Részeg
A részeg pisil a parkban. Meglátja egy csinos hölgy és így szól:
- Micsoda állat!
- Nyugi, nyugi! Két kézzel fogom :)
- Micsoda állat!
- Nyugi, nyugi! Két kézzel fogom :)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,57
Felnőtt
A kislány odamegy az anyjához és megkérdi:
- Mama, hogyan születtem?
- Tudod, kislányom, az Úr küldött nekünk.
- És téged is az Úr küldött?
- Igen.
- És a nagymamit meg a dédnagymamát meg az ő anyukáját is az Úr küldte?
- Igen.
- Uramisten, 200 éve semmi szex a családban. Nem csoda, hogy mindenki félhülye!
- Mama, hogyan születtem?
- Tudod, kislányom, az Úr küldött nekünk.
- És téged is az Úr küldött?
- Igen.
- És a nagymamit meg a dédnagymamát meg az ő anyukáját is az Úr küldte?
- Igen.
- Uramisten, 200 éve semmi szex a családban. Nem csoda, hogy mindenki félhülye!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,41
Találós kérdés
Mi a különbség az izgalom és a stressz között?
- Izgalom az, amikor a feleséged terhes...
- Stressz az, amikor a barátnőd!
- Izgalom az, amikor a feleséged terhes...
- Stressz az, amikor a barátnőd!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Egyéb
Beszélget az amerikai, orosz és a magyar titkos rendőr, a téma ki tudja jobban megtartani a szolgálati titkot.
- Én a nejemmel egy irodában dolgozok, ő nem tudja mit csinálok, nem is érdekli, én nem tudom mit csinál, de nem is érdekel.- mondja az amerikai.
- Az semmi... Én egy íróasztalnál dolgozom a feleségemmel! Nem tudja mit csinálok de nem is érdekli, én sem tudom ő mit csinál, de nem is érdekel.- kontráz rá az orosz. A magyar erre nagyot legyint:
- Ugyan már... Én egyedül dolgozom egy irodában! Nem tudom, mit csinálok, de nem is érdekel.
- Én a nejemmel egy irodában dolgozok, ő nem tudja mit csinálok, nem is érdekli, én nem tudom mit csinál, de nem is érdekel.- mondja az amerikai.
- Az semmi... Én egy íróasztalnál dolgozom a feleségemmel! Nem tudja mit csinálok de nem is érdekli, én sem tudom ő mit csinál, de nem is érdekel.- kontráz rá az orosz. A magyar erre nagyot legyint:
- Ugyan már... Én egyedül dolgozom egy irodában! Nem tudom, mit csinálok, de nem is érdekel.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Munkahelyi
A múlt hónapban probléma volt a telefonszámlámmal, ezért felhívtam a telefontársaságot. A következő különös üzenetet adta le egy üzenetrögzítő:
"Ön már első hívásával sikeresen elérte a megfelelő osztályt, ami ellentmond társaságunk alapszabályának.
Kérjük, tegye le a kagylót és tárcsázzon újra."
"Ön már első hívásával sikeresen elérte a megfelelő osztályt, ami ellentmond társaságunk alapszabályának.
Kérjük, tegye le a kagylót és tárcsázzon újra."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,13
Egyéb
- Uram, hisz ön a repülő csészealjakban?
- Igen, persze!
- Netán látott is már?
- Mióta elváltam a feleségemtől, azóta nem...
- Igen, persze!
- Netán látott is már?
- Mióta elváltam a feleségemtől, azóta nem...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,73
Orvos
- Doktor úr, kérem segítsen rajtam! Állandóan úgy érzem, hogy egy csirke vagyok.
- És mióta van ez a különös érzése?
- Amióta kikeltem a tojásból!
- És mióta van ez a különös érzése?
- Amióta kikeltem a tojásból!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,61
Székely
Székelyek kártyáznak, egyszer csak bűz árassza el a szobát.
Megszólal az egyikük:
- Milyen büdös van.- és kártyáznak tovább.
10 perc múlva szól a második:
- Biztos a kutya volt.- és kártyáznak tovább.
Negyed óra múlva mondja a harmadik:
- De hisz a kutya nincs is itt bent.- és kártyáznak tovább.
20 perc múlva megszólal a negyedik:
- Majd bejön...
Megszólal az egyikük:
- Milyen büdös van.- és kártyáznak tovább.
10 perc múlva szól a második:
- Biztos a kutya volt.- és kártyáznak tovább.
Negyed óra múlva mondja a harmadik:
- De hisz a kutya nincs is itt bent.- és kártyáznak tovább.
20 perc múlva megszólal a negyedik:
- Majd bejön...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,56
Orvos
Jani bácsi panaszkodik az orvosának:
- Baj van dokikám, már nem kívánom az asszonyt, sőt a legszebb fiatal menyecskék is hidegen hagynak. Bezzeg a sógorom, 5 évvel idősebb nálam, mégis azt mondja, hogy hetente legalább kétszer csinálja...
- Nincs semmi baj, Jani bácsi, mondja maga is!
- Baj van dokikám, már nem kívánom az asszonyt, sőt a legszebb fiatal menyecskék is hidegen hagynak. Bezzeg a sógorom, 5 évvel idősebb nálam, mégis azt mondja, hogy hetente legalább kétszer csinálja...
- Nincs semmi baj, Jani bácsi, mondja maga is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Rendőr
- Ki volt az első rendőr ?
- Ki?
- Toldi Miklós !
- Miért???
- Mert tőle kérdezték meg először, hogy "Hé te paraszt, melyik út megyen Budára?"
- Ki?
- Toldi Miklós !
- Miért???
- Mert tőle kérdezték meg először, hogy "Hé te paraszt, melyik út megyen Budára?"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,4