Börtön
Séta közben a börtönudvaron egy rab megkérdi a másiktól:
- Téged mi juttatott ide haver?
- A konkurencia. Ugyanolyan bankjegyet nyomtam, mint az állam...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,75
Munkahelyi
A főnök íróasztalán áll egy fotó, amin két aranyos óvodás gyerek mosolyog.
A titkárnő ahányszor bejön a szobába, mindig ránéz a képre, egyszer aztán meg is jegyzi:
- Kicsi korban még minden gyerek olyan édes!
De főnök, a maga gyerekei már kamaszok, miért nem rak ki róluk egy újabb fényképet?
- Azért, mert ha ezt nézem egész nap, és utána hazamegyek, könnyebben kibírom, hogy ne üssem agyon őket!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84
Felnőtt
Az udvarló ostorozza a lányt, hogy végre bújjanak már ágyba, de a lány tiltakozik:
- Jancsi! Három oka van annak, hogy nem fekszem le veled. Először is még szűz vagyok, másodszor pedig apám agyon verne, ha megtudná.
Harmadszor pedig, dugás után hetekig fájni szokott a derekam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,61
Kocsma
A férj részegen ér haza hajnalban. A felesége dühösen fogadja:
- Nem szégyelled magad, ilyenkor tántorogni haza a kocsmából?
- Drágám, jöttem volna hamarabb is, de előbb szponzort kellett keresnem.
- Hogyhogy?
- Szponzort, hogy legyen, aki hazatámogat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,38
Iskolás
Első nap egy berlini általános iskolában, a nyári szünet után. A tanárnő névsorolvasást tart:
− Mustafa El Ekh Zeri?
− Jelen.
− Achmed El Cabul?
− Jelen.
− Kadir Sel Ohlmi?
− Jelen.
− Mohammed End Ahrha?
− Jelen.
− Mi Cha Elma Ier?
Csend a teremben…
− Mi Cha Elma Ier?
Senki sem jelentkezik…
− Utoljára: Mi Cha Elma Ier?
Erre feláll egy fiú a hátsó sorból, és így szól:
− Valószínűleg én vagyok, de az én nevemet úgy kell kimondani, hogy MICHAEL MAIER!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Egyéb
Éjjel kettő körül csöng a telefon.Emberünk álmosan felveszi a telefont, és kérdi:
- Halló, mit akar?
- Semmit.
- Akkor miért hív fel éjjel kettőkor?
- Mert ilyenkor olcsóbb.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,75
Találós kérdés
Mi van a tömegsír felett? Csapatszellem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Móricka
Biológia órán tanárnő kérdi Mórickát:
- Móricka, mije van a libának?
- Szeme!
- Móricka, és még mije van a libának?
- Másik szeme!
- Móricka! Mivel takaróztok otthon, ha hideg van?
- Párnával!
- És Móricka, mi van a párnában?
- Toll!
- Tehát akkor Móricka, mije van a libának?
- Szeme!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Egyéb
A háború alatt egy orosz kiskatona bevisz az óráshoz egy órát, ami megállt. Az órás nem tudja, hogy pusztán annyi a baja, hogy az orosz - nem ismerve a működését - elfelejtette felhúzni, így kinyitja a hátulját, ahonnan kiesik egy döglött légy.
Erre a katona felcsillanó tekintettel megszólal:
- Ááá... masiniszta kaput!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Orvos
- No Géza bácsi, amíg én telefonálok, ott az üveg a szekrény tetején, abba pisiljen bele...
Mire vissza ér az orvos, hát az egész rendelő tocsog a pisitől.
- Mit csinált Géza bácsi?
- Tudja doktor úr, milyen nehéz innen beletalálni?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58