Állatos
Az állatkert igazgatója büszkén mutatja a vendégeknek a közös ketrecbe zárt bárányt és oroszlánt.
- Íme egy szép példa a konszenzusra.
- Csodálatos! És mondja, tényleg nincs velük semmi gond?
- Az oroszlánnal semmi, a bárányt időnként cserélni kell...
- Íme egy szép példa a konszenzusra.
- Csodálatos! És mondja, tényleg nincs velük semmi gond?
- Az oroszlánnal semmi, a bárányt időnként cserélni kell...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Skót
A skót lányát feleségül kérik:
- Elvennéd a lányom akkor is, ha nem adnék 1 penny hozományt sem?
- El én!
- Akkor nem adom hozzád. Elég hülye van már a családban !
- Elvennéd a lányom akkor is, ha nem adnék 1 penny hozományt sem?
- El én!
- Akkor nem adom hozzád. Elég hülye van már a családban !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Szőke nő
- Olyan boldog vagyok a három gyerekemmel! - mondja a szőke.
- Nem szeretnél még egyet? - kérdezi a másik.
- Nem, mert azt olvastam, hogy a világon minden negyedik gyerek kínai!
- Nem szeretnél még egyet? - kérdezi a másik.
- Nem, mert azt olvastam, hogy a világon minden negyedik gyerek kínai!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Pistike
Szexuális felvilágosító óra van az iskolában.
Pistike jelentkezik.
- Jól átgondoltad mit akarsz kérdezni?
- Igen, azt szeretném kérdezni, hogy aki volt már nővel az mehet focizni?
Pistike jelentkezik.
- Jól átgondoltad mit akarsz kérdezni?
- Igen, azt szeretném kérdezni, hogy aki volt már nővel az mehet focizni?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Találós kérdés
– Love juh!
– És hogyan lehet megállítani?
– Állj! Love juh!
– És hogyan lehet megállítani?
– Állj! Love juh!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Szilveszteri
Két barát beszélget újév után:
-A csajom egy kis házban a hegyek közt, kettesben akart szilveszterezni, én viszont bulizni akartam. Hatalmasat buliztam, jó zene, társaság, pia meg minden! Te hol szilvesztereztél?
- Egy kis házban a hegyek közt...
-A csajom egy kis házban a hegyek közt, kettesben akart szilveszterezni, én viszont bulizni akartam. Hatalmasat buliztam, jó zene, társaság, pia meg minden! Te hol szilvesztereztél?
- Egy kis házban a hegyek közt...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,67
Orvos
Az öregember elmegy az orvoshoz és elpanaszolja, hogy baj van a szerszámával, nagyon összement.
- Mutassa! - mondja az orvos.
Az öreg előveszi.
- De jóember, magának igen tekintélyes a micsodája. Még az is rá van tetoválva, hogy RÓZA.
- Hát ez a baj, doktor úr. Tudja, hogy mi volt rátetoválva? VITÉZ NAGYBÁNYAI HORTHY MIKLÓS MATRÓZA.
- Mutassa! - mondja az orvos.
Az öreg előveszi.
- De jóember, magának igen tekintélyes a micsodája. Még az is rá van tetoválva, hogy RÓZA.
- Hát ez a baj, doktor úr. Tudja, hogy mi volt rátetoválva? VITÉZ NAGYBÁNYAI HORTHY MIKLÓS MATRÓZA.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Kocsma
Egy elkeseredett férfi tér be a kocsmába. Átlép a földön fekvő részegen, majd rámutat, és a csaposhoz fordul:
- Ugyanazt kérem!
- Ugyanazt kérem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Egyéb
A kis Norbi a nagymamájánál nyaral, és kint játszik az udvaron a szomszéd gyerekekkel.
Egyszer csak beszalad a szobába:
- Nagymama, hogy hívják azt, amikor két ember egy szobában alszik és az egyik felül van, a másik pedig alul?
A nagyi zavarba jön, először nem tudja, hogy mit válaszoljon.
Némi töprengés után úgy dönt, hogy őszintén válaszol:
- Hát kicsim, azt úgy hívják, hogy szexuális aktus.
- Jó, - mondja a gyerek és fut vissza a többiekhez.
Kis idő múlva ismét bejön:
- Nagyi, te engem félrevezettél! Azt úgy hívják, hogy emeletes ágy! Ja, és a Gáborka anyukája üzeni, hogy beszélni akar veled!
Egyszer csak beszalad a szobába:
- Nagymama, hogy hívják azt, amikor két ember egy szobában alszik és az egyik felül van, a másik pedig alul?
A nagyi zavarba jön, először nem tudja, hogy mit válaszoljon.
Némi töprengés után úgy dönt, hogy őszintén válaszol:
- Hát kicsim, azt úgy hívják, hogy szexuális aktus.
- Jó, - mondja a gyerek és fut vissza a többiekhez.
Kis idő múlva ismét bejön:
- Nagyi, te engem félrevezettél! Azt úgy hívják, hogy emeletes ágy! Ja, és a Gáborka anyukája üzeni, hogy beszélni akar veled!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,69