Bizarr
Mi történt velem? - dünnyögi a műtét után a lassan magához térő beteg.
- Baleset érte, és megoperáltuk.
- Tehát most kórházban vagyok?
- Igen, nagyobbrészt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Egyéb
- Mondjál gyorsan egy egzotikus fűszert!
- Gulyáshoz kell?
- Nem. Keresztrejtvényhez!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,95
Orvos
Elmegy egy kövér ember az orvoshoz:
- Doktor úr, le szeretnék fogyni, tud valamit ajánlani?
- Itt van 100 tabletta, naponta szedje.
- Mind a 100-at szedjem be naponta?!
- Dehogy is, naponta szórja szét a szobában, majd szedje össze.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Roma
Egy cigány áll a tóparton és vele szemben a túlparton egy nudista nő napozik. Arra megy a jó tündér és mondja a cigánynak:
- Jó kedvemben vagyok, ezért most kívánhatsz 3-at.
Cigány:
- Hát legyen az 1. kívánságom hogy legyek fehér, a 2. hogy legyenek szárnyaim hogy átrepülhessek a tavon a szőkéhez, a 3. hogy kerüljek be valahogy a szőke lábai közé.
Erre a tündér hosszas gondolkozás után :
- Hát akkor legyél intimbetét!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Felnőtt
Miért van több ember mint majom?
- Azért, mert az ágyban könnyebb kefélni, mint a fa tetején.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,97
Szőke nő
Három szőke elmegy kirándulni. Megállnak egy kisebb forgalmú úton, majd elkezdenek vitatkozni, hogy hol üljenek le ebédelni.
- Üljünk a fa alá, ott olyan hangulatos! - mondja az egyikük.
- Á, ott hangyák vannak, meg minden - mondja a másik. - Inkább az üljünk le az út közepén, ott rendesen ki tudunk pakolni.
- Az túl veszélyes - mondja a harmadik.
Ezen elkezdenek vitatkozni, majd végül megállapodnak, hogy az út közepe a megfelelő hely.
Ahogy ott üldögélnek, egy autó tűnik fel a kanyarban, a sofőr későn veszi észre őket, és hogy elkerülje a balesetet, félrerántja a kormányt. Leszalad az útról, és nekicsapódik a fának.
- Na, látjátok! - mondja az egyik szöszi. - Ha a fa alá telepedünk, már halottak lennénk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Székely
Öreg székely ember ül a kemence mellett és nyugodtan pipázik, amikor hirtelen kinyílik az ajtó, lélekszakadva beront a fia és azt mondja.
- Édesapám, édesapám, siessen gyorsan, mert a házunk tetején egy hatalmas nagy medve ül.
- Na, fiam, mondja az öreg nyugodtan, hozd ide nekem gyorsan a kampósbotot, a pulikutyát a bugylibicskám meg a vadászpuskám!
A fiú pár pillanat alatt összeszedi, amit kért az öreg, beviszi hozzá és így szól.
- Édesapám itt van amit kért. Most mit kezd ezekkel?
- Felmászok a tetőre a kampósbot segítségével, lelököm a földre a medvét. Ha a medve leesett a pulikutya úgy elkapja a töke golyóit, hogy az mozdulni sem bír.
Ekkor én a bugylibicskával utolsó mozdulatként egy tarisznyára valót hasítok a bundájából, és kész.
- Na, jó jó édesapám, de akkor minek hoztam a vadászpuskát?
- Azért fiam, mert ha netán én esnék le előbb, mint a medve, abban a pillanatban lődd le a pulit!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,33
Bizarr
Egy öreg cowboy egyszer azt tanácsolta az unokájának, hogy ha sokáig szeretne élni, minden nap keverjen a reggelijéhez egy kis puskaport. Az unoka követte is az öreg tanácsát egész életében. Végül valóban szép kort megélt, 93 éves korában halt meg.
Elhunyta után hátrahagyott 10 gyermeket, 22 unokát, 30 dédunokát és egy 2 méter átmérőjű lyukat a krematórium falán.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,50
Felnőtt
A pályaudvaron egy férfi a vonatablakból így búcsúzik el a barátjától:
- Köszönök mindent! A feleséged pedig isteni az ágyban!
Mikor elindul a vonat, pár perc múlva megszólal az egyik kupéban ülő utas:
- Maga ezt komolyan mondta?
- Nem. A felesége átlagos, csak nem akartam megsérteni vele.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Találós kérdés
- Hát Szása ráfekszik a tükörre és alatta lesz a Mása.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,81