Iskolás
Ezek a mai fiatalok! Egyre gyakrabban hallom, hogy iskolás fiúk és lányok együtt alszanak. Igaz, a mi időnkben is volt ilyen, de azt matekórának hívták.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Roma
- Gázsi mit mondana apád, ha börtönbe kerülnél?
- Isten hozott fiam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Pistike
Az ötéves éves Pistike megkérdezi az apjától:
- Apa, mi az, hogy férfi?
- Tudod kisfiam, a férfi az az ember, aki erős, bátor, és megvédi a családját mindenféle bajtól és nagyon szereti őket.
- Akkor én olyan férfi szeretnék lenni mint ANYA!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Politikai
Ceausescu álruhában járja Romániát. Odamegy az első emberhez, és így szól neki:
- Örülne, hogy ha meghalna Ceausescu?
- Persze!
- És elmenne a temetésére tapsolni?
- Természetesen!
- És rácsinálna a sírjára?
- Azt már nem!
- Miért?
- Mert utálom a sorban állást.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,64
Egyéb
Egy kisfiú késve érkezik a templomba. A pap számon kéri rajta a késés okát.
Mondja a gyerek:
- Az úgy volt, hogy horgászni megyek a papámmal ma reggel, de aztán a papám azt mondta, hogy templomba kell mennem.
A pap szeme felcsillan, hogy milyen rendes szülők is vannak. Tovább kérdez:
- És a papád mondott még valamit a templomba járás fontosságáról?
- Nem, igazából azt mondta, hogy nincs elég csali kettőnknek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,91
Egyéb
Két anyuka beszélget:
- Van 2 gyerekem mindkettőnek most lesz a születésnapja, az egyik optimista a másik pesszimista és nem tudom melyiküknek vegyek nagyobb ajándékot? Azt mondja neki a másik:
- A pesszimistát halmozd el ajándékokkal, hátha örül neki, az optimistának mindegy hogy mit adsz, úgyis örülni fog.
Az anyuka a pesszimistát elhalmozza ajándékokkal, de az optimista ajándékára már nem marad pénze, ezért az optimistának becsomagol egy nagy adag lószart.
Otthon kérdezi egymástól a két gyerek, hogy ki mit kapott. Azt mondja a pesszimista:
- Kaptam számítógépet, de minek, hiszen véletlenül elromlik aztán megráz az áram, távirányítós autót is kaptam, de minek, hiszen elromlik és akkor kidobhatom a szemétbe. És te mit kaptál?
Azt mondja az optimista:
- Szerintem pónit, de nagyon elbújt, nem találom sehol!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Egyéb
Az utcán sétáltam, amikor egy fickó zsebéből kiesett egy ezres. Felvettem, zsebre raktam, de akkor hirtelen belém hasított egy gondolat: "Vajon Jézus mit tenne ebben a helyzetben?"
Így hát fogtam a pénzt és borrá változtattam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,37
Találós kérdés
- Hogy hívják az afgán műanyag játék katona babát?
- ???
- Dzsiháddzsó.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,35
Egyéb
Két haver beszélget...
- Te figyú, hogyan kell egy nőt úszni tanítani?
- Egyszerű, átkarolod a mellénél fogva, beleugrotok a vízbe, s lubickoltok benne.
- Ne hülyéskedj, a húgomról van szó.
- Ja, akkor egyszerűen csak lökd be a vízbe!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Fárasztó
- Halló?!Jöjjenek gyorsan kérem, tűz van! - telefonál egy riadt nénike a tűzoltóságra.
- Hol?
- Hát itt a házban.
- Úgy értem, honnan beszél? - kérdezi az ügyeletes tűzoltó.
- Az ebédlőből! - feleli a nénike.
- De hogy jutunk oda?
- Mi az, már nincs meg az a szép nagy piros autójuk?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11