Felnőtt
A férj 75 éves, a feleség 25, a nászéjszaka után feleség remegő lábakkal jön le a lépcsőn. A portás megkérdi
-Valami baleset érte?
-Nem, csak amikor az öreg azt mondta, 50 éve spórol, én hülye azt
hittem, a pénzre gondol.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,63
Egyéb
Két cimbora beszélget a kocsmában. Azt mondja az egyik:
- Két hete ultimátumot kaptam otthon. Azt mondta az asszony, hogy válasszak: vagy ő, vagy a horgászat...
Azért hiányzik a főztje!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95
Házassági
- Nem értelek, szíveském - mondja a feleség a férjének.
- Régebben boldog voltál, ha csak két percre láthattál!
- Nem változott semmi drágám - feleli a férj - most is boldog vagyok,ha csak két percre láthatlak.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Munkahelyi
Az igazgató simogatja a titkárnője fenekét, majd felsóhajt:
- Óh Gizike, ha csak fele ennyi lenne a fejében is...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Orvos
Orvos mondja a páciensnek:
- Nos, a szíve elég gyengécske, de én azért nem aggódom...
Erre a páciens:
- Nézze, doktor úr, ha az Ön szíve lenne gyengécske, akkor én sem aggódnék!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Rendőr
Öreg bácsi megy a kivilágítatlan kerékpáron. Megállítja a rendőr, és így szól:
-Bátyám, ha nem ég a lámpa a biciklin, akkor tolni kell !
Mire az öreg:
– Már kipróbáltam, akkor se ég!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Felnőtt
Az udvarló keményen ostromolja a lányt, hogy végre bújjanak már ágyba, de a lány tiltakozik:
– Jancsi! Három oka van annak, hogy nem fekszem le veled. Először is még szűz vagyok, másodszor pedig apám agyon verne, ha megtudná.
Harmadszor pedig, dugás után hetekig fájni szokott a derekam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89
Zsidó
- Miért nem tudott a zsidó levizsgázni autóvezetésből?
- Mert mikor az oktató azt mondta, "Gázt!", ijedtében mindig kiugrott a kocsiból...

Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,30
Szőke nő
Miért fagyott meg a szőke nő az autósmozi előtt ?

- Mert meg akarta nézni a "Télen zárva" című filmet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Bizarr
Meghal a Dalai láma, és felkerül a mennyországba. Isten személyesen megy érte a kapuhoz, beinvitálja. Miközben ülnek a felhőkön, Isten megkérdezi tőle:
- Nem vagy éhes, barátom?
- De igen, uram, szívesen harapnék valamit.
Isten kinyit egy konzervet, odaadja a Dalai lámának. Az, miközben eszegeti a konzervet lenéz a pokol irányába, és azt látja, hogy a Pokolba került elkárhozott lelkek sült húst, kaviárt, lazacot esznek.
Másnap Isten ismét megkérdezi, nem éhes-e? A Dalai láma ismét igenlően válaszol, erre megint kap egy konzervet. A pokolban ezúttal steak és pezsgő a menü.
Amikor harmadnap ugyanez játszódik le, a Dalai láma nem bírja tovább, és megkérdi:
- Uram, hogy van az, hogy én, aki mindig alázatosan éltem, soha nem vétkeztem, mindig csak konzervet kapok, míg a pokolba kerültek fejedelmi lakomákat kapnak?
Erre Isten fejcsóválva:
- Tudod, itt fent kettőnkért nem érdemes szakácsot tartani...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1