Egyéb
Régen még a kórházban megmondták valakiről, hogy fiú-e, vagy lány.
Manapság meg kell várni amíg felnő és majd eldönti, mi szeretne lenni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
Csajozós
Egy kisvárosban az öreg pap belefáradt, hogy a hívei gyónáskor mindig arról beszélnek, hogy megcsalták a párjukat. A vasárnapi mise után így szól a gyülekezethez:
- Elegem van belőle, hogy mindenki azt gyónja meg, hogy megcsaltam ezt, vagy azt. Kérlek benneteket, hogy ezután csak annyit mondjatok: elbotlottam.
Fél év múlva az öreg pap nyugdíjba megy, jön helyette egy fiatal, de senki nem említi neki, hogy mit jelent az "elbotlás".
A fiatal pap az első vasárnap után, a gyóntatás végeztével felkeresi a polgármestert:
- Uram, valamit tenni kellene a városban a járdákkal, mert minden hívem arról panaszkodik, hogy állandóan elbotlanak.
A polgármester hallva ezt, hátradől a székében, és nevetni kezd.
- De kérem!Mi ezen olyan mulatságos, hiszen az ön felesége is kétszer elbotlott a múlt héten!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Munkahelyi
A főnök diktál az új titkárnőjének:
- Írja, hogy összehívtunk egy megbeszélést a témában keddre.
- Főnök, a keddet egy vagy két d-vel írjuk?

- Tudja mit? Legyen a megbeszélés szerdán...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Találós kérdés
- Hogy mondják angolul az izzadságot?
- Very Take.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,67
Felnőtt
- Képzeld haver, a múlt hétvégén meghívót kaptam egy zárt körű estélyre. A meghívó alján az állt: "Belépés csak fehér nyakkendőben."
- Na és? Nem volt fehér nyakkendőd?
- Dehogynem. Csak a helyszínen derült ki számomra, hogy a többieken ruha is van.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,63
Rendőr
A rendőr elmegy egy sötét téli estén horgászni. Kimegy a jégre, léket vág, és elkezdi lógatni a csalit.
5 perc múlva egy öblös hangot hall:
- Rendőr, te itt ma nem fogsz semmit sem!
Emberünk körülnéz, de nem lát senkit, pecázik tovább. 2 perc múlva:
- Rendőr hagyd abba a horgászatot, itt nem fogsz halat!
A rendőr ismét körülnéz, de senkit nem lát, horgászik tovább.
Újabb 2 perc múlva vakító világosság lesz, újból dörgő hang:
- Rendőr, itt nincs kapás!!!
Hősünk megrémülve kérdezi:
- Ó, Uram, te szólsz hozzám?
- Nem, én csak a jégpálya hangosbemondója vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Pistike
A tanár úr ráüvölt az egyik gyerekre, feleltetés közben:
- Pistike minden marhaságot összehordasz, semmi értelme az egésznek, ellentmondasz saját magadnak! Mi lesz így belőled?
Pistike:
- Hogy-hogy mi? Hát meteorológus.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Találós kérdés
- Miért jobb az Alzheimer kór, mint a Parkinzon kór?

- Inkább elfelejtem, hogy mennyit iszom, mint hogy kilöttyintsem a piát!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Roma
Meghal a gazdag bankár.A gyászmenetben egy cigány sír a legkeservesebben.A mellette haladó férfi megkérdezi tőle:
- Elnézést uram, talán a rokona volt a bankár úrnak?
- Sajnos nem, azért sírok ennyire.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,58
Egyéb
Egy idős nénihez vendég jön, leülteti, beszélgetnek, közben a vendég az asztalon lévő tálból eszegeti a mogyorót.
Lassan elfogy a mogyoró, a vendég mentegetőzni kezd:
- Ne tessék haragudni, de az összes mogyorót megeszegettem.
- Nem baj fiam én úgysem tudtam megrágni, csak a csokit szopogattam le róla!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,53