Felnőtt
Hazajön a Moszkvában tanuló diáklány, és meséli élményeit a nagyanyjának:
- Nagy buli volt ám, egész este bál, kaja, pezsgő! Aztán ültünk a trojkán, csak úgy csilingelt!
- Ültetek a trojkán? Mi az a trojka?
- Hát az orosz fa-szán.
Mire a nagyi elgondolkodik:
- Ja, azon én is ültem, csak nem csilingelt...
- Nagy buli volt ám, egész este bál, kaja, pezsgő! Aztán ültünk a trojkán, csak úgy csilingelt!
- Ültetek a trojkán? Mi az a trojka?
- Hát az orosz fa-szán.
Mire a nagyi elgondolkodik:
- Ja, azon én is ültem, csak nem csilingelt...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Orvos
Egy részeg pasi meséli a másiknak:
- Ha kitudódik, hogy lefeküdtem az egyik betegemmel, nekem végem van!
- Ugyan már, egy csomó orvosról hallottam, hogy elcsábította a betegét!
- Az lehet, de én állatorvos vagyok!
- Ha kitudódik, hogy lefeküdtem az egyik betegemmel, nekem végem van!
- Ugyan már, egy csomó orvosról hallottam, hogy elcsábította a betegét!
- Az lehet, de én állatorvos vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Egyéb
Két költöztető egy hatalmas zongorát cipel fel a 10. emeletre. A liftbe nem fér be, így gyalog indulnak el...
Már a 8. emeleten vannak, amikor megszólal az egyikük megszólal:
- Te Zotya, van egy jó meg egy rossz hírem. Melyiket mondjam előbb?
- Na, mondd a jót!
- Már a nyolcadikon vagyunk.
- És mi a rossz?
- Az, hogy a másik házba kellett volna felvinni a zongorát.
Már a 8. emeleten vannak, amikor megszólal az egyikük megszólal:
- Te Zotya, van egy jó meg egy rossz hírem. Melyiket mondjam előbb?
- Na, mondd a jót!
- Már a nyolcadikon vagyunk.
- És mi a rossz?
- Az, hogy a másik házba kellett volna felvinni a zongorát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Találós kérdés
- Miért van a férfiaknak eggyel több kromoszómájuk, mint a disznóknak?
- Mert különben nekik is kunkori lenne a farkuk!
- Mert különben nekik is kunkori lenne a farkuk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,69
Házassági
- Már tudom, csak azért vettél el feleségül, mert nekem nagyon sok pénzem volt!
- Tévedsz, Fáni! Én azért vettelek el, mert nekem nagyon kevés volt.
- Tévedsz, Fáni! Én azért vettelek el, mert nekem nagyon kevés volt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,51
Szőke nő
- Miért van a szőke nőnek négyszögletes melle?
- Mert elfelejtette kivenni a szilikont a dobozból...
- Mert elfelejtette kivenni a szilikont a dobozból...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,66
Zsidó
A zsidók felsorakoznak Hitler előtt a táborban, hirtelen tüsszent valaki. Hitler megkérdezi:
- Ki volt az??
Nem válaszol senki, így legéppuzskázzák az első sort.
- Ki volt az??
Továbbra se válaszolnak, lelövik a második sort.
- Ki volt az??
Néma csend... a harmadik sor is megkapja...
- Ki volt az??
Végre előlép egy ember, remegő térdekkel:
- É-é-én voltam...
- Egészségedre!
- Ki volt az??
Nem válaszol senki, így legéppuzskázzák az első sort.
- Ki volt az??
Továbbra se válaszolnak, lelövik a második sort.
- Ki volt az??
Néma csend... a harmadik sor is megkapja...
- Ki volt az??
Végre előlép egy ember, remegő térdekkel:
- É-é-én voltam...
- Egészségedre!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89
Székely
A kínaiak világhódító hadjáratba kezdenek, és szépen lassan eljutnak Székelyföldig. Felsorakozik a két hadsereg egymással szemben, majd a kínai vezér megbeszélésre hívja a székely vezért, Áront.
- Nem félsz? - kérdi a kínai.
- Hát, miért is félnék? - kérdi hetykén Áron.
- Azért - válaszol a kínai -, mert mi 150 millióan vagyunk,
ti meg csak 20 ezren.
Elkerekedik Áron szeme, feltolja a kucsmáját, megvakarja a fejét majd hátrafordult a hadaihoz:
- Emberek! Hova a fenébe fogunk eltemetni 150 millió kínait?
- Nem félsz? - kérdi a kínai.
- Hát, miért is félnék? - kérdi hetykén Áron.
- Azért - válaszol a kínai -, mert mi 150 millióan vagyunk,
ti meg csak 20 ezren.
Elkerekedik Áron szeme, feltolja a kucsmáját, megvakarja a fejét majd hátrafordult a hadaihoz:
- Emberek! Hova a fenébe fogunk eltemetni 150 millió kínait?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,68
Egyéb
Tanácstalanul vesznek körül az utcán egy ájult fickót.
- Mi az előírás ilyenkor? - tűnődik az egyik nézelődő.
- Olyan sok szabály van! Talán egy kis konyakot kellene a szájába önteni?
Ekkor az ájult kinyitja a szemét és halkan ezt suttogja:
- Tegye ezt kérem, és ne törődjön a többi előírással!
- Mi az előírás ilyenkor? - tűnődik az egyik nézelődő.
- Olyan sok szabály van! Talán egy kis konyakot kellene a szájába önteni?
Ekkor az ájult kinyitja a szemét és halkan ezt suttogja:
- Tegye ezt kérem, és ne törődjön a többi előírással!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15