Munkahelyi
Sürgősen kellett volna pár nap szabi, de tudtam, hogy a főnököm nem engedné. Sokat gondolkoztam, majd kitaláltam, hogy ha őrültnek tettetem magam, akkor talán a munkahelyi stressz miatt elküldene pár nap betegszabadságra.
Ezért felkapaszkodtam a mennyezeti lámpára és elkezdtem lógni, miközben halkan zümmögtem hozzá.
A szőke kolléganőm megkérdezte:
- Hát te meg mit csinálsz ott fent?
Mondtam neki, hogy úgy csinálok, mintha villanykörte lennék, így a főnök biztos azt hiszi, hogy agyamra ment a munka és hazaküld pár napra.
5 perc múlva bejött a főnök az irodánkba, és megkérdezte:
- Mi az ördögöt csinál ott fent?
Mondtam, hogy villanykörte vagyok.
Azt válaszolta:
- Látom, teljesen bekattant. Menjen haza, és pihenjen pár napot!
Leugrottam és elindultam kifelé. A kolléganőm felállt, és elindult velem együtt.
- Hát maga meg hova megy?
- Főnök, én is hazamegyek... - mondta a kolléganőm. - Nem tudok sötétben dolgozni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Egyéb
Egy fickó beszélget a cimborájával:
- Képzeld amióta esti iskolába járok, sok mindent megtudtam. Te tudod ki az az Einstein?
- Nem én.
- És tudod ki az a Neumann János?
- Nem én.
Erre a másik fickó:
- És te tudod ki az a Molnár Pisti?
- Nem én.
- Az jár a feleségedhez, amíg te esti iskolába vagy.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
Iskolás
- Tibike, miért verted fejbe a barátodat azzal a kókuszdióval?
- Azért, mert azt állította, hogy a hagyma az egyetlen étel, amitől könnyezni lehet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Zsidó
Kimúlt a gazdag Kohn kutyája.Elmegy a rabbihoz és kéri:
- Rabbi! Eltávozott a kedvenc kutyám, egy fajtatiszta rottweiler és a temetőben szeretném örök nyugalomra helyezni.
- Ó, nagyon sajnálom, Kohn, de ide a szent földbe, az emberek közé nem temetheted.
- De rabbi, legalább a kerítés mellé had temessem el!
- Sajnálom Kohn, de nem megy.
Kohn búslakodva távozik, és halkan morogja:
- Pedig 5 ezer dollárt szántam erre az ügyre...
Mire a rabbi:
- Várja csak, Kohn! Mit is mondtál, hogy hívják? Roth Weiler?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Egyéb
- Pincér! Kicsit sokat ittam, itt áll az autóm a vendéglő előtt, szeretnék vele hazamenni, hozzon valami kijózanítót! - mondja a vendég.
- Igenis uram, rögtön hozom a számlát...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Pistike
Pistike kezében egy kalapáccsal, berohan a nappaliba:
- Papa! Hány óra van akkor, amikor a kismutató a kettesen, a nagymutató
meg a szőnyegen van?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,55
Egyéb
Somogyi úr színházba megy a feleségével.
A bejárattal szemben két tábla van, nyíllal.
Az egyik tábla felfelé mutat és a szöveg: Felső ruhatár.
A másik lefelé mutat és a szöveg: Alsó ruhatár.
Somogyi úr odaszól a feleségéhez halkan:
- Látod asszony, de jó, hogy tiszta alsógatyát vettem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Orvos
A műtőben operációhoz készülődnek. A sebész megszólal:
- Nővér, kérek egy kis alkoholt.
Erre a beteg ijedten felül a műtőasztalon:
- Nem tudna várni a műtét utánig, doktor úr?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Bizarr
Megy egy nagyon gazdag ember a limuzinjával, amikor azt látja, hogy két férfi hasal az út mellett, és a füvet rágja. Szól a sofőrnek, megállnak. Megkérdezi az egyik fűevőt:
- Emberek, maguk miért eszik a füvet?
- Nagyon szegények vagyunk, nincs pénzünk normális ételre - válaszolja egyikük.
- Na, jöjjenek, szálljanak be - invitálja a gazdag ember.
- Uram, nekem van egy feleségem és két gyerekem is - szabadkozik egyikük.
- Nem baj, hozza csak őket is nyugodtan.
- Nekem is van feleségem, meg hat gyerekem - mondja a másik szegény ember.
- Nem baj, ők is jöhetnek.
Beülnek, elindulnak. Az egyik férfi hálálkodik:
- Uram, maga nagyon jószívű.
- Nem tesz semmit, a kertemben úgyis egy méteres a fű...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95
Móricka
Mórickának ikertestvérei születnek. Az esti fürdetésüket kíváncsian nézi...
Az egyik baba ordít, a másik szép csendben tűri, ahogy mosdatják.
- Mama, ezt a halkabbikat tartsuk meg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4