Rendőr
A rendőr számolni tanítja otthon a fiát:
- Ákoskám, kettőször kettő?
- Hát öööö...Nyóc.
- Háromszor három?
- Tizenegy.
- Ötször öt?
- Harminchat.
- És tudja, és tudja, és tudja!
- Ákoskám, kettőször kettő?
- Hát öööö...Nyóc.
- Háromszor három?
- Tizenegy.
- Ötször öt?
- Harminchat.
- És tudja, és tudja, és tudja!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,56
Móricka
Móricka, ha megmosod a nyakad, elmehetsz este moziba.
- Ja, persze, és ha nem kapok jegyet, mit kezdek a tiszta nyakammal?
- Ja, persze, és ha nem kapok jegyet, mit kezdek a tiszta nyakammal?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Skót
- Miért lett öngyilkos a skót?
- Mert megtudta, hogy akciós áron van a koporsó!
- Mert megtudta, hogy akciós áron van a koporsó!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,42
Bizarr
A kórház főorvosa telefonál az áruházba:
- Hány motorkerékpárt adtak ma el?
- Tízet.
- Nem értem... Hol a fenében kódorognak még hárman...
- Hány motorkerékpárt adtak ma el?
- Tízet.
- Nem értem... Hol a fenében kódorognak még hárman...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,49
Idézetek
Aki mer - az kanállal teszi.
Sok kicsi - nagyon keveset ér.
Kicsi a bors, - de hol a fenébe van?
Aki másnak vermet ás - az pénzt is kap érte!
Ki korán kel - álmos marad.
Aki korpa közé keveredik - használjon korpátlanitó sampont.
Sok kicsi - nagyon keveset ér.
Kicsi a bors, - de hol a fenébe van?
Aki másnak vermet ás - az pénzt is kap érte!
Ki korán kel - álmos marad.
Aki korpa közé keveredik - használjon korpátlanitó sampont.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,88
Bizarr
Bemegy egy cowboy a kocsmába, meglát egy nagyon szexi lányt, majd elkezd gondolkodni, hogy tudná meghódítani...
Gondol egyet, előveszi a pisztolyát, mindenkit lelő, majd odamegy a lány mellé, és megkérdezi:
- Mit keres ez a szép lány itt egyedül, egy ilyen veszélyes helyen?!
Gondol egyet, előveszi a pisztolyát, mindenkit lelő, majd odamegy a lány mellé, és megkérdezi:
- Mit keres ez a szép lány itt egyedül, egy ilyen veszélyes helyen?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11
Házassági
Két férfi a peronon álldogál:
- Elnézést uram, ön is a feleségét várja?
- Nem várom, jön...
- Elnézést uram, ön is a feleségét várja?
- Nem várom, jön...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Részeg
A rendőr megállít egy autóst:
- Jó napot!Személyi igazolványt és forgalmit kérek! - Odaadja neki az autós, a rendőr nézi egy darabig majd így szól:
- Kérem, fújjon a szondába!
- Nem lehet.
- Ugyan, miért nem?
- Tudja, asztmás vagyok.
- Akkor jöjjön be velem az őrsre, és ott adjon vért!
- Azt sem lehet, uram.
- Ugyan, azt miért nem?
- Mert vérszegény vagyok.
- Jól van, akkor csak szálljon ki a kocsiból és sétáljon végig az egyenes vonalon!
- Sajnálom uram, de azt sem lehet.
- Miért nem?
- Mert iszonyatosan be vagyok rúgva.
- Jó napot!Személyi igazolványt és forgalmit kérek! - Odaadja neki az autós, a rendőr nézi egy darabig majd így szól:
- Kérem, fújjon a szondába!
- Nem lehet.
- Ugyan, miért nem?
- Tudja, asztmás vagyok.
- Akkor jöjjön be velem az őrsre, és ott adjon vért!
- Azt sem lehet, uram.
- Ugyan, azt miért nem?
- Mert vérszegény vagyok.
- Jól van, akkor csak szálljon ki a kocsiból és sétáljon végig az egyenes vonalon!
- Sajnálom uram, de azt sem lehet.
- Miért nem?
- Mert iszonyatosan be vagyok rúgva.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11
Felnőtt
Egy parasztbácsi eltéved a szállodában, és véletlenül rossz szobába megy be.
Közben megjönnek az ott lakók, kik történetesen nászutasok. A bácsi ijedtében elbújik az ágy alá. A fiatalok "akcióba" kezdenek. A bácsi csak a hangokat hallja.
- Hű, de hatalmas és szép zsömléid vannak! - mondja a fiú.
- Neked pedig, de nagy a kolbászod! - mondja a lány.
Mire a parasztbácsi:
- Mustár nincs?
Közben megjönnek az ott lakók, kik történetesen nászutasok. A bácsi ijedtében elbújik az ágy alá. A fiatalok "akcióba" kezdenek. A bácsi csak a hangokat hallja.
- Hű, de hatalmas és szép zsömléid vannak! - mondja a fiú.
- Neked pedig, de nagy a kolbászod! - mondja a lány.
Mire a parasztbácsi:
- Mustár nincs?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,17
Pistike
Pistike a nagymamánál lapozgatja az öreg családi Bibliát. Nézegeti, forgatja, egyszer csak kiesik belőle egy száraz falevél. Pistike mutatja a nagyinak:
- Nézd csak, mit találtam!
- Mit kisfiam, mutasd?
- Azt hiszem, egy Ádám-kosztümöt.
- Nézd csak, mit találtam!
- Mit kisfiam, mutasd?
- Azt hiszem, egy Ádám-kosztümöt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,24