Iskolás
- Mit tartalmazott a jobbágyrendelet?
- A jobbágyokat robotokra kell cserélni.

- Ki volt Hammurapi?
- Egy 2 méteres kőszobor.

- A mórok fedezték fel a mór stílust. Leginkább a spanyoloknál terjedt el, akik kiirtották a mórokat. A stílus maradhatott.

- IV. Béla idején járásokra oszlott az ország, a legismertebb járás a tatárjárás volt.

- Spanyolország legnagyobb hegyei a Piramisok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,87
Ügyvéd, bíró
- Mintha már láttam volna magát valahol! - mondja gyanakodva a bíró, rápillantva a vádlottra.
- Igen, uram! - szól az reménykedve. - Tavaly télen hegedűórákat adtam a kedves fiának.
- Ja igen, már emlékszem. 20 év!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,75
Részeg
Két atom részeg fickó megy hazafelé, az egyik elesik, bele az árokba:
- Hé cimbora, ne hagyj itt, emelj fel!
Mire a másik:
- Arra már nem vagyok képes haver, de ha akarod melléd fekhetek...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,59
Idézetek
Ádám evett a tiltott fa gyümölcséből, ezért büntetésül feleségül kellett vennie Évát.

- Egyiptom őslakói a múmiák.

- A farkas felfalta Piroskát, de belebetegedett, mert Piroska romlott volt.

- István királyt a pápa felkente a trónra.

- A harangvirág a bimbambuszok családjába tartozik.

- Többféle kerek számot ismerünk, de a legkerekebb szám a nulla.

- Az emberiség nem győz hálát adni Edisonnak, akinek lángelméjéből kipattant a villamos, amely szikrájával hajtja a kocsit és benne az utast.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Egyéb
Egy kisvárosban az öreg pap belefáradt, hogy a hívei gyónáskor mindig arról beszélnek, hogy megcsalták a párjukat.
A vasárnapi misén így szól a gyülekezethez:
- Elegem van belőle, hogy mindenki azt gyónja, hogy megcsaltam ezt, vagy azt.
Kérlek benneteket, hogy ezután csak annyit mondjatok: elbotlottam.
Egy év múlva az öreg pap nyugdíjba megy, jön helyette egy fiatal.
Senki nem említi neki, hogy mit jelent az "elbotlás".
A fiatal pap az első vasárnap után, a gyóntatás végeztével felkeresi a polgármestert:
- Uram, valamit tenni kellene a városban a járdákkal, mert minden hívem arról panaszkodik, hogy állandóan elbotlanak.
A polgármester hallva ezt, hátradől a székében, és hahotázni kezd.
- De kérem, mi ezen olyan mulatságos, hiszen az ön felesége is kétszer elbotlott a múlt héten!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,48
Szőke nő
Egy szőke nő repülőn szeretne utazni Los Angelesbe. Vesz is jegyet, de az a túrista osztályra szól.
Mikor beszáll, úgy gondolja, hogy neki az első osztályon a helye.
A steward szól neki, hogy nem oda szól neki a jegye, de a nő nem hajlandó átülni. Ekkor a steward elmegy szólni a kapitánynak, mire az vált vele két szót és a nő szó nélkül átül a helyére.
Mire a steward a kapitányhoz:
- Mit mondott neki, uram?
- Á, semmi különöset! Csak azt, hogy az első osztály nem megy Los Angelesig!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Móricka
- Móricka, tudsz nekem mondani olyan élőlényt, ami tavasszal ébred föl téli álmából?
- Igen. A fagylaltos!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Zsidó
Egy zsidó ül a padon és éppen újságot olvas. Meglátja egy barátja, és elképedve kérdezi:
- Te Samu, hát ez egy szélső jobboldali, antiszemita újság! Miért nem a zsidók által kiadott újságot olvasod?
- Nézd Móric! A zsidó újságok állandóan ilyesmiről írnak: antiszemitizmus, Auschwitz, izraeli konfliktusok. A szélsőjobboldali újságban meg egyéb sincsen, mint hogy a zsidóké minden nagy cég, a zsidóké minden bank, a zsidók irányítják az egész országot. Hát nem jobb egy olyan újságot olvasni, amiben csupa jó hír van?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Iskolás
Ég az általános iskola. A tűzoltók kifeszítik az ugróponyvát, a gyerekek pedig ugranak.
A tanítónéni számolja őket: Gáborka, Pistike, Évike.
Egyszer csak látja, hogy az egyik tűzoltó kikap egy gyereket a ponyvából és leteker neki egy fülest.
- Ember, nem elég, hogy ég az iskola, még a gyereket is veri?
- Ez a nyavalyás kölyök már harmadszor ugrik!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,54
Orvos
- Kedves beteg! Van egy jó hírem, és egy rossz. Melyikkel kezdjem?
- Kezdje a rossz hírrel, doki!
- Ön olyan betegséget kapott, amit sajnos még nem ismer a mai orvostudomány!
- És mi a jó hír?
- Ha minden jól megy, akkor önről fogjuk elnevezni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24