Roma
A cigány öt kiló hússal tér haza szokásos élelembeszerző körútjáról.
A felesége rögtön ott terem:
- Te, aggyá mán egy kis húst, három napja nem ettem.
- Először igyál meg egy liter vizet. Megissza.
- No, Gazsi most mán ide azt a húst!
- Igyál meg először meg egy liter vizet.
- No most ma tényleg aggyá húst!
- Ha még egy liter vizet megiszol, adok. - nagy nehezen megissza.
-Te Gazsi, én mán nem is birok enni.
- Látod, nem is éhes voltál te, hanem szomjas.
A felesége rögtön ott terem:
- Te, aggyá mán egy kis húst, három napja nem ettem.
- Először igyál meg egy liter vizet. Megissza.
- No, Gazsi most mán ide azt a húst!
- Igyál meg először meg egy liter vizet.
- No most ma tényleg aggyá húst!
- Ha még egy liter vizet megiszol, adok. - nagy nehezen megissza.
-Te Gazsi, én mán nem is birok enni.
- Látod, nem is éhes voltál te, hanem szomjas.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,58
Kocsma
Falusi csehóban egy eléggé ittas fickó kutat a zsebében. Kérdezi tőle a barátja:
- Komám, te mit keresel olyan izgatottan a zsebedben?
- Semmi különös, csak azt szeretném tudni, szomjas vagyok-e még.
- Komám, te mit keresel olyan izgatottan a zsebedben?
- Semmi különös, csak azt szeretném tudni, szomjas vagyok-e még.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,82
Egyéb
Bemegy a zizegős dzsoggingos fickó egy első osztályú étterembe, és flegmán odakiabál a főpincérnek:
- Hé, öreg! Merre van itt a retyó?
A főpincér végigméri, majd fagyosan odaszól:
- Végigmegy a folyosón, a végén jobbra van egy ajtó, az van rá kiírva, hogy "Urak".
Ne törődjön vele, menjen csak be nyugodtan!
- Hé, öreg! Merre van itt a retyó?
A főpincér végigméri, majd fagyosan odaszól:
- Végigmegy a folyosón, a végén jobbra van egy ajtó, az van rá kiírva, hogy "Urak".
Ne törődjön vele, menjen csak be nyugodtan!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,56
Részeg
Két ivócimbora összetalálkozik:
- Te haver, mész ma este valahová?
- Á, dehogy! Ki se mozdulok a kocsmából!
- Te haver, mész ma este valahová?
- Á, dehogy! Ki se mozdulok a kocsmából!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Skót
A skót megnyeri a lottó főnyereményt, de egyáltalán nem látszik boldognak.
- Miért nem örülsz a nyereménynek? - kérdezi a barátja
- Soha nem fogom magamnak megbocsátani, hogy két szelvényt vettem.
- Miért nem örülsz a nyereménynek? - kérdezi a barátja
- Soha nem fogom magamnak megbocsátani, hogy két szelvényt vettem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,73
Bizarr
Egy hegymászó megcsúszik mászás közben. Sikerül megkapaszkodnia a sziklaperemben. Amikor fogytán van az ereje, kétségbeesetten felnéz az égre, és így kiált:
- Van ott fenn valaki?
- Igen - hangzik a válasz.
- Mit tehetnék?
- Bánd meg a bűneidet, imádkozz és engedd el a sziklát!
A hegymászó kicsit vár, azután újra az ég felé kiált:
- Nincs ott még valaki?
- Van ott fenn valaki?
- Igen - hangzik a válasz.
- Mit tehetnék?
- Bánd meg a bűneidet, imádkozz és engedd el a sziklát!
A hegymászó kicsit vár, azután újra az ég felé kiált:
- Nincs ott még valaki?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Házassági
A férj vezet, a felesége mellette ül.
Az asszony elkezdi a mondókáját.
- Elválok tőled! Nem bírom tovább, ezt kell tennem, mert szeretőm van.
A férj csendben vezet tovább.
- Enyém marad a ház.
A férj gyorsít 80-ra.
- Asszonytartást és gyerektartást kérek havi 200 ezret - a férj 120-ra gyorsít.
- Nálam maradnak a gyerekek és havonta egyszer láthatod őket.
A férj 190 el hajt már.
- Enyém lesznek a hűtő a hifi, tv , dvd is.
A férj már 230-al hajt.
- Mi van veled? Nem szólsz semmit? Te semmire sem tartasz igényt?
- Nekem meg van minden amire szükségem van.
- Mi az a minden?
- A vezető oldali légzsák.
Az asszony elkezdi a mondókáját.
- Elválok tőled! Nem bírom tovább, ezt kell tennem, mert szeretőm van.
A férj csendben vezet tovább.
- Enyém marad a ház.
A férj gyorsít 80-ra.
- Asszonytartást és gyerektartást kérek havi 200 ezret - a férj 120-ra gyorsít.
- Nálam maradnak a gyerekek és havonta egyszer láthatod őket.
A férj 190 el hajt már.
- Enyém lesznek a hűtő a hifi, tv , dvd is.
A férj már 230-al hajt.
- Mi van veled? Nem szólsz semmit? Te semmire sem tartasz igényt?
- Nekem meg van minden amire szükségem van.
- Mi az a minden?
- A vezető oldali légzsák.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,63
Részeg
Egyik este egy férfi bement egy bárba. Üldögél a pult mellett, egyszer csak látja, hogy mellette egy kicsi kínai fickó ül és kortyolgat. Kérdi tőle:
- Figyelj csak, értesz valamilyen küzdősporthoz, mint például karate vagy kung fu?
A kínai felháborodva válaszol:
- Mi a fenének értenék ezekhez? Csak azért, mert kínai vagyok?
- Nem. - felelte - Azért mert az én sörömet iszod.
- Figyelj csak, értesz valamilyen küzdősporthoz, mint például karate vagy kung fu?
A kínai felháborodva válaszol:
- Mi a fenének értenék ezekhez? Csak azért, mert kínai vagyok?
- Nem. - felelte - Azért mert az én sörömet iszod.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,79
Idézetek
"A nyúl az egy igazi jellem. Ott ül a fűben, de akkor sem szívja!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,15
Bizarr
Tegnap nagyon megrémültem, amikor láttam a tévében egy fantomképet a környékünkön garázdálkodó betörőről.
Tényleg ilyen öregnek nézek ki az életben is?
Tényleg ilyen öregnek nézek ki az életben is?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77