Munkahelyi
A múlt hónapban probléma volt a telefonszámlámmal, ezért felhívtam a telefontársaságot. A következő különös üzenetet adta le egy üzenetrögzítő:
"Ön már első hívásával sikeresen elérte a megfelelő osztályt, ami ellentmond társaságunk alapszabályának.
Kérjük, tegye le a kagylót és tárcsázzon újra."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,13
Roma
Két cigány át akar szökni a határon, hát hol másszanak át – az őrbódé tetején. Mászik az első, átesik, nagyot zörög.
Kilép az őrkatona:
- Állj, ki vagy?
Megszólal a cigány:
- Miáúú!
Az őr megnyugodva visszalép az őrbódéba. Mászik a másik, ő is átesik, még nagyobbat zörög.
Kilép az őrkatona:
- Állj ki vagy?
Megszólal a másik cigány:
- A másik macska...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Anyós
Szent este összeül a család és az ajándékokat bontogatják...
Az anyós sértődötten felkiált:
- Jaj micsoda szégyen! Egy csomag vattát kaptam.
Mire a veje:
- Hát nem azt mondta kedves mama, hogy fülbevalót kér?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Bizarr
A halálraítéltet ébresztik a siralomházban. Hozzák neki az utolsó kávét és cigarettát. A rab megissza a kávét, rágyújt a cigarettára, majd álmosan ráhunyorog az őt a vesztőhelyre kísérni készülő őrre:
- Milyen nap is van ma?
- Hétfő - hangzik a válasz.
- Na, ez a hét is jól kezdődik!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,79
Bizarr
-Képzeld a feleségem krumpli pürét akart csinálni a húshoz, de mikor kiment a kamrába krumpliért, meghalt.
- És te mit csináltál?
- Hát rizst...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Skót
A skót gyerek odaszalad az anyjához:

- Anyu, az ajtóban áll egy bácsi!
- És mit akar?
- A most épülő uszodára gyűjt!
- Adj neki két vödör vizet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Skót
Londoni élményeit meséli a skót a barátainak:
- Ezek az angolok mind őrültek. Képzeljétek, hajnali háromkor beront egy angol a szállodai szobámba, üvöltözik ​é​s csapkod a papucsával...
- Szörnyű! És te mit szóltál?
- Én semmit, nyugodtan fújtam tovább a dudámat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,53
Találós kérdés
- Hogy hívják az 5. kerületi háziorvost?
- Dr. Ötker!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66
Felnőtt
A taxis visz egy utast, amikor észreveszik, hogy az út mellett párzik két kutya. A taxis büszkén megjegyzi:
- Én és a feleségem minden éjjel így csináljuk.
Az utas szomorúan mondja:
- Az én feleségem sajnos nagyon konzervatív családból való, csak a hagyományos pózokat engedi.
A taxis nekiáll tanácsot adni:
- Próbáljon meg este megitatni az asszonnyal két pohár Martinit, meglátja, sokkal készségesebb lesz.
Másnap megint találkoznak, a taxis megkérdi:
- Na, használt a két Martini?
- Igen, de nyolcat kellett megitatnom vele!
- Hogyan? Az nagyon sok!
- Igen, az első két Martini után már nem volt kifogása az új póz ellen, de további hat kellett hozzá, hogy hajlandó legyen felvenni a szájkosarat...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,40
Házassági
A férj elmegy orvoshoz. Amikor hazamegy, közli a feleségével, hogy lenne egy jó és egy rossz híre. Melyiket mondjam először? - kérdezi a férj.
- A jó hírt.
- Meg ötvenszer tudok dugni.
- És mi a rossz hír?
- Készítettem egy listát, és Te nem vagy rajta!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96