Házassági
A feleség naplójából:
Szombat este: A férjem nagyon furcsa volt ma.
Megbeszéltünk egy találkozót a Plaza kávézójában.
Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnőkkel, gondoltam hogy neheztel a 10 perces késésem miatt, de végül is nem mondott semmit.
Csak nem alakult a beszélgetés, egész idő alatt csendben ült.
Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez sem segített.
Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmi különös.
Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nem kell nyugtalankodnom.
Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem, kissé elmosolyodott, s vezetett tovább.
Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra.
Otthon is éreztem, hogy egész idő alatt messze jár, s nem is akar velem találkozni.
Csak ült a TV előtt, s érezni lehetett, hogy messze jár az esze...
Végül is felmentem lefeküdni. Kis idő múlva követett.
Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a simogatásokra, szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van.
Elhatároztam, hogy rákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik.
Álomba sírtam magam.
Nem tudom, mit csináljak.
Most már egészen biztos vagyok benne, hogy van valakije.
Az egész életem egy katasztrófa...
A férj naplójából:
Szombat este
A Fradi kikapott.
De este egy jót dugtunk...
Szombat este: A férjem nagyon furcsa volt ma.
Megbeszéltünk egy találkozót a Plaza kávézójában.
Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnőkkel, gondoltam hogy neheztel a 10 perces késésem miatt, de végül is nem mondott semmit.
Csak nem alakult a beszélgetés, egész idő alatt csendben ült.
Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez sem segített.
Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmi különös.
Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nem kell nyugtalankodnom.
Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem, kissé elmosolyodott, s vezetett tovább.
Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra.
Otthon is éreztem, hogy egész idő alatt messze jár, s nem is akar velem találkozni.
Csak ült a TV előtt, s érezni lehetett, hogy messze jár az esze...
Végül is felmentem lefeküdni. Kis idő múlva követett.
Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a simogatásokra, szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van.
Elhatároztam, hogy rákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik.
Álomba sírtam magam.
Nem tudom, mit csináljak.
Most már egészen biztos vagyok benne, hogy van valakije.
Az egész életem egy katasztrófa...
A férj naplójából:
Szombat este
A Fradi kikapott.
De este egy jót dugtunk...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,8
Bizarr
Pista bácsi elmegy a falu orvosához.
- Pista bácsi, itt egy pohár, menjen át a másik szobába, pisiljen bele a pohárba, aztán hagyja itt az asztalon! - mondja neki a doki.
Pista bá meg is teszi és elmegy. A takarítónő azonban véletlenül leveri a poharat. Erre gyorsan kiszalad az istállóba, és meghugyoztatja a Riskát, majd a poharat visszateszi a helyére. Fogja a doki, vizsgálni kezdi a mintát. Egyre jobba káromkodik, majd visszahívatja Pista bácsit. Leülteti, körbejárja, még pálinkával is megkínálja. Az öreg egyre ijedtebben kérdezi, mi a baj.
- Pista bácsi, én őszinte leszek, legyen erős, magának borjai lesznek.
- Pista bácsi, itt egy pohár, menjen át a másik szobába, pisiljen bele a pohárba, aztán hagyja itt az asztalon! - mondja neki a doki.
Pista bá meg is teszi és elmegy. A takarítónő azonban véletlenül leveri a poharat. Erre gyorsan kiszalad az istállóba, és meghugyoztatja a Riskát, majd a poharat visszateszi a helyére. Fogja a doki, vizsgálni kezdi a mintát. Egyre jobba káromkodik, majd visszahívatja Pista bácsit. Leülteti, körbejárja, még pálinkával is megkínálja. Az öreg egyre ijedtebben kérdezi, mi a baj.
- Pista bácsi, én őszinte leszek, legyen erős, magának borjai lesznek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Egyéb
A fiatal indián harcos kérdezi a törzsfőnököt: nem kellene-e áttérniük az amerikai nevek használatára, pl: John Smith, ...stb.
- Nem tetszik a feleségem Ezüst Hold neve?
- De, de..
- És a fiamé: Zord Bölényé?
- De, de ..
- Na, akkor eredj Barna Szar és gondold át még egyszer a javaslatodat!
- Nem tetszik a feleségem Ezüst Hold neve?
- De, de..
- És a fiamé: Zord Bölényé?
- De, de ..
- Na, akkor eredj Barna Szar és gondold át még egyszer a javaslatodat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Egyéb
- Négy!
- Az első nézi a monitort.
- A 2. ugrál a billentyűzeten ide-oda.
- A 3. tekeri a kurblit.
- A 4. pedig lapátolja a szenet!
- Az első nézi a monitort.
- A 2. ugrál a billentyűzeten ide-oda.
- A 3. tekeri a kurblit.
- A 4. pedig lapátolja a szenet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,97
Roma
Cigány hazajön az iskolából és megkérdi az apját:
- Há ídesapám! Olvasásból azírt vagyok jeles, mert cigány vagyok?
- Nem kisfiam! Az azért van, mert jól olvasol.
Másnap hazajön a gyerek és azt kérdezi:
- Há ídesapám! Nyelvtanból azírt vagyok jeles, mert cigány vagyok?
- Nem kisfiam, az azért van, mert jó vagy nyelvtanból.
Harmadnap hazajön a gyerek és azt kérdezi:
- Há ídesapám! Az, hogy nekem 20 centis farkam van, az osztálytársaimnak meg csak 10, az azírt van, mert cigány vagyok?
- Nem édes fiam, az azért van mert a többiek 12 évesek, te meg 22.
- Há ídesapám! Olvasásból azírt vagyok jeles, mert cigány vagyok?
- Nem kisfiam! Az azért van, mert jól olvasol.
Másnap hazajön a gyerek és azt kérdezi:
- Há ídesapám! Nyelvtanból azírt vagyok jeles, mert cigány vagyok?
- Nem kisfiam, az azért van, mert jó vagy nyelvtanból.
Harmadnap hazajön a gyerek és azt kérdezi:
- Há ídesapám! Az, hogy nekem 20 centis farkam van, az osztálytársaimnak meg csak 10, az azírt van, mert cigány vagyok?
- Nem édes fiam, az azért van mert a többiek 12 évesek, te meg 22.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Ügyvéd, bíró
Bíró Úr kérem, mint mondtam, ártatlan vagyok! Hivatásos Mikulásként osztogattam a gyerekeknek cukorkákat. Miért bűn ez?
- Mert maga meztelen volt, és amúgy is nyár van!
- Mert maga meztelen volt, és amúgy is nyár van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84
Idézetek
"Néhány nővel az a gond, hogy semmiségektől is izgalomba jönnek...
Aztán meg férjhez mennek hozzá."
Aztán meg férjhez mennek hozzá."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65
Egyéb
Két kisgyerek betéved a Modern Művészete Múzeumába. A nagyobbik megragadja a kisebbik karját:
- Gyere, gyorsan szaladjunk el, mert még a végén ránk fogják, hogy mi festettünk össze itt mindent!
- Gyere, gyorsan szaladjunk el, mert még a végén ránk fogják, hogy mi festettünk össze itt mindent!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,48
Orvos
Doktor úr, én rettenetesen félek a
foghúzástól. Esküszöm magának inkább szülnék egy gyereket.
- Hát csak döntse el asszonyom gyorsan, mert akkor úgy állítom a széket!
foghúzástól. Esküszöm magának inkább szülnék egy gyereket.
- Hát csak döntse el asszonyom gyorsan, mert akkor úgy állítom a széket!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,37
Házassági
Mi ketten a feleségemmel tudjuk, mi a hosszú házasság titka.
Kétszer egy héten elmegyünk egy kellemes étterembe.
Egy kis bor, jó ételek, kellemes társaság.
Ő hétfőn megy, én csütörtökön.
Külön ágyban alszunk.
Ő Miamiban, én New Yorkban.
Kétszer egy héten elmegyünk egy kellemes étterembe.
Egy kis bor, jó ételek, kellemes társaság.
Ő hétfőn megy, én csütörtökön.
Külön ágyban alszunk.
Ő Miamiban, én New Yorkban.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95