Állatos
- A rák lefekvéshez készülődik, egyszer csak kopognak.
Kivánszorog az ajtóhoz, kinéz, de sehol senki. Visszacsoszog az ágyhoz, lefekszik.
Már majdnem elalszik, amikor megint kopogtatnak. Ismét sehol senki. Újra lefekszik és el is alszik, amikor újra kopognak:
Kimegy, kinyitja az ajtót. Az ajtó előtt egy égő cigaretta, egy fél zacskó cukor, pirítós és fél üveg vodka áll. Az álmos rák csodálkozva kérdi:
- Hát ti, kik vagytok?
Mire:
- Mi vagyunk a rákkeltők!
Kivánszorog az ajtóhoz, kinéz, de sehol senki. Visszacsoszog az ágyhoz, lefekszik.
Már majdnem elalszik, amikor megint kopogtatnak. Ismét sehol senki. Újra lefekszik és el is alszik, amikor újra kopognak:
Kimegy, kinyitja az ajtót. Az ajtó előtt egy égő cigaretta, egy fél zacskó cukor, pirítós és fél üveg vodka áll. Az álmos rák csodálkozva kérdi:
- Hát ti, kik vagytok?
Mire:
- Mi vagyunk a rákkeltők!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Egyéb
Az orosz hűtőgépgyár öreg munkása nyugdíjba megy és ebből az alkalomból interjút készítenek vele.
- Mondja elvtárs, van magának otthon hűtőszekrénye?
- Nem, nekem nincs.
- De ember, maga 40 évig egy hűtőgépgyárban dolgozott, ahol semmi mást nem gyártottak, csak hűtőgép alkatrészeket! Ha minden nap csak egy kis alkatrészt vitt volna haza, már lenne otthon hűtője!
- Higgye el, próbálkoztam több éven kersztül, de akárhogy raktam otthon össze az alkatrészeket, mindig tank jött ki belőle.
- Mondja elvtárs, van magának otthon hűtőszekrénye?
- Nem, nekem nincs.
- De ember, maga 40 évig egy hűtőgépgyárban dolgozott, ahol semmi mást nem gyártottak, csak hűtőgép alkatrészeket! Ha minden nap csak egy kis alkatrészt vitt volna haza, már lenne otthon hűtője!
- Higgye el, próbálkoztam több éven kersztül, de akárhogy raktam otthon össze az alkatrészeket, mindig tank jött ki belőle.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,56
Idézetek
A csoki mindig kéznél van.
A csokiról szólva van értelme az "úgy szeretlek, majd megeszlek" mondatnak.
Ha megpuhul, akkor is jó.
A csoki vezetés közben sem veszélyes.
A csoki olyan sokáig tart, ameddig csak akarod.
Óvszer nélkül is nyugodtan csokizhatsz.
Ha túl keményen harap rá valaki a mogyoróra, a csoki nem bánja.
Két, azonos nemű ember is csokizhat együtt anélkül, hogy megszólnák őket.
A csokinál nem kell, hogy komolyak legyenek a szándékaid.
A csokoládét kirakhatod a munkahelyeden az asztalra.
Csokoládét kérhetsz vadidegentől anélkül, hogy pofonokat kapnál érte...
A csokizásnál nem kerülnek szőrszálak a szádba.
Jó csokit könnyű találni.
Csokizhatsz akár még a nagymamád előtt is.
A csokiról szólva van értelme az "úgy szeretlek, majd megeszlek" mondatnak.
Ha megpuhul, akkor is jó.
A csoki vezetés közben sem veszélyes.
A csoki olyan sokáig tart, ameddig csak akarod.
Óvszer nélkül is nyugodtan csokizhatsz.
Ha túl keményen harap rá valaki a mogyoróra, a csoki nem bánja.
Két, azonos nemű ember is csokizhat együtt anélkül, hogy megszólnák őket.
A csokinál nem kell, hogy komolyak legyenek a szándékaid.
A csokoládét kirakhatod a munkahelyeden az asztalra.
Csokoládét kérhetsz vadidegentől anélkül, hogy pofonokat kapnál érte...
A csokizásnál nem kerülnek szőrszálak a szádba.
Jó csokit könnyű találni.
Csokizhatsz akár még a nagymamád előtt is.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,38
Állatos
A nyuszika, és a medve sétálnak az erdőben. Egyszer csak előbukkan egy jó tündér.
- Teljesítem három kívánságotokat, mert ma jó kedvem van.
- Nyuszika, én kívánok kettőt, mert én vagyok a nagyobb és az erősebb.
- De miért? Ez nem ér!
- Nyuszika... - förmed rá a medve a nyúlra.
- Jól van, jól van, akkor kívánj te kettőt... De ez akkor sem igazságos...
- Tehát jó tündér, kívánok 10 gyönyörűséges medvelányt!
Mind a 10 gyönyörűséges medvelány ott terem a medve előtt.
- Még kérek 10 gyönyörűséges medvelányt!
Ez a kívánsága is teljesül a medvének.
- Na nyuszi, te mit kívánsz?
- A medve legyen buzi!
- Teljesítem három kívánságotokat, mert ma jó kedvem van.
- Nyuszika, én kívánok kettőt, mert én vagyok a nagyobb és az erősebb.
- De miért? Ez nem ér!
- Nyuszika... - förmed rá a medve a nyúlra.
- Jól van, jól van, akkor kívánj te kettőt... De ez akkor sem igazságos...
- Tehát jó tündér, kívánok 10 gyönyörűséges medvelányt!
Mind a 10 gyönyörűséges medvelány ott terem a medve előtt.
- Még kérek 10 gyönyörűséges medvelányt!
Ez a kívánsága is teljesül a medvének.
- Na nyuszi, te mit kívánsz?
- A medve legyen buzi!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,5
Anyós
Anyós:
- Hát fiam most, hogy benősültél hozzánk, három dolgot jegyezz meg!
1. Ha rendesen van a kendő a fejemen akkor bátran szólhatsz hozzám!
2. Ha kicsit hátrébb van tűrve, akkor már csendben és óvatosan szólj, ha jót akarsz!
3. Ha a kontyom alatt van a kendőm, ne szólj egy szót sem, ha nem akarsz bajba kerülni!
Vő:
- Kedves Anyuka! Maga is jegyezzen meg három dolgot:
1. Minden reggel, ha felkelek megiszom 2 deci pálinkát!
2. Ezután reggelire elfogyasztok 8 tojásból rántottát!
3. Utána mindezt leöblítem 1 liter vörösborral! És elhiheti, hogy ezután rohadtul nem érdekel, hogy hogy áll a maga fején a kendő!
- Hát fiam most, hogy benősültél hozzánk, három dolgot jegyezz meg!
1. Ha rendesen van a kendő a fejemen akkor bátran szólhatsz hozzám!
2. Ha kicsit hátrébb van tűrve, akkor már csendben és óvatosan szólj, ha jót akarsz!
3. Ha a kontyom alatt van a kendőm, ne szólj egy szót sem, ha nem akarsz bajba kerülni!
Vő:
- Kedves Anyuka! Maga is jegyezzen meg három dolgot:
1. Minden reggel, ha felkelek megiszom 2 deci pálinkát!
2. Ezután reggelire elfogyasztok 8 tojásból rántottát!
3. Utána mindezt leöblítem 1 liter vörösborral! És elhiheti, hogy ezután rohadtul nem érdekel, hogy hogy áll a maga fején a kendő!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Egyéb
Fekete álarcos pasi tör be a bankba. Pisztollyal a kezében egy kis cédulát tol a pénztáros elé.
A pénztáros elolvassa, majd így szól:
- Sajnálom, uram, de 12 tojást, egy kiló lisztet és két kiló tejet a mellettünk lévő ABC-ben kap.
A pénztáros elolvassa, majd így szól:
- Sajnálom, uram, de 12 tojást, egy kiló lisztet és két kiló tejet a mellettünk lévő ABC-ben kap.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,74
Bizarr
"A gumi óvszer nem nyújt teljes biztonságot. A barátomon is volt, mégis elütötte egy busz."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,57
Politikai
Meghal egy ember és felkerül a Mennyországba. Békésen telnek napjai, ám az egyik napon valami halk csilingelést hall.
Nem tudja mire vélni a dolgot, megkérdezi hát Szent Pétert.
- Tudod, fiam, ha valaki a földön hazudik, akkor mi csilingelünk egyet, hogy mindenki tudjon róla - válaszol Péter.
Nagy ritkán hallható a csengettyű, ilyenkor emberünk jót derül magában.
Egyszer azonban nagy csengetés, csörgetés, harangzúgás. Megijednek a Mennyország lakói, szaladnak Szent Péterhez, hogy mi történt.
- Ja, semmi különös, csak a földön megkezdődött a választási kampány!
Nem tudja mire vélni a dolgot, megkérdezi hát Szent Pétert.
- Tudod, fiam, ha valaki a földön hazudik, akkor mi csilingelünk egyet, hogy mindenki tudjon róla - válaszol Péter.
Nagy ritkán hallható a csengettyű, ilyenkor emberünk jót derül magában.
Egyszer azonban nagy csengetés, csörgetés, harangzúgás. Megijednek a Mennyország lakói, szaladnak Szent Péterhez, hogy mi történt.
- Ja, semmi különös, csak a földön megkezdődött a választási kampány!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,61
Részeg
- Látod anyukám, mennyire szeretlek! Tegnap éjszaka, amikor jöttem haza a kocsmából, még a cipőmet is levettem, nehogy felébresszelek.
- Igen. És közben torkod szakadtából üvöltözted, hogy: SZÁZ SZÁL GYERTYÁT, SZÁZ ICCE BORT...!
- Igen. És közben torkod szakadtából üvöltözted, hogy: SZÁZ SZÁL GYERTYÁT, SZÁZ ICCE BORT...!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Rendőr
A rendőr meghívja egyik kollégáját este vacsorára. Beszélgetnek:
- Te Gézu, szégyen, de nekem van a leghülyébb fiam a világon. Figyelj csak: "Danika, menj le a sarki kocsmába és nézd meg, hogy ott vagyok-e?"
A gyerek elmegy, 10 perc múlva visszaér:
- Papa, nem vagy ott!
Mire a kolléga:
- Tényleg hülye fiad van, leszólhatott volna telefonon is!
- Te Gézu, szégyen, de nekem van a leghülyébb fiam a világon. Figyelj csak: "Danika, menj le a sarki kocsmába és nézd meg, hogy ott vagyok-e?"
A gyerek elmegy, 10 perc múlva visszaér:
- Papa, nem vagy ott!
Mire a kolléga:
- Tényleg hülye fiad van, leszólhatott volna telefonon is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28