Egyéb
Géza bácsinak csörög a telefonja:
- Jó napot uram! Ön most százezer forintot nyerhet, ha minden kérdésünkre "nem"-mel felel. Felkészült?
- Igen!
- Jó napot uram! Ön most százezer forintot nyerhet, ha minden kérdésünkre "nem"-mel felel. Felkészült?
- Igen!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Iskolás
- Gyerekek, ki tudná megmondani nekem, hogy miért nevezzük anyanyelvünknek a magyart? - kérdi a tanár.
- Azért, mert apa soha nem jut szóhoz - válaszol Flórika.
- Azért, mert apa soha nem jut szóhoz - válaszol Flórika.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Iskolás
A gyerekek az iskolában megtanulnak 1-től 10-ig számolni.
Peti csak 2-től 10-ig tud számolni, ezért egyest kap.
Otthon megmutatja anyukájának mit tanult:
- 2,3,4,5,6,7,8,9,10.
-Kisfiam, és hol az egyes?
-A naplóban!
Peti csak 2-től 10-ig tud számolni, ezért egyest kap.
Otthon megmutatja anyukájának mit tanult:
- 2,3,4,5,6,7,8,9,10.
-Kisfiam, és hol az egyes?
-A naplóban!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Egyéb
Kér barát találkozik az utcán, egyikük keze fel van kötve.
- Mi történt veled? - kérdezi a másik.
- Képzeld azt hallottam, hogy ha lóherét fogsz, az szerencsét hoz.
- És?
- Próbáltam, de egy marha nagyot rúgott belém!
- Mi történt veled? - kérdezi a másik.
- Képzeld azt hallottam, hogy ha lóherét fogsz, az szerencsét hoz.
- És?
- Próbáltam, de egy marha nagyot rúgott belém!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Rendőr
Két rendőr Amerikába hajózik tapasztalatcserére. Ahogy közelednek a parthoz az egyikük nevetni kezd, mire a másik megkérdi:
- Te meg mit nevetsz?
- Látod ott a felhőkarcolókat?
- Aha.
- Hát így nem volt nagy kunszt felfedezni Amerikát.
- Te meg mit nevetsz?
- Látod ott a felhőkarcolókat?
- Aha.
- Hát így nem volt nagy kunszt felfedezni Amerikát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77
Egyéb
A folyóparton üldögélő, magányos horgászt megszólítja egy férfi:
- Fogott már valamit?
- Ma még semmit, de tegnap, ugyanitt 15 nagy pontyot sikerült kifognom.
- Igen? És tudja-e, hogy ki vagyok én?
- Nem.
- Én vagyok a helyi horgászegyesület elnöke és tudatom magával, hogy még horgászati tilalom van!
- És ön tudja, hogy én ki vagyok?
- Nem.
- Én vagyok hetedhét határ legnagyobb hazudozója.
- Fogott már valamit?
- Ma még semmit, de tegnap, ugyanitt 15 nagy pontyot sikerült kifognom.
- Igen? És tudja-e, hogy ki vagyok én?
- Nem.
- Én vagyok a helyi horgászegyesület elnöke és tudatom magával, hogy még horgászati tilalom van!
- És ön tudja, hogy én ki vagyok?
- Nem.
- Én vagyok hetedhét határ legnagyobb hazudozója.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,45
Állatos
A lovag új lovat vesz. A lókupec figyelmezteti:
- Nagy jó uram, ez egy idomított állat.Ha azt mondja neki: "Hű!", megindul, mint a szél.
Ha azt mondja: "Hű-hű", megáll, s nem is mozdul onnan.
- Na ezt kipróbálom!" -gondolja a lovag, és elkéri egy körre a paripát.
Délcegen ül a nyeregben, s elkurjantja magát:
- "Hű!"- A ló abban a pillanatban nekiiramodik. Vágtat hegynek föl völgynek le, mígnem egy hatalmas szakadék tűnik fel, de a ló csak nem lassít.
A lovag aggódni kezd ,mert elfelejtette a jelszót.
Próbálkozik:
- "Hó, hóha! Állj már meg! Nyughass te gebe!", de a ló rá se ránt, vágtat egyenesen a szakadék felé.
Már csak 10 méter, 5 méter, amikor a lovagnak végre eszébe jut:
- "Hű-hű!"A ló fékez, s közvetlenül a szakadék szélén lecövekel.
A lovag megkönnyebbülten végigsimít verejtékes homlokán:
- "Hűűű..."
- Nagy jó uram, ez egy idomított állat.Ha azt mondja neki: "Hű!", megindul, mint a szél.
Ha azt mondja: "Hű-hű", megáll, s nem is mozdul onnan.
- Na ezt kipróbálom!" -gondolja a lovag, és elkéri egy körre a paripát.
Délcegen ül a nyeregben, s elkurjantja magát:
- "Hű!"- A ló abban a pillanatban nekiiramodik. Vágtat hegynek föl völgynek le, mígnem egy hatalmas szakadék tűnik fel, de a ló csak nem lassít.
A lovag aggódni kezd ,mert elfelejtette a jelszót.
Próbálkozik:
- "Hó, hóha! Állj már meg! Nyughass te gebe!", de a ló rá se ránt, vágtat egyenesen a szakadék felé.
Már csak 10 méter, 5 méter, amikor a lovagnak végre eszébe jut:
- "Hű-hű!"A ló fékez, s közvetlenül a szakadék szélén lecövekel.
A lovag megkönnyebbülten végigsimít verejtékes homlokán:
- "Hűűű..."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,82
Részeg
Alkoholista pasi szeretne leszokni, ezért felkeresi az orvost:
- Próbálja ki a jógát. - mondja az orvos. Akkor talán megszabadul ettől a káros szenvedélyétől.
Alig egy hét múlva találkoznak.
- Na, bevált a tanácsolt módszer? - érdeklődik az orvos.
- Hát, az elején akadozott a dolog, de most már fejen állva is ki tudom inni a vodkás üveget!
- Próbálja ki a jógát. - mondja az orvos. Akkor talán megszabadul ettől a káros szenvedélyétől.
Alig egy hét múlva találkoznak.
- Na, bevált a tanácsolt módszer? - érdeklődik az orvos.
- Hát, az elején akadozott a dolog, de most már fejen állva is ki tudom inni a vodkás üveget!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Székely
Székely és a felesége egy szekéren utaznak.
Egyszer csak nagy vihar támad. Tőlük 80 méterre lecsap a villám. Azt mondja a székely:
- Na-na.
Megint lecsap a villám tőlük 30 méterre. Újra megszólal a székely:
- Na-na!
Lecsap a villám ismét, agyoncsapja az asszonyt.
Mondja a székely:
- Na, azért!
Egyszer csak nagy vihar támad. Tőlük 80 méterre lecsap a villám. Azt mondja a székely:
- Na-na.
Megint lecsap a villám tőlük 30 méterre. Újra megszólal a székely:
- Na-na!
Lecsap a villám ismét, agyoncsapja az asszonyt.
Mondja a székely:
- Na, azért!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Egyéb
Egy össze-vissza vert ember támolyog be este az orvoshoz. A doki szörnyülködve:
- Magával meg mi történt ember?
- Nekem jött egy hattyú!
- Egy hattyú?
- Utána elütött egy UFO!
- Hmmm, egy Ufo...
- Ez mind nem elég, még tarkón csapott egy angyal!
- Aha értem. És utána?
- Utána kikapcsolták a körhintát.
- Magával meg mi történt ember?
- Nekem jött egy hattyú!
- Egy hattyú?
- Utána elütött egy UFO!
- Hmmm, egy Ufo...
- Ez mind nem elég, még tarkón csapott egy angyal!
- Aha értem. És utána?
- Utána kikapcsolták a körhintát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44