Orvos
A pszichiáter így szól a betegéhez:
- Az ön problémájára a legjobb gyógymód uram, ha minél jobban beletemetkezik a munkájába.
- Az nem megy, doktor úr.
- Miért?
- Mert betonkeverő vagyok.
- Az ön problémájára a legjobb gyógymód uram, ha minél jobban beletemetkezik a munkájába.
- Az nem megy, doktor úr.
- Miért?
- Mert betonkeverő vagyok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Egyéb
Egy pap szeretne egy gondnokot felvenni, ezért felad az újságban egy hirdetést. Másnap egy elegáns fiatalember csenget be hozzá. Körbevezeti a paplakban, majd neki szegezi a kérdést:
- Fontos elvárás, hogy minden reggel pontban hétkor szolgálja fel a reggelit! Képes ezt vállalni?
- Azt hiszem... - feleli a fiatalember bizonytalanul.
- És azt, hogy minden nap beágyaz, letörli a port a nappaliban, elmosogat, kéthetente egyszer lenyírja a füvet?
- Atyaisten, tisztelendő úr! Bár az esküvőm időpontját jöttem megbeszélni, de ha a házasság ennyi munkával jár, akkor inkább hagyjuk az egészet!
- Fontos elvárás, hogy minden reggel pontban hétkor szolgálja fel a reggelit! Képes ezt vállalni?
- Azt hiszem... - feleli a fiatalember bizonytalanul.
- És azt, hogy minden nap beágyaz, letörli a port a nappaliban, elmosogat, kéthetente egyszer lenyírja a füvet?
- Atyaisten, tisztelendő úr! Bár az esküvőm időpontját jöttem megbeszélni, de ha a házasság ennyi munkával jár, akkor inkább hagyjuk az egészet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Állatos
Egy francia feleség, elküldi reggel a férjét csigát szedni az ebédhez. El is megy a pasi, szed egy kosárral, de közben összetalálkozik egy dögös nővel, és kellemesen eltöltik az időt.
Csak késő délután ér haza, és nagy sietségében elejti a kosarat a bejárati képcsőn, a csigák szerteszét szóródnak, ekkor a felesége éppen (századszor) kinéz, jön-e már.
Ekkor a férj rászól a csigákra: Mozgás fiúk, mindjárt otthon vagyunk.
Csak késő délután ér haza, és nagy sietségében elejti a kosarat a bejárati képcsőn, a csigák szerteszét szóródnak, ekkor a felesége éppen (századszor) kinéz, jön-e már.
Ekkor a férj rászól a csigákra: Mozgás fiúk, mindjárt otthon vagyunk.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,83
Szőke nő
- Én azért szeretem a Westendet, mert olyan szép nagy vízesés van ott!
- Én azért szeretem a Duna Plázát, mert ott olyan sok bolt van!
- Én meg azért szeretem a Mamutot, mert olyan finom puha a szőre...
- Én azért szeretem a Duna Plázát, mert ott olyan sok bolt van!
- Én meg azért szeretem a Mamutot, mert olyan finom puha a szőre...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3
Bizarr
Az indián törzsfőnök odaáll a törzse elé:
- Hát, van egy jó és egy rossz hírem! Melyikkel kezdjem?
A törzs tagjai azt mondják, kezdje a rosszabbikkal...
- Az a helyzet, hogy a táborunk köré költöztek a cigányok...
- Ajajajajaj.... És mi a jó hír?
- Olyan az ízük, mint a bölényeké...
- Hát, van egy jó és egy rossz hírem! Melyikkel kezdjem?
A törzs tagjai azt mondják, kezdje a rosszabbikkal...
- Az a helyzet, hogy a táborunk köré költöztek a cigányok...
- Ajajajajaj.... És mi a jó hír?
- Olyan az ízük, mint a bölényeké...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Egyéb
Szerjózsa ül a Volga partján és töpreng:
- Ha ledobnának egy atombombát, eltűnnék én is és a vodka is.
Ha egy neutronbombát dobnának le, csak én tűnnék el, s a vodka megmaradna.
De ez milyen szörnyű bomba lehetett, hogy csak a vodka tűnt el.
- Ha ledobnának egy atombombát, eltűnnék én is és a vodka is.
Ha egy neutronbombát dobnának le, csak én tűnnék el, s a vodka megmaradna.
De ez milyen szörnyű bomba lehetett, hogy csak a vodka tűnt el.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,42
Egyéb
A magyar labdarúgó válogatott ma felkeresett egy árvaházat...
"Annyira rossz érzés volt látni azokat a szomorú arcokat, a reménytelenséget a szemükben" - nyilatkozta később a 6 éves Gáborka.
"Annyira rossz érzés volt látni azokat a szomorú arcokat, a reménytelenséget a szemükben" - nyilatkozta később a 6 éves Gáborka.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Egyéb
Négy bika: a fiú, az apa, a nagyapa, meg az dédapa állnak fent a domb tetején. Lent egy legelésző tehéncsordát látnak.
- Fussunk le, és jól keféljük meg őket! - szól a fiúbika.
- Ugyan már, szép lassan lesétálunk és akkor! - szól az apa bika.
- Ne már, ha akarnak valamit, majd feljönnek! - szól a nagyapa bika.
- Fussunk, jönnek! - menekül a dédapa bika.
- Fussunk le, és jól keféljük meg őket! - szól a fiúbika.
- Ugyan már, szép lassan lesétálunk és akkor! - szól az apa bika.
- Ne már, ha akarnak valamit, majd feljönnek! - szól a nagyapa bika.
- Fussunk, jönnek! - menekül a dédapa bika.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Találós kérdés
- Miért van több ember a Földön, mint majom?
- ???
- Próbáltad már a fán csinálni?
- ???
- Próbáltad már a fán csinálni?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,16
Egyéb
Írországból felszáll a repülőgép, 130 ír utassal a fedélzetén. Egy órával felszállás után az egyik utaskísérő bejelenti:
- Kedves utasaink! Sajnos egy logisztikai hiba miatt kevesebb ételt kaptunk, így csak 50 ebédet tudunk felszolgálni. Aki önként lemond az ételről, annak ingyen italt adunk a hátralevő 3 órában!
Eltelik egy újabb óra, ismét az utaskísérő:
- Kedves utasaink! Aki mégis meggondolta volna magát az ebéddel kapcsolatban, kérjük jelezze! 45 adag még rendelkezésre áll...
- Kedves utasaink! Sajnos egy logisztikai hiba miatt kevesebb ételt kaptunk, így csak 50 ebédet tudunk felszolgálni. Aki önként lemond az ételről, annak ingyen italt adunk a hátralevő 3 órában!
Eltelik egy újabb óra, ismét az utaskísérő:
- Kedves utasaink! Aki mégis meggondolta volna magát az ebéddel kapcsolatban, kérjük jelezze! 45 adag még rendelkezésre áll...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32