Részeg
Az alkoholistának nincs, se tegnapja, se holnapja se MÁJA!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Bizarr
Felszáll a buszra egy vámpír, és húz maga után egy koporsót. Az emberek tátott szájjal nézik, mire megszólal a vámpír:
- Mi az? Nem láttak még ételhordót?
- Mi az? Nem láttak még ételhordót?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,45
Munkahelyi
A patikusnak el kell utaznia, ezért magához hívatja a segédjét:
- Idefigyeljen fiam! Akinek deréktól lefele van panasza, annak adjon ricinust, akinek felfele, annak aszpirint!
Két nap múlva érkezik vissza:
- Volt valami?
- Semmi, egyetlen esetben voltam kénytelen, eltérő módon cselekedni a parancstól.
- Mégpedig?
- Bejött egy gyönyörű fiatal, szőke hölgy. Szétrántotta a kabátját, nem volt alatta semmi, hozzám simult és a fülembe lihegte:
- Uram, segítsen rajtam, 3 hónapja nem láttam férfit.
- Na, neki szemcseppet adtam.
- Idefigyeljen fiam! Akinek deréktól lefele van panasza, annak adjon ricinust, akinek felfele, annak aszpirint!
Két nap múlva érkezik vissza:
- Volt valami?
- Semmi, egyetlen esetben voltam kénytelen, eltérő módon cselekedni a parancstól.
- Mégpedig?
- Bejött egy gyönyörű fiatal, szőke hölgy. Szétrántotta a kabátját, nem volt alatta semmi, hozzám simult és a fülembe lihegte:
- Uram, segítsen rajtam, 3 hónapja nem láttam férfit.
- Na, neki szemcseppet adtam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,72
Állatos
3 kicsi süni eltéved az erdőben, rájuk esteledik és az eső is elered.
Megsajnálja őket a jó tündér.
- Sünikék, teljesítem 3 kívánságotokat. Mit kívánsz első sünike?
- Nagyon fázom, nagyon éhes vagyok, bárcsak otthon lehetnék!
Otthon terem.
- Mit kívánsz második sünike?
- Nagyon fázom, nagyon éhes vagyok, bárcsak otthon lehetnék!
Ő is otthonterem.
- És te, harmadik sünike mit kívánsz?
- Nagyon fázom, nagyon magányos vagyok, bárcsak itt lennének a testvérkéim!
Megsajnálja őket a jó tündér.
- Sünikék, teljesítem 3 kívánságotokat. Mit kívánsz első sünike?
- Nagyon fázom, nagyon éhes vagyok, bárcsak otthon lehetnék!
Otthon terem.
- Mit kívánsz második sünike?
- Nagyon fázom, nagyon éhes vagyok, bárcsak otthon lehetnék!
Ő is otthonterem.
- És te, harmadik sünike mit kívánsz?
- Nagyon fázom, nagyon magányos vagyok, bárcsak itt lennének a testvérkéim!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Egyéb
– Na mesélj, milyen együtt élni egy szürrealista festővel?
– Nagyon jól kijövünk egymással. Ő fest, én főzök, és utána kölcsönösen megpróbáljuk kitalálni, hogy melyikünk mit csinált.
– Nagyon jól kijövünk egymással. Ő fest, én főzök, és utána kölcsönösen megpróbáljuk kitalálni, hogy melyikünk mit csinált.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Szőke nő
A szőke csaj elmegy az orvoshoz:
- Doktor úr, reggel megittam valamit, aminek a dobozára az volt írva, hogy mérgező. Most meg fogok halni?
Az orvos válaszol:
- Természetesen, abba mindenki belehal.
Mire a szőke nő:
- Mindenki? Úristen, mit tettem!?
- Doktor úr, reggel megittam valamit, aminek a dobozára az volt írva, hogy mérgező. Most meg fogok halni?
Az orvos válaszol:
- Természetesen, abba mindenki belehal.
Mire a szőke nő:
- Mindenki? Úristen, mit tettem!?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77
Rendőr
Egy rendőr megállít egy piros lámpán áthajtó hölgyet. Nézegeti a papírjait:
- Elnézést, megtudhatom, hogy mi a foglalkozása?
- Tanítónő vagyok.
A rendőr elmosolyodik.
- Végre! Most pedig leírja ötszázszor, hogy "Nem hajtok át a piroson"!
- Elnézést, megtudhatom, hogy mi a foglalkozása?
- Tanítónő vagyok.
A rendőr elmosolyodik.
- Végre! Most pedig leírja ötszázszor, hogy "Nem hajtok át a piroson"!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,75
Iskolás
A villamosmérnöki karon vizsgázik elektromosságtanból egy hallgató, de nem tud semmit.
Azt mondja neki a professzor:
- Hogyha megmondja, hány villanykörte van a teremben, akkor átengedem.
A diák megszámolja és büszkén mondja...
- 15 db, professzor úr.
Mire a prof előhúz egyet a zsebéből:
- Sajnos, ebből pótvizsga lesz.
Következő héten jön vissza a diák és megint felajánlják neki a villanykörtés kegyelem kettest.
Megszámolja, 15 db égő van.
Azt mondja:
- 16 db van, professzor úr.
- Sajnálom, de én ma nem hoztam magammal.
- Az lehet, de a biztonság kedvéért én igen.
Azt mondja neki a professzor:
- Hogyha megmondja, hány villanykörte van a teremben, akkor átengedem.
A diák megszámolja és büszkén mondja...
- 15 db, professzor úr.
Mire a prof előhúz egyet a zsebéből:
- Sajnos, ebből pótvizsga lesz.
Következő héten jön vissza a diák és megint felajánlják neki a villanykörtés kegyelem kettest.
Megszámolja, 15 db égő van.
Azt mondja:
- 16 db van, professzor úr.
- Sajnálom, de én ma nem hoztam magammal.
- Az lehet, de a biztonság kedvéért én igen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,71
Találós kérdés
1. Hogy hívják a drogos elefántot ?
- Koko dzsámbó.
2. Miről lehet felismerni a mérges gombát ?
- Lelöki a kalapját és ugrál rajta.
3. - Hogyan lehet vízzel fényt csinálni?
- Csak meg kell pucolni az ablakot...
- Koko dzsámbó.
2. Miről lehet felismerni a mérges gombát ?
- Lelöki a kalapját és ugrál rajta.
3. - Hogyan lehet vízzel fényt csinálni?
- Csak meg kell pucolni az ablakot...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Felnőtt
Az étterem annyira zsúfolt, hogy egy vacsorázni betérő fickó más lehetőség híján odalép egy magányosan ülő hölgyhöz, és udvariasan megkérdezi, volna-e az asztalnál szabad hely.
- Maga pimasz disznó! -kiáltja válaszul a hölgy. - Hogy én lefeküdjek magával? Soha!
Mindenki a pasit nézi, aki vörös képpel odébb kullog, és letelepszik a bárpult mellé. Némi idő elteltével a hölgy feláll az asztaltól, és odamegy a megszégyenített férfihoz:
- Ne haragudjon rám. Viselkedéspszichológus vagyok. Az imént csak egy tesztet csináltam. Kíváncsi voltam, hogyan reagál egy ilyen inzultusra. A férfi hirtelen elordítja magát:
- Micsoda? Húszezret egy éjszakáért? Hát mit képzelsz magadról, anyukám?
- Maga pimasz disznó! -kiáltja válaszul a hölgy. - Hogy én lefeküdjek magával? Soha!
Mindenki a pasit nézi, aki vörös képpel odébb kullog, és letelepszik a bárpult mellé. Némi idő elteltével a hölgy feláll az asztaltól, és odamegy a megszégyenített férfihoz:
- Ne haragudjon rám. Viselkedéspszichológus vagyok. Az imént csak egy tesztet csináltam. Kíváncsi voltam, hogyan reagál egy ilyen inzultusra. A férfi hirtelen elordítja magát:
- Micsoda? Húszezret egy éjszakáért? Hát mit képzelsz magadról, anyukám?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,69