Politikai
Egy repülőgép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de sajnos csak 4 ejtőernyő van!
Az első utas azt mondja: "Én vagyok Shaqueill O'Neill, az NBA legjobb kosárlabda játékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék." Ezzel elveszi az első ejtőernyőt és kiugrik
a gépből.
A második utas, Hilary Clinton azt mondja: "Az USA előző elnökének
vagyok a felesége. A világ legtiszteletreméltóbb nője vagyok, New York szenátora és az USA talán leendő elnöke." Ezzel elvesz egy
ejtőernyőt és ő is kiugrik.
A harmadik utas, B.Obama azt mondja: "Én vagyok az
Amerikai Egyesült Államok elnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában.
És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és
tartozom annyival a polgáraimnak, hogy nem halok meg." Ezzel elvesz egy ernyőt és kiugrik.
A negyedik utas, a Pápa, azt mondja az ötödik utasnak, egy 12 éves
iskolásfiúnak: "Én már nagyon öreg vagyok. Eddig is jó emberként és
papként éltem le az életemet, ezért neked adom a negyedik ernyőt.
"Erre a fiú azt válaszolja: "Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtőernyőnk.
Amerika legintelligensebb elnöke az iskolatáskámat vitte el..."
Az első utas azt mondja: "Én vagyok Shaqueill O'Neill, az NBA legjobb kosárlabda játékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék." Ezzel elveszi az első ejtőernyőt és kiugrik
a gépből.
A második utas, Hilary Clinton azt mondja: "Az USA előző elnökének
vagyok a felesége. A világ legtiszteletreméltóbb nője vagyok, New York szenátora és az USA talán leendő elnöke." Ezzel elvesz egy
ejtőernyőt és ő is kiugrik.
A harmadik utas, B.Obama azt mondja: "Én vagyok az
Amerikai Egyesült Államok elnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában.
És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és
tartozom annyival a polgáraimnak, hogy nem halok meg." Ezzel elvesz egy ernyőt és kiugrik.
A negyedik utas, a Pápa, azt mondja az ötödik utasnak, egy 12 éves
iskolásfiúnak: "Én már nagyon öreg vagyok. Eddig is jó emberként és
papként éltem le az életemet, ezért neked adom a negyedik ernyőt.
"Erre a fiú azt válaszolja: "Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtőernyőnk.
Amerika legintelligensebb elnöke az iskolatáskámat vitte el..."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,56
Egyéb
Egy orosz csávó ballag az arab negyedbe.
Arra lesz figyelmes, hogy az egyik épület negyedik emeletén kihajol az ablakon egy fazon, és rázza a szőnyeget.
Mire az orosz felkiált :
Na, mi van Abdul, nem indul? :P
Arra lesz figyelmes, hogy az egyik épület negyedik emeletén kihajol az ablakon egy fazon, és rázza a szőnyeget.
Mire az orosz felkiált :
Na, mi van Abdul, nem indul? :P
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11
Orvos
- Uram, rossz híreim vannak... Élete végéig le kell mondania a szexről - mondja az orvos a betegnek.
- Ez rettenetes! Nem lehetne mégis valamit tenni?
- Ugyan már, minek?!Csak kibírja valahogy még azt az egy hónapot.
- Ez rettenetes! Nem lehetne mégis valamit tenni?
- Ugyan már, minek?!Csak kibírja valahogy még azt az egy hónapot.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,68
Egyéb
Egy Afrika-kutató a dzsungelben megfigyeli, hogy az egyik tisztáson egy bennszülött állandóan veri a tam-tam dobot.
- Mit csinálsz? - kérdi tőle a tudós.
- Tudod, már hetek óta nincs víz a falunkban. - feleli a fekete ember.
- Értem, akkor így könyörögsz az istenekhez esőért?
- Dehogy! A szomszéd faluból hívom a vízvezeték-szerelőt.
- Mit csinálsz? - kérdi tőle a tudós.
- Tudod, már hetek óta nincs víz a falunkban. - feleli a fekete ember.
- Értem, akkor így könyörögsz az istenekhez esőért?
- Dehogy! A szomszéd faluból hívom a vízvezeték-szerelőt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,30
Politikai
Brezsnyevnek szobrot állítanak Moszkvában. Mivel nagyon jól sikerül az alkotás, a készítők úgy döntenek, hogy pályázatot hirdetnek, mely értelmében aki talál rajta hibát, az nagy jutalomban részesül. Özönlenek az emberek, ám hibát senki sem talál benne. Mígnem jelentkezik egy grúz paraszt, hogy ő két hibát is lát rajta. Mindenki körülállja, hogy mi is lehet az.
- Az első, hogy ferdén van a nyakán a kötél! - kezdi a paraszt.
- De bácsika maga nem jól lát. Nincs is kötél a nyakán - válaszolják csodálkozva a szobor készítői.
Mire a bácsika:
- Na látják, ez a második hiba.
- Az első, hogy ferdén van a nyakán a kötél! - kezdi a paraszt.
- De bácsika maga nem jól lát. Nincs is kötél a nyakán - válaszolják csodálkozva a szobor készítői.
Mire a bácsika:
- Na látják, ez a második hiba.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,62
Egyéb
Minden reggel, amikor felébredek, azonnal tornázni kezdek. Azt mondom magamnak:
- Rajta! Fel, le! Fel, le!
Aztán 2 perc gyötrelem után így folytatom:
- Jól van! Most próbáld meg ugyanezt a másik szemhéjaddal is!
- Rajta! Fel, le! Fel, le!
Aztán 2 perc gyötrelem után így folytatom:
- Jól van! Most próbáld meg ugyanezt a másik szemhéjaddal is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Állatos
Az agresszív kismalac kamionja beszorul a felüljáró alá.
- Beszorultunk, beszorultunk? - kérdezi tőle a rendőr.
- Nem! Hidat szállítok!
- Beszorultunk, beszorultunk? - kérdezi tőle a rendőr.
- Nem! Hidat szállítok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,25
Székely
A székely és a fia mennek haza a szekéren. Egyszer csak elrobog mellettük egy fej nélküli motoros. Amint mennek tovább megint elrobog mellettük egy fej nélküli motoros.
Odaszól a fiú az apjának:
- Te apa! Nem kéne beljebb húzni a kaszát?
Odaszól a fiú az apjának:
- Te apa! Nem kéne beljebb húzni a kaszát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Iskolás
Két kisfiú arról beszélget, melyikük apja a gyávább.
- Az én apukám annyira félős, hogy amikor villámlik, bebújik az ágy alá - mondja az első.
- Az semmi - kontráz a második. - Az apukám olyan gyáva, hogy mindig a szomszéd néninél alszik, ha anyu éjszakás a munkahelyén!
- Az én apukám annyira félős, hogy amikor villámlik, bebújik az ágy alá - mondja az első.
- Az semmi - kontráz a második. - Az apukám olyan gyáva, hogy mindig a szomszéd néninél alszik, ha anyu éjszakás a munkahelyén!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Felnőtt
Leszerel a meleg katona, búcsút int az egyik tisztnek is:
- Viszlát, szépségem!
Mire a tiszt felháborodottan:
- Mi az, hogy viszlát, szépségem?! Nem látja a vállamon a sok csillagot???
- Jól van, akkor viszlát, csillagom!
- Viszlát, szépségem!
Mire a tiszt felháborodottan:
- Mi az, hogy viszlát, szépségem?! Nem látja a vállamon a sok csillagot???
- Jól van, akkor viszlát, csillagom!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25