Egyéb
Reggel egymás karjában ébred a két fiatal.
-Te drága, drága - suttogja a fiú.-Hitted volna tegnap, hogy ez fog történni?
-Persze. - feleli a lány
- De hiszen még nem is ismertél engem !
-Téged nem...De magamat igen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Házassági
Miklóska tanító nénije megdöbben, mikor látja, hogy a gyerek szeme alatt óriási kék-zöld foltok éktelenkednek.
- Mi történt veled, talán elestél a bringával? - kérdi.
- Nem, apám megvert. - mondja Pistike.
- Micsoda? - hitetlenkedik a tanító néni-, apád a szülői munkaközösség elnöke, minden nyáron kifesti az osztálytermet, áldott jó szelíd ember. Hogy történt?
- Éjszaka kimentem a WC-re, és a hálószoba előtt hallottam, hogy anyám ezt mondja:
"Drágám, én mindjárt elmegyek".
Mire az apám:
"Én is megyek már."

Én meg bementem elköszönni...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,64
Egyéb
A parancsnok magához hívatja a tizedest:
- Fiam! Megtudtam, hogy a maguk körletünkben van egy buzi. Azonnal kutassa fel nekem!Ha sikerül, kap egy teljes hét eltávozást!
- Nem lehetne inkább egy puszit?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Egyéb
...amikor még hittek nekem a nők
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Felnőtt
A feleség gyanakszik, hogy a férje megcsalja a szobalánnyal. Az egyik pénteken kimenőt ad a lánynak, este belopózkodik a szobalány szobájába, levetkőzik, és befekszik az ágyba.
Éjfél körül aztán, halk lépteket hall, majd nyílik az ajtó. Miután a lopakodó befekszik mellé, és túl vannak az aktuson, a nő felkapcsolja a villanyt, és felkiált:
- Na, te nyomorult, most meglepődtél, mi?!
- Igen, asszonyom! - feleli megszeppenve a sofőr.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Egyéb
Két barát beszélget:
- Voltam orvosnál.
- És, mi volt?
- Azt mondta a doki, hogy hagyjam abba a maszturbálást.
- Miért?
- Mert nem tud megvizsgálni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Felnőtt
Három hajótörött úszik az óceán közepén. Elébük kerül egy hajó, tele apácákkal. Az apácák megszánják őket és a következőt mondják:
- Megmentünk benneteket, felveszünk a hajónkra egy feltétellel, ha mindegyikőtöknek levágjuk a péniszét.
Az egyik férfi már nagyon kimerült, felmászik a hajóra. Egyszer csak egy rövid fájdalmas kiáltás hallatszik.
Lassan a másik sem bírja tovább, felmászik ő is. Egy hosszú fájdalmas kiáltás után csönd lesz.
Tempózik a harmadik, de ő sem bírja sokáig. Felszól az apácáknak,húzzák fel őt is.
- Rendben van, - mondják az apácák - de a tiédet is le kell vágnunk.
- Mielőtt megteszitek, kérdeznék valamit.- mondja a férfi. Miért kiáltott az első társam olyan rövidet?
- Ő favágó volt, az övét egy suhintással, baltával vágtuk le...
- És a másik társam miért ordított oly sokáig?
- Ő asztalos volt az övét legyalultuk. A férfi erre elkezdett kuncogni.
Az apácák, megkérdezik, mit nevet?
- Én cukorgyáros vagyok, mire elszopogatják, csak kikötünk valahol!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Egyéb
A mennyország kapuja előtt száz asszony várakozik bebocsátásra. Kilép a kapun Szent Péter, és így szól:
- Azok akik megcsalták életükben a férjüket nem jöhetnek be! Távozzanak!
Kilencvenkilenc asszony megfordul és elmegy. Csak egy marad a kapu előtt. Szent Péter utánuk kiált:
- Hé! Vigyétek magatokkal ezt a süketet is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
Egyéb
Szerencsére Döbrögi uram nem lövette szitává azt a fiút, aki nem akarta áron alul eladni neki a libáit.
Elég bizarr lett volna a folytatásban egy ilyen név : Lukas Matyi.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,42
Felnőtt
Egy nő elmegy a farkaskutyájával az állatorvoshoz, mert a kutya éjjelente irgalmatlanul horkol.
Mondja az orvos:
- Kedves asszonyom, kössön a kutya farkára néhány babérlevelet, s nem horkol többet a kutya.
A nő bár nem hiszi, mégis kipróbálja a tanácsolt módszert, s íme, a kutya az éjszakát horkolás nélkül átaludta.
Elmeséli a barátnőjének, aki magában ezt gondolta: ha a kutyánál ez bevált, kipróbálja a férjénél. Így is tett a következő éjjel, ahogy a férje elaludt. Reggel a férj bemegy a fürdőszobába, bepillant a tükörbe és megijed. Azonnal felhívja a barátját:
- Te Karcsi, tegnap este kuglizni voltunk és kicsit beb*sztunk, ugye?
- Igen.
- Utána meg elmentünk a kupiba, igaz?
- Igaz.
- Mondd, emlékszel te ott valamiféle díjkiosztásra?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49