Iskolás
A foci kötelezővé tétele mellett egyéb változások is várhatóak az iskolákban.
Az osztályfőnök megnevezése ezentúl szövetségi kapitány lesz, intő helyett a nebulók sárga és piros lapot kapnak majd, az órák végét pedig nem kicsöngetés, hanem hármas sípszó jelzi majd.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,76
Skót
Egy skót pasi felhívja a szextelefon vonalat... Egy női hang megszólal:
- Neked mindent megteszek kedvesem.
Mire a skót:
- Igen? Akkor hívjál vissza!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,34
Egyéb
Egy anlgai etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteű lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteűt mgaát, hneam a szót eszgébéen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,44
Skót
A skót szomszédasszony átmegy egy másik asszonyhoz. A nő nagyon örül neki, hogy átment hozzá, mivel régen volt nála.
Behívja és megkérdezi tőle, hogy kér-e egy kávét.
- Persze, köszönöm.
- Hány cukrot tehetek bele?
- Hát otthon két kanállal iszom vendégségben pedig hárommal.
Az asszony beletesz két kanál cukrot. A másik csak néz:
- Azt mondtam hármat kérek vendégségben.
- Hallottam, de szeretném ha otthon érezné magát...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Politikai
Moszkvában egy polgár autót vásárol.
- Na és mondja, mikor vehetem át? - kérdezi, miután felírták az adatait.
- 10 év múlva...
- Na jó, de reggel, vagy este?
- Miért fontos ez magának már most?
- Mert akkor jön a vízvezeték-szerelő is, és ő reggelt mondott.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Bizarr
Egy öreg kalóz meséli az élete történetét egy fiatalabb kalóznak:
- Az első csatában elveszítettem a fél lábam.
Jött egy ágyúgolyó és levitte.
Azóta van falábam.
- És a kezeddel mi történt?
- Az a 2. csatában történt.
A másik hajó kapitánya vágta le egy karddal. Azóta van kampó-kezem.
- És a szemeddel mi történt, látom az is üvegből van?
- Az a 3. csatában történt.
Egy apró bogár belerepült a szemembe...
- Én hülye meg elfelejtettem, hogy kampó van a kezem helyén!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11
Házassági
Sötét, romantikus éjszaka. A kertes családi házból éppen, szökni készül a fiatal nő a szeretőjével. Az emeleti hálószoba ablakához támasztott létrán másznak lefelé.
- Jaj – szólal meg ijedten az asszonyka -, ha a férjem ezt megtudná, hogy mi most mit csinálunk, biztos megölne.

- Nyugalom, nincs miért pánikolni drágaságom! A férjed adta kölcsön a létrát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Egyéb
- A leghasznosabb állat a disznó. Mindene felhasználható, elejéből-hátuljából hús van, a bőréből cipő, a szőréből kefe, a nevével meg káromkodni lehet.

- Nem vagyok megkeresztelve, de azért be vagyok oltva.

- Az életbiztosítás egy olyan pénz, amit az kap meg, aki túléli a halálos balesetet.

- Nagyon megijedtem, amikor Anya megbetegedett. Azt hittem, Apu fog főzni ránk.

- A gyerektartás a gyerekek fizetése, amikor apa elköltözik otthonról.

- Minden hal termel ikrát, az oroszok még kaviárt is.

- A férfiak nálunk csak egy nővel házasodhatnak. Ezt úgy hívják, hogy monotónia.

Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,62
Állatos
A farkas sétál az erdőben. Egyszer csak elszáll a feje felett a nyuszika és elordítja magát:
- Farkas koma, kérsz egy nagy pofont?
Aztán száll tovább a medve felé. Mikor odaér neki is leordítja:
- Medve koma, kérsz te is egy nagy pofont?
- Igen!
- Akkor menj az erdő végére, én is ott kaptam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,28
Egyéb
Két anyuka beszélget:
- Van 2 gyerekem mindkettőnek most lesz a születésnapja, az egyik optimista a másik pesszimista és nem tudom melyiküknek vegyek nagyobb ajándékot? Azt mondja neki a másik:
- A pesszimistát halmozd el ajándékokkal, hátha örül neki, az optimistának mindegy hogy mit adsz, úgyis örülni fog.
Az anyuka a pesszimistát elhalmozza ajándékokkal, de az optimista ajándékára már nem marad pénze, ezért az optimistának becsomagol egy nagy adag lószart.
Otthon kérdezi egymástól a két gyerek, hogy ki mit kapott. Azt mondja a pesszimista:
- Kaptam számítógépet, de minek, hiszen véletlenül elromlik aztán megráz az áram, távirányítós autót is kaptam, de minek, hiszen elromlik és akkor kidobhatom a szemétbe. És te mit kaptál?
Azt mondja az optimista:
- Szerintem pónit, de nagyon elbújt, nem találom sehol!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18