekem van egy különleges készítményem, amit személyre szólóan szoktam elkészíteni.
Maga megmondja, hogy hol, milyen messze lakik, milyen útvonalon megy haza, és én keverek magának egy olyan hashajtót, amit most bevesz, és éppen akkor fog hatni, amikor hazaér.
A páciens belemegy, és beveszi a gyógyszert.
Pár nap múlva felkeresi a gyógyszerészt, aki felismervén a kuncsaftot, vidáman érdeklődik:
- Na, hogyan hatott a gyógyszer?
- Hát uram, minden elismerésem az öné!
Gratulálnom kell!
Ilyen nagy távolságon mindössze néhány métert tévedni...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59