Házassági
Két süketnéma jelbeszéddel társalog:
- Tegnap későn mentem haza a kocsmából, a feleségem már aludt, úgyhogy lefeküdtem mellé, nem volt semmi probléma.
A másik:
- Nekem nem volt szerencsém, az én feleségem felébredt, és egyből elkezdett veszekedni velem.
- És mit csináltál?
- Lekapcsoltam a lámpát.
- Tegnap későn mentem haza a kocsmából, a feleségem már aludt, úgyhogy lefeküdtem mellé, nem volt semmi probléma.
A másik:
- Nekem nem volt szerencsém, az én feleségem felébredt, és egyből elkezdett veszekedni velem.
- És mit csináltál?
- Lekapcsoltam a lámpát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Munkahelyi
Az építkezésen az egyik munkás üvöltve rohangál. A főnöke megkérdezi tőle:
- Mi van Bélám, miért üvöltesz?
- Egy tégla ráesett a lábamra!
- Jaj, ne nyavalyogj már, tegnap a Gézára rádőlt az egész fal, és még csak meg se mukkant.
- Mi van Bélám, miért üvöltesz?
- Egy tégla ráesett a lábamra!
- Jaj, ne nyavalyogj már, tegnap a Gézára rádőlt az egész fal, és még csak meg se mukkant.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Bizarr
Te haver :
- Olyan jó dolga van nálatok a kutyáknak, hogy a következő életemben szeretnék nálatok kutya lenni.
- Rendben, csak tudd, hogy mi mindig az ivartalanítással kezdünk!
- Akkor még meggondolom...
- Olyan jó dolga van nálatok a kutyáknak, hogy a következő életemben szeretnék nálatok kutya lenni.
- Rendben, csak tudd, hogy mi mindig az ivartalanítással kezdünk!
- Akkor még meggondolom...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,27
Zsidó
Kohn beállít a rabbihoz, adjon tanácsot, mert döglenek a libái.
Rabbi:
- Adj nekik tejbe áztatott búzacsírát, az segíthet!
Jön vissza Kohn:
- Rabbi, baj van, már csak 10 libám van, döglődnek, adj tanácsot!
- Adj egy fél aszpirint mindegyiknek, meglásd, jó lesz.
Másnap Kohn:
- Rabbi, már csak 5 libám van, valami nem jó, mit csináljak?
- Adj nekik antibiotikumot, ez biztos jó lesz!
Harmadnap Kohn:
- Rabbi, az összes libám megdöglött, tudsz tanácsot adni, mit csináljak?
- Hát fiam, tanácsom az még lenne pár, de neked libád már nincs!
Rabbi:
- Adj nekik tejbe áztatott búzacsírát, az segíthet!
Jön vissza Kohn:
- Rabbi, baj van, már csak 10 libám van, döglődnek, adj tanácsot!
- Adj egy fél aszpirint mindegyiknek, meglásd, jó lesz.
Másnap Kohn:
- Rabbi, már csak 5 libám van, valami nem jó, mit csináljak?
- Adj nekik antibiotikumot, ez biztos jó lesz!
Harmadnap Kohn:
- Rabbi, az összes libám megdöglött, tudsz tanácsot adni, mit csináljak?
- Hát fiam, tanácsom az még lenne pár, de neked libád már nincs!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89
Egyéb
Nem ajánlom, hogy túl sok tengeri rákot fogyasszon - mondja a házigazda a vendégnek.
- Te jó isten, talán nem friss?
- Dehogynem, csak én is szeretném megkóstolni!
- Te jó isten, talán nem friss?
- Dehogynem, csak én is szeretném megkóstolni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66
Felnőtt
Egy pasi minden este kukkolja a szomszéd lányt az ablakon át, ahogy az vetkőzik a szobájában.
Egyik nap aztán csörög a telefon, és a szomszéd lány az:
- Helló! Én vagyok a szomszéd lány, akivel szemben lakik. Nem találom a bugyimat, nem látta véletlenül, hogy hova tettem?
Egyik nap aztán csörög a telefon, és a szomszéd lány az:
- Helló! Én vagyok a szomszéd lány, akivel szemben lakik. Nem találom a bugyimat, nem látta véletlenül, hogy hova tettem?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Csajozós
Két éve, ezen a napon egy csodaszép lányt randira hívtam, ma pedig megkértem a kezét.
Sajnos, mindkétszer nemet mondott!
Sajnos, mindkétszer nemet mondott!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Bizarr
A repülőn hirtelen megszólal a hangosbemondó:
"Itt a kapitány beszél! A hajtóművek elromlottak, a tengerre fogunk leszállni. A leszállás után aki tud úszni a jobb, aki nem az a bal szárnyon foglaljon helyet."
Sikeresen landolnak a kapitány ismét megszólal:
"Aki a jobb szárnyon ül, a nap felé kezdjen úszni, 3 km és ott a szárazföld. Aki a bal szárnyon ül, annak köszönjük, hogy velünk utazott!"
"Itt a kapitány beszél! A hajtóművek elromlottak, a tengerre fogunk leszállni. A leszállás után aki tud úszni a jobb, aki nem az a bal szárnyon foglaljon helyet."
Sikeresen landolnak a kapitány ismét megszólal:
"Aki a jobb szárnyon ül, a nap felé kezdjen úszni, 3 km és ott a szárazföld. Aki a bal szárnyon ül, annak köszönjük, hogy velünk utazott!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,74
Találós kérdés
- Mi a különbség a magyarországi és az afrikai vadászat között?
- Ha itthon elhibázod, akkor a vad elfut. Ha ott hibázol, akkor neked kell futni!
- Ha itthon elhibázod, akkor a vad elfut. Ha ott hibázol, akkor neked kell futni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,74
Bizarr
Két horgász beszélget, mondja az egyik a másiknak.
- Hétvégén mennék horgászni, de nincsenek gilisztáim.
- Figyelj, csináld azt, hogy a földbe leszúrsz két drótot és rá engedsz 220 voltot.
Pár nap múlva találkoznak, és emberünk látja, hogy a cimborája össze vissza van verve. Kérdezi tőle, hogy mi történt:
- Megcsináltam amit mondtál, elő is jöttek a giliszták, de nekem ez kevés volt, és ráengedtem 2000 voltot.
Erre nagyobb és több giliszta jött elő, de nekem ez se volt elég és ráengedtem 20.000 voltot!
Ekkor hirtelen megjelent 15 mérges fickó a bányából és jól elvertek.
- Hétvégén mennék horgászni, de nincsenek gilisztáim.
- Figyelj, csináld azt, hogy a földbe leszúrsz két drótot és rá engedsz 220 voltot.
Pár nap múlva találkoznak, és emberünk látja, hogy a cimborája össze vissza van verve. Kérdezi tőle, hogy mi történt:
- Megcsináltam amit mondtál, elő is jöttek a giliszták, de nekem ez kevés volt, és ráengedtem 2000 voltot.
Erre nagyobb és több giliszta jött elő, de nekem ez se volt elég és ráengedtem 20.000 voltot!
Ekkor hirtelen megjelent 15 mérges fickó a bányából és jól elvertek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,3