Egyéb
Egy sápadt arcú jár az indián faluban, ahol hetek óta nincs víz. Miközben a falubán járkál, látja hogy egy indián folyamatosan dobol. Megkérdezi a törzsfőnöktől:
- Ő a sámán?
- Igen.
- És most esőt csinál?
- Nem, a vízvezeték szerelőt hívja a szomszéd faluból.
- Ő a sámán?
- Igen.
- És most esőt csinál?
- Nem, a vízvezeték szerelőt hívja a szomszéd faluból.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,51
Egyéb
Gábor és Marci futballmeccsre mentek. Egy üveg pálinkát is vittek magukkal és megbeszélték, hogy amikor gól esik a meccsen, lehajtanak egy-egy fél kupicával.
A meccs befejeződött, a végeredmény 0:0. Nagy csend után Marci leverten megszólal:
- Gazsi, legközelebb menjünk el inkább kosárlabda meccsre.
A meccs befejeződött, a végeredmény 0:0. Nagy csend után Marci leverten megszólal:
- Gazsi, legközelebb menjünk el inkább kosárlabda meccsre.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84
Egyéb
Az angol, a francia és a magyar beszélgetnek róla, hogy kinek a nyelvében bonyolultabb kiejteni a szavakat. Kezdi az angol:
- Nálunk baromi nehéz a kiejtés, például az asztalt úgy kell írni, hogy "table" és úgy ejtik, hogy "téböl".
- Az semmi - mondja a francia - nálunk úgy kell írni, hogy "bonjour" és úgy ejtik, hogy "bonzsúr".
- Ugyan - mondja a magyar - az igazi nehéz kiejtés nálunk van. Úgy írják, hogy "mit tetszik mondani?" és úgy ejtik, hogy "He?".
- Nálunk baromi nehéz a kiejtés, például az asztalt úgy kell írni, hogy "table" és úgy ejtik, hogy "téböl".
- Az semmi - mondja a francia - nálunk úgy kell írni, hogy "bonjour" és úgy ejtik, hogy "bonzsúr".
- Ugyan - mondja a magyar - az igazi nehéz kiejtés nálunk van. Úgy írják, hogy "mit tetszik mondani?" és úgy ejtik, hogy "He?".
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Egyéb
Egy férfi elmegy egy jósnőhöz és a jövőjéről kérdezi. A jósnő belenéz a kristálygömbbe, aztán belekezd a mondanivalójába:
- Amint látom, ön egy kétgyerekes apuka...
- Téved asszonyom! Három gyerekem van.
- Ezt csak ön hiszi...
- Amint látom, ön egy kétgyerekes apuka...
- Téved asszonyom! Három gyerekem van.
- Ezt csak ön hiszi...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Egyéb
Asszony a szeretőjével tölti a napot, míg a férje dolgozik. Nem tudja, hogy a 9 éves fia a szekrényben elrejtőzött. A férje váratlanul hazaér, mire az asszony a szeretőjét betuszkolja a szekrénybe a kisfiú mellé. A kis srác azt mondja:
- Sötét van itt.
- Igen, az van - válaszolja a férfi.
- Van egy baseball labdám.
- Az jó.
- Meg akarod venni?
- Nem, kösz.
- Apám odakint van
- Oké. Mennyibe kerül?
- 250 dollár.
A következő héten megint megtörténik, hogy a fiú és az anyukája szeretője egy szekrénybe kerülnek.
- Sötét van - kezdi a fiú.
- Igen, sötét.
- Van egy baseball kesztyűm.
A szerető emlékezve a múltkorira, azt kérdezi a fiútól:
- Mennyibe kerül?
- 750 dollár.
- Rendben - mondja a férfi.
Néhány nappal később az apa azt mondja a fiúnak:
- Fogd a kesztyűd. Menjünk ki és ütögessünk egy kicsit.
- Nem tehetem. Eladtam. - válaszolja a fiú.
- Mennyiért adtad el??? - kérdi az apja.
- 1000 dollárért.
- Ez szörnyű, hogy ennyiért adtad el a barátaidnak! Ez sokkal több mint amennyibe ezek ténylegesen kerülnek. Elviszlek a templomba, hogy meggyónj! - mondja az apja felháborodva.
Elmennek a templomba, és az apa beülteti a fiút a gyóntatószékbe, és rácsukja az ajtót.
- De sötét van itt. - mondja a fiú. Mire a pap:
- Ne kezdd megint!!
- Sötét van itt.
- Igen, az van - válaszolja a férfi.
- Van egy baseball labdám.
- Az jó.
- Meg akarod venni?
- Nem, kösz.
- Apám odakint van
- Oké. Mennyibe kerül?
- 250 dollár.
A következő héten megint megtörténik, hogy a fiú és az anyukája szeretője egy szekrénybe kerülnek.
- Sötét van - kezdi a fiú.
- Igen, sötét.
- Van egy baseball kesztyűm.
A szerető emlékezve a múltkorira, azt kérdezi a fiútól:
- Mennyibe kerül?
- 750 dollár.
- Rendben - mondja a férfi.
Néhány nappal később az apa azt mondja a fiúnak:
- Fogd a kesztyűd. Menjünk ki és ütögessünk egy kicsit.
- Nem tehetem. Eladtam. - válaszolja a fiú.
- Mennyiért adtad el??? - kérdi az apja.
- 1000 dollárért.
- Ez szörnyű, hogy ennyiért adtad el a barátaidnak! Ez sokkal több mint amennyibe ezek ténylegesen kerülnek. Elviszlek a templomba, hogy meggyónj! - mondja az apja felháborodva.
Elmennek a templomba, és az apa beülteti a fiút a gyóntatószékbe, és rácsukja az ajtót.
- De sötét van itt. - mondja a fiú. Mire a pap:
- Ne kezdd megint!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
Egyéb
Újgazdagéknál a parti csúcspontja, amikor a feleség és a lánya négykezest játsszanak a zongorán.
Mindenki megilletődötten hallgatja őket, csak a szomszédjuk súgja oda a feleségének:
- Drágám, jó lesz velük vigyázni...
Úgy látom már nem megy olyan jól nekik, ketten játsszanak egy zongorán!
Mindenki megilletődötten hallgatja őket, csak a szomszédjuk súgja oda a feleségének:
- Drágám, jó lesz velük vigyázni...
Úgy látom már nem megy olyan jól nekik, ketten játsszanak egy zongorán!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,58
Egyéb
Megy egy ember a sivatagban, találkozik egy beduinnal.
- Elnézést uram, meg tudná mondani merre van az oázis?
- Persze, menjen itt egyenesen előre, aztán szerdán forduljon balra!
- Elnézést uram, meg tudná mondani merre van az oázis?
- Persze, menjen itt egyenesen előre, aztán szerdán forduljon balra!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Egyéb
Két barát beszélget:
- Haver, én azt hiszem, hogy a feleségemnek szeretője van.
- Ezt miből gondolod?
- Tudod 3 évet éltünk itthon, majd kiutaztunk Olaszországba 2 évre, azután Amerikában éltünk 1 évet és aztán Spanyolországban is voltunk.
- És mi köze ennek a hűtlenséghez?!
- Mindenütt ugyanaz a postás!
- Haver, én azt hiszem, hogy a feleségemnek szeretője van.
- Ezt miből gondolod?
- Tudod 3 évet éltünk itthon, majd kiutaztunk Olaszországba 2 évre, azután Amerikában éltünk 1 évet és aztán Spanyolországban is voltunk.
- És mi köze ennek a hűtlenséghez?!
- Mindenütt ugyanaz a postás!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Egyéb
Repülőjegyet vásárol egy utas:
- Szeretnék New Yorkba repülni, a
csomagjaim felét kérem Miamiba, a másik felét pedig Ausztráliába vinni.
- Ezt sajnos nem tudjuk megcsinálni!
- Nem ?? Pedig tavaly sikerült...
- Szeretnék New Yorkba repülni, a
csomagjaim felét kérem Miamiba, a másik felét pedig Ausztráliába vinni.
- Ezt sajnos nem tudjuk megcsinálni!
- Nem ?? Pedig tavaly sikerült...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
Egyéb
Megy a púpos a temetőben. Elé ugrik egy kis törpe és megkérdezi:
- Púpos mi van a hátadon?
- Egy púp.
- Kell az neked?
- Nem.
És láss csodát a púpos felegyenesedik és rendesen jár. Boldogan megy be a városba, amikor találkozik a sántával. Neki is elmondja a történetet.
A sánta fejvesztve rohan a temetőbe. Elé is odaugrik a törpe és megkérdezi:
- Mi van a hátadon sánta?
- Semmi.
- Nesze itt egy púp.
- Púpos mi van a hátadon?
- Egy púp.
- Kell az neked?
- Nem.
És láss csodát a púpos felegyenesedik és rendesen jár. Boldogan megy be a városba, amikor találkozik a sántával. Neki is elmondja a történetet.
A sánta fejvesztve rohan a temetőbe. Elé is odaugrik a törpe és megkérdezi:
- Mi van a hátadon sánta?
- Semmi.
- Nesze itt egy púp.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28