Felnőtt
A férj 75 éves, a feleség 25, a nászéjszaka után feleség remegő lábakkal jön le a lépcsőn. A portás megkérdi
-Valami baleset érte?
-Nem, csak amikor az öreg azt mondta, 50 éve spórol, én hülye azt
hittem, a pénzre gondol.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,63
Egyéb
- Tudjátok, a bikám az utóbbi időben teljesen lekettyent. Csak ránézett egy tehénre, és majdnem összeesett. Aztán a doktor felírt neki egy orvosságot, azóta napi 10-12 tehén meg se kottyan neki.
A többiek csak ámulnak...
- A nemjóját, aztán mond csak miféle orvosság az?
- Tudja a fene - mondja az öreg. - Olyan jó fahéjas íze van.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Házassági
A rendőrnek még nem volt gyereke, akárhogy próbálkoztak. A felette lakó szinten a barátjának meg már 4 is volt.
- Te Gézu, hogy lehet, hogy nektek ennyi gyereketek van, nekünk meg egy sem?
- Egyszerűen megoldható a dolog - mondja a barátja. - Fogj egy lavór vizet, szappant, mosókefét meg egy seprűt...
- És utána ?
- Beülteted az asszonyt a kádba, alaposan beszappanozod, lecsutakolod.
- És mire való a seprű?
- Felkopogsz a plafonon, és azonnal jövök!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Házassági
Fizetés napján hazamegy a férj, és a feleség kéri tőle a konyhapénzt.
A férfi megáll a tükör előtt, odahívja az asszonyt, felmutatja a pénzt és így szól:
- Na fiacskám, látod ezt? Ami a tükörben van az a tiéd, a többihez semmi közöd!
Másnap délben hazamegy a férj:
- Kaját ide, de gyorsan!
A felesége elé rak mindent, hurkát, kolbászt, sülteket.
- Hát te honnan teremtetted ezt elő, hiszen nem adtam neked egy fillért sem? - kérdi álmélkodva.
Erre a feleség odaáll a tükör elé, felemeli a szoknyáját, letolja a bugyiját és odainti a férjét:
- Látod ezt? Ami a tükörben van az a tiéd, az igazi meg a hentesé!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Házassági
Három idősebb ember találkozik a parkban és arról beszélgetnek, milyen nehéz az öregkor. Mondja az egyik:
- Tegnap is volt ez a ronda szeles idő, úgy fájtak az ízületeim, hogy azt hittem, megbolondulok.
Reuma, reuma. Borzasztó!
- Én meg ma reggel felmentem a fiamékhoz, az első emeleten laknak, de teljesen kifulladtam. Hát ja, a szív se az igazi már! - így a másik.
- Ne is mondjátok! Hétfőn fekszem az ágyban, fickósnak érzem magam, odaszólok az asszonynak:
- Mama, nem kettyintünk egyet?
Mire ő:
- Meg vagy te húzatva papa, 5 perce kettyintettünk!
- Memória, memória ...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Egyéb
Egy német autógyártó cég főmuftija gyárlátogatásra érkezik Magyarországra. Az első kérdése:
- Hát a Béla hol van?
Csodálkozva szaladnak rögtön a gyártósorra Béláért.
Így szól az igazgató Bélához:
- Guten Tag! Béla, jó látni téged, este lesz egy kis party nálunk, küldöm érted limuzin, te jössz el.
Másnap Béla elkésik a munkából, jön a főnöke:
- Béla, te miért késtél?
- Hát tudja, tegnap a német vezérigazgatóval kicsit felöntöttünk a garatra, reggel nem bírtam felkelni.
A főnöke felméri az erőviszonyokat és inkább hallgat. Két hét múlva a német kancellár érkezik gyárlátogatásra. Újból nagy a felhajtás, egyszer csak megszólal a kancellár:
- Hát a Bélát merre találom?
Szemek újra kikerekednek, és már szaladnak is Béláért.
- Bélám, hogy vagy? Este Bécsben tartok egy összejövetel, küldöm érted helikopter, te jönni el.
Másnap a Béla újra elkésik. Főnöke dühöng, hogy a Béla tegnap a kancellárral itta le magát, de már nem bír magával, és megkérdezi:
- Béla, te honnan ismersz ennyi befolyásos embert?
- Ugyan, én még a pápát is ismerem - mondja Béla.
Főnöke elfehéredik, de nem akar hinni neki. Béla, hogy bizonyítsa állítását repülőre ülteti a főnökét, és elrepülnek a Vatikánhoz. Megállnak előtte, és azt mondja a Béla:
- Én most bemegyek és 5 perc múlva a pápával együtt fogok integetni önnek azon az ablakon.
Eltelik 5 perc, a főnök felnéz az ablakban, és tényleg ott a Béla az ablakban a pápával. Ott helyben összeesik, és elájul. Jön egy japán turistacsoport, és elkezdik élesztgetni a főnököt, aki nagy nehezen magához tér.
- Mi történni magával? - kérdezik a japánok.
A főnök erőtlenül mutogat az ablak felé:
- Látják?Azt ott fenn!
Japánok felnéznek és megszólal az egyik:
- Jééé... ki az a fehér ruhás ember, ott a Béla mellett?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Felnőtt
Egy csinos, de kissé elcsigázott nő belép a bárba, lehuppan az egyik bárszékre és hangos koppanással lerak a pultra egy vibrátort. A bár közönsége elcsitulva követi
az eseményeket. A sokat látott csapos fapofával kérdi:

- Mit adhatok?
- Nekem egy gin-tonikot, a barátomnak négy ceruzaelemet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Egyéb
A tömött villamoson mindenki igyekszik hazafelé a munkából. Kisebbségi fazonnak csörög a telefonja. Előkapja, előbb bután nézi a kijelzőt, majd szolid hangerővel beleszól:
- Hálló! Hálló! Ki vágy? Szólj mán bele, ki vágy?
Mire egy hang a tömegből:
- Akitől loptad, vazze!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Egyéb
A magyar labdarúgó válogatott ma felkeresett egy árvaházat...
"Annyira rossz érzés volt látni azokat a szomorú arcokat, a reménytelenséget a szemükben" - nyilatkozta később a 6 éves Gáborka.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Találós kérdés
Hogy hívják a pukizó tündért?
Fingiling. :)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,67