Politikai
Bemegy egy fickó a bankba.
- Jó napot! Be szeretnék tenni az önök bankjába 10.000 forintot, de nem merem, mert nem tudom, hogy visszakapom-e a pénzem, ha önök nem tudnak kifizetni?
- Nyugodjon meg kedves uram, ha mi nem tudjuk kifizetni önt, akkor a megyei fiókunk fogja önnek kifizetni a pénzt.
- És ha ők sem tudják kifizetni?
- Akkor sincs semmi gond, akkor a Budapesti központ fogja kárpótolni önt.
- És ha az egész bank csődbe megy?
- Nézze, a kormány erre a célra létrehozott egy alapot, és abból fizeti ki önt.
- És ha a kormány is megbukik?
- Most mondja meg őszintén uram, ha megbukik a kormány, az nem érne meg önnek 10.000 forintot?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,52
Skót
Skót gyerek izzadtságtól csuromvizesen ér haza és boldogan újságolja az apjának:
- Apu! Képzeld el spóroltam egy pennyt, mert hazafelé futottam a villamos után!
Erre az apa dühösen rákiált:
- Látod, milyen hülye vagy, édes fiam! Ha a busz után futsz, kettőt spórolhattál volna.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Felnőtt
A feleség lágy tojást készít a konyhában reggelire. Belép a férje. A nő így szól:
- Szeretkezzünk, de most ebben a pillanatban.
A férjnek felvillan a tekintete, hogy végre jól indul a napja.
Felkapja az asszonyt, és nyomban magáévá teszi a konyhaasztalon. Ezek után a feleség csak annyit mond, "Köszönöm" és visszamegy a tűzhelyhez.
A férj kissé furcsállva megkérdi:
- Mi volt ez az előbb?
- Tudod, kétperces lágy tojást készítek, de eltörött a homokóra...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Munkahelyi
Főnök a beosztottnak:

- Tudja Molnár az a baj, hogy az okosak mindig kételkednek, a hülyék meg mindig mindenben holtbiztosak.

- És ez tényleg így van főnök?

- Így hát!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,63
Zsidó
Kohn ül korán reggel a konyhaasztalnál meztelenül, kalappal a fején és olvassa a Talmudot.
- Miért nem veszel valamit magadra? - kérdi tőle a felesége.
- Minek? -válaszol Kohn - Úgyse jön hozzánk senki.
- Akkor minek a kalap a fejeden?
- Hát, tudod, ha mégis jönne valaki, legalább köszönni tudjak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,35
Bizarr
Figyelmeztető tábla az út szélén: "Vezessen lassan, mert az orvos és a sírásó is szabadságon van!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Bizarr
A suliban azt a feladatot kapják a gyerekek, hogy vinni kell egy elektromos gépet.
Másnap reggel:
- Tibike te mit hoztál?
- Én egy vasalót hoztam.
- Mit mondott anyukád hogyan használd?
- Csak végig húzom a ruhán és kész!
- Pistike te mit hoztál?
- Én egy lélegeztetőgépet.
- Mit mondott anyukád mikor elhoztad?
- Neeeviiiddeeel!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,23
Iskolás
– Pistike, hol töltötted a téli szünetet?
– Három napot fent a hegyekben, sítáborban.
– És a többit?
– Gipszben.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Házassági
Tetőpontján áll a családi perpatvar. A feleség kifakad:
- Tudd meg,hogy ezt nem bírom már tovább veled! Egy szép nap úgy itt hagylak, mint a pinty! Na,most nem beszélsz?? Most nincs egy szavad se,ugye? Mit forgatod azt az újságot?
- Keresem az időjárás-jelentést.
- Minek az neked?
- Hogy megnézzem, szép nap lesz-e holnap...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Felnőtt
Rengeteg a női hallgató a teremben, amikor a nőgyógyász előadást tart:
- A kemény pénisztől méhrákot lehet kapni néhány éven belül - mondja.
Mire megszólal az egyik csaj:
- A puhától meg idegbajt, de azonnal.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0