Házassági
"profin be tudja magát pozicionálni közém és a TV közé. Passz, átadás, a tömeg őrjöng, de én csak a fenekét látom..."

"állandóan listákat készít, hogy mit vegyek, hogy mit csináljak, kiket kell felhívni. Ami nincs a listán, az számára nem is létezik. Egyszer felírtam a listájára, hogy "szex". Hiba volt. Azóta, ha nincs a listán, nem is csináljuk... "

"szex után ott folytatja, ahol abbahagyta: megyek, ki kell olvasztanom a csirkét, anyád pedig azt üzeni, hogy..."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
Felnőtt
Feleséget megvizsgálja az orvos. Utána behívja a férjet.
- Uram, rossz hírem van. A feleségének vagy Alzheimer kórja van, vagy AIDS-es, de nem tudom megállapítani, melyik.
- Na de akkor én most mit tegyek, doktor úr?
- Ha rám hallgat: vigye ki az erdőbe és hagyja ott. Ha hazatalál, akkor ne dugja meg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Rendőr
A rendőr talál egy lópatkót szilveszter éjjelén.
Reggel boldogan mutatja a feleségének.
- Drágám, ez egy jel!Biztosan szerencsés leszek az új esztendőben!
Mire a feleség:
- És arra a szegény lóra nem gondolsz, amelyik most mezítláb kénytelen szaladgálni valahol.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,25
Orvos
Főorvosi vizit az ideg és elmeosztályon. Belép az egyik kórterembe a stáb, de senkit sem látnak.
- Ez itt az autómániások osztálya-mondja az ügyeletes.
- Jó jó ,de hol vannak a betegek?-kérdezi a főorvos.
- Az ágy alatt. Mindenki szereli a kocsiját.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65
Felnőtt
1. Orvos: kérem a következőt!
2. Varrónő: jól fog állni!
3. Kalauznő: beljebb, a közepe még üres!
4. Cipész: kicsit szűk, de ki fog tágulni!
5. Esernyős: jól fog esni!
6. Fogorvos: csak kicsit fog fájni!
7. Órás: ezt már babrálták!

Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Találós kérdés
- Ha egy hupikék törpikét fojtogatok, milyen színe lesz?

- Hogy kerülnek a "fűre lépni tilos" táblák a gyep közepére?

- Az analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betutésztával készült leves?

- Mit csinált az ember épp akkor, mikor felfedezte, hogy a tehenek tejet adnak?

- Ha a kínaiak az esküvő alatt rizst szórnak, akkor a mexikóiak kaktuszt dobálnak?

- Miért olyan hosszú az a szó, hogy "megrövidebbítendő"?

- Hogyan vesszük észre, hogy a láthatatlan tinta kifogyott a tollból?

- Míért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot?

- Ha a nyúlláb szerencsét hoz, akkor a nyúlnak is szerencséje volt?

- A vajaskenyér mindig a megkent oldalára esik, a macska mindig a talpára esik. Mi történik, ha a macska hátára vajat kenünk?

- A Lipton dolgozói is tarthatnak kávészünetet?

- Míért nem mennek össze a juhok esőben?

- Ha ma nulla fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány fok lesz holnap?

- Miért kell a koporsó fedelét odaszögezni?

- Mit számolnak a bárányok, ha nem tudnak elaludni?

- Az olivaolaj olivabogyóból készül, a napraforgóolaj napraforgómagból készül. Miből készül a babaolaj?

- Ha egy jármű fénysebességgel halad, mi történik, ha bekapcsoljuk a fényszórót?

- Ha az ember a majom továbbfejlesztett változata, akkor miért vannak még mindig majmok?

- Ha egy taxis hátramenetben visz haza, akkor neki kell fizetnie?

- Kapnak a súlyos égési sérülésben elhunytak kedvezményt a hamvasztásnál?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Bizarr
Sanyi és Géza fogadnak a vasúti sín mellett. Azt mondja Sanyi:
- Te Géza, fogadjunk, hogy nem tudsz átugrani a vonat előtt, amikor itt van előtted 1 méterre.
Azt mondja Géza:
- Én átugrom!
Jön a vonat, már csak 1 méterre van, amikor Géza ugrik. Erre Sanyi:
- Géza, de gyors vagy te öregem! Az egyik lábad itt, a másik meg ott...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,47
Találós kérdés
-Mi lebeg a tömegsír felett?

- Csapatszellem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,83
Állatos
Két sündisznó beszélget:
- Haver, én elválok a feleségemtől...
- De, miért?
- Unom már az örökös szurkálódását.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Házassági
A feleség naplójából:

Szombat este: A férjem nagyon furcsa volt ma.
Megbeszéltünk egy találkozót a Plaza kávézójában.
Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnőkkel, gondoltam hogy neheztel a 10 perces késésem miatt, de végül is nem mondott semmit.

Csak nem alakult a beszélgetés, egész idő alatt csendben ült.
Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez sem segített.

Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmi különös.
Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nem kell nyugtalankodnom.
Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem, kissé elmosolyodott, s vezetett tovább.
Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra.
Otthon is éreztem, hogy egész idő alatt messze jár, s nem is akar velem találkozni.
Csak ült a TV előtt, s érezni lehetett, hogy messze jár az esze...
Végül is felmentem lefeküdni. Kis idő múlva követett.

Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a simogatásokra, szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van.
Elhatároztam, hogy rákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik.
Álomba sírtam magam.
Nem tudom, mit csináljak.
Most már egészen biztos vagyok benne, hogy van valakije.
Az egész életem egy katasztrófa...

A férj naplójából:

Szombat este

A Fradi kikapott.
De este egy jót dugtunk...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,8