Egyéb
- Katona!Mit érez, amikor látja hazánk zászlaját lobogni?
- Szelet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,64
Felnőtt
A gyóntatófülkében egy öregember azt mondja a papnak:
- 82 éves vagyok. Csodás feleségem van, aki 73 éves. Gyerekeim, unokáim, dédunokáim vannak. Tegnap három stoppos tinédzserlányt vittem az autómmal, megálltunk egy motelnél, és mind a hárommal közösültem.
- És megbántad ezt a bűnt, fiam?
- Miféle bűnt?
- Hát milyen katolikus vagy te?
- Nem vagyok én katolikus.
- Akkor miért mondod ezt el nekem?
- Mindenkinek elmondom!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,62
Rendőr
Két rendőr megy a vidéki úton, mikor meglátnak egy fiút, aki 2 szamarat vezet kötőféken. Mivel jó kedvükben vannak, egyikük vidáman odakiált a srácnak:
- Mi van kisöreg, félsz, hogy a bátyáid szétszélednek?
- Igen, a múltkor is majdnem beálltak rendőrnek! - vág vissza a fiú.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Orvos
- Doktor úr, képzelje megint kiújult a gerincsérvem - mondja az öreg politikus.
- Egyet se féljen, - mosolyog az orvos - tegnap már egy aranyhal térdét is meggyógyítottam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Történetek
Ügyfél: Jó napot! Az a problémám, hogy a fürdőszobában állandóan gázszagot érzek...
Ü.i.: Elnézést uram, de ez az Elektromos Művek.
Ügyfél: Jó, de ha felrobbannék, akkor szóltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,7
Orvos
A megyei kórház főorvosa telefonál az üzletbe:
- Hány db sportmotort adtak ma el?
- Nyolcat. - hangzik a válasz.
- Nem értem, hol a fenében lődörögnek még ketten?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Móricka
Idős néni kopogtat a tanári ajtaján:
- Jó napot, a Pistike nagymamája vagyok és szeretném elkérni az unokámat az utolsó óráról.
- Az nem fog menni! Pistike ma nem is jött iskolába.
- Akkor hol van?
- Elvileg az Ön temetésén.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Állatos
Az oroszlán békésen sétál az erdőben. Egyszer csak szembe jön vele a nyuszika. Az oroszlán elé ugrik és megkérdezi tőle:
- Ki a legerősebb az erdőben?
- Hát te! - válaszolja megszeppenve a nyuszika.
Az oroszlán kihúzza magát és elégedetten megy tovább. Pár perc múlva szembe jön vele az őzike.
- Ki a legerősebb állat az erdőben?
- Természetesen te! - válaszolja az őzike halálsápadtan.
Az oroszlán örül, hogy mindenki fél tőle. Félóra múlva találkozik az elefánttal.
- Ki a legerősebb állat az erdőben?
Az elefánt szó nélkül megragadja az oroszlánt, és egy fához csapja. Az oroszlán nyögve tápászkodik fel, miközben így szól:
- Micsoda világ, már kérdezni sem szabad?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,97
Egyéb
Egy BMW 130-al ment a mellettem levő sávban. A nő a kormány mögött egészen közel hajolt a tükörhöz és festette a szemét.
Egy pillanatra nem néztem oda, csak hirtelen azt vettem észre, hogy a kocsijával jön át az én sávomba.
Annak ellenére, hogy meglehetősen férfias ember vagyok, mégis annyira megijedtem, hogy kiesett a kezemből a borotvám, amelyik kiverte a másik kezemből a szendvicsemet.
Miközben megpróbáltam a térdemmel az autómat a sávban tartani, leesett a telefonom a fülemről, bele a lábam között lévő forró kávémba.
A kávé kifolyt, megégette a legértékesebb testrészemet és megszakított egy nagyon fontos beszélgetést.
Na ezért utálom, ha a nők autót vezetnek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,14
Egyéb
Két nő beszélget október 31-én este:
- Képzeld, az előbb összefutottam az utcán férjeddel. Nem is tudtam, hogy őt is megszállta ez a Halloween-őrület. A frászt hozta rám a bemázolt arcával és ruhájával!
- Félreérted a helyzetet. A férjem nem rabja ennek a szokásnak. Csak nem sokkal a ti találkozásotok előtt a sufniban kente le a polcokat, amikor ráborult a festékes vödör.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,2