Egyéb
Egy naiv 18 éves lány meghallja amikor egy férfi azt mondja, hogy szívesen megkettyintené. Nem tudja mit jelent és megkérdezi anyjától.
- Mama mit jelent az, hogy megkettyinteni?
- Lefényképezni! - felelte zavartan.
Másnap a lány elmegy az ismerős fényképészhez.
- Fényképész bácsi, mennyiért kettyintene meg engem, anyukámat, nagymamát meg a Berci kutyát?
- Téged meg anyukádat ingyen, a nagymamát meg kettyintse meg a Berci kutya!
- Mama mit jelent az, hogy megkettyinteni?
- Lefényképezni! - felelte zavartan.
Másnap a lány elmegy az ismerős fényképészhez.
- Fényképész bácsi, mennyiért kettyintene meg engem, anyukámat, nagymamát meg a Berci kutyát?
- Téged meg anyukádat ingyen, a nagymamát meg kettyintse meg a Berci kutya!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Egyéb
Választottját vitte bemutatni családjának a leányzó. A vacsoránál az apa beszédbe elegyedett a fiúval:
- No és, mik a terveid a lányommal kapcsolatban?
- Szeretném majd feleségül venni.
- Van már munkád, amiből el tudod majd tartani?
- Most még a tanulmányaimra kell koncentrálnom, de hiszek abban, hogy Isten megsegít.
- Van házad, ahol ellakhattok?
- Most még nincs, de hiszek abban, hogy Isten majd segít rajtunk.
És ez így ment egész vacsora alatt. Vacsora után, amikor egyedül maradt a két szülő, az asszony megkérdezte férjét:
- Na, hogy tetszett a fiú?
- Az igazat megvallva van ami tetszik benne, és van ami nem. Nem tetszik az, hogy nincs munkája, nincsenek tervei.Az viszont tetszik, hogy azt hiszi, én vagyok az Isten.
- No és, mik a terveid a lányommal kapcsolatban?
- Szeretném majd feleségül venni.
- Van már munkád, amiből el tudod majd tartani?
- Most még a tanulmányaimra kell koncentrálnom, de hiszek abban, hogy Isten megsegít.
- Van házad, ahol ellakhattok?
- Most még nincs, de hiszek abban, hogy Isten majd segít rajtunk.
És ez így ment egész vacsora alatt. Vacsora után, amikor egyedül maradt a két szülő, az asszony megkérdezte férjét:
- Na, hogy tetszett a fiú?
- Az igazat megvallva van ami tetszik benne, és van ami nem. Nem tetszik az, hogy nincs munkája, nincsenek tervei.Az viszont tetszik, hogy azt hiszi, én vagyok az Isten.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Egyéb
- Pincér, mondja mit ajánlana nekem vacsorára?
- Nézzük csak... Bélszínt Marengó módra, vagy bélszínt Sztroganoff módra, esetleg egy kis homárt? De fogadok, hogy ön marhapörköltet fog enni!
- Ezt miből gondolja?
- Mert nincs más...
- Nézzük csak... Bélszínt Marengó módra, vagy bélszínt Sztroganoff módra, esetleg egy kis homárt? De fogadok, hogy ön marhapörköltet fog enni!
- Ezt miből gondolja?
- Mert nincs más...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Egyéb
A világ leghíresebb sörgyárainak vezetői beülnek egy kocsmába beszélgetni. A Budweiser igazgató egy korsó Budweisert rendel, a Heineken igazgató egy korsó Heinekent kér, stb.
Végül a Guiness tulajdonosa kér egy teát.
A többiek megrökönyödnek:
- Hogy-hogy te nem Guinesst iszol?
Arthur Guiness kortyol egyet a teájából, majd így szól:
- Gondoltam, ha ti nem isztok sört, akkor szolidaritásból én sem fogok.
Végül a Guiness tulajdonosa kér egy teát.
A többiek megrökönyödnek:
- Hogy-hogy te nem Guinesst iszol?
Arthur Guiness kortyol egyet a teájából, majd így szól:
- Gondoltam, ha ti nem isztok sört, akkor szolidaritásból én sem fogok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Egyéb
A vonaton utazik egy francia, egy angol, egy madame és egy öreg székely.
Egyszer csak a vonat beér egy alagútba, mire iszonyatosat fingik a nő.
Kiér a vonat az alagútból, a madame feszeng, de a francia megmenti a helyzetet és pironkodva mondja:
- Elnézést, tegnap sok chilis babot ettem, többet nem fog előfordulni!
Következő alagút, megint iszonyatos recsegve fingás, vonat kiér, most az angol menti a menthetőt:
- Elnézést, tegnap este valószínű, hogy romlott volt a steak-et amit ettem, kissé rossz a gyomrom...
Robog a vonat tovább, a székely papa feláll veszi a pipáját és elindul kifelé a kabinból.
Mielőtt kilépne még visszaszól:
- Én most kimegyek pipázni, ha a kis hölgy még egyszer fingana, én voltam!
Egyszer csak a vonat beér egy alagútba, mire iszonyatosat fingik a nő.
Kiér a vonat az alagútból, a madame feszeng, de a francia megmenti a helyzetet és pironkodva mondja:
- Elnézést, tegnap sok chilis babot ettem, többet nem fog előfordulni!
Következő alagút, megint iszonyatos recsegve fingás, vonat kiér, most az angol menti a menthetőt:
- Elnézést, tegnap este valószínű, hogy romlott volt a steak-et amit ettem, kissé rossz a gyomrom...
Robog a vonat tovább, a székely papa feláll veszi a pipáját és elindul kifelé a kabinból.
Mielőtt kilépne még visszaszól:
- Én most kimegyek pipázni, ha a kis hölgy még egyszer fingana, én voltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Egyéb
A papot megszólítja az egyik hívő:
- Atyám, Ön szerint helyes dolog más nyomorúságából hasznot húzni?
- Dehogyis fiam.
- Akkor kérem adja vissza azt a húszezer forintot, amit tavaly az esküvőnk előtt adtam Önnek!
- Atyám, Ön szerint helyes dolog más nyomorúságából hasznot húzni?
- Dehogyis fiam.
- Akkor kérem adja vissza azt a húszezer forintot, amit tavaly az esküvőnk előtt adtam Önnek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,12
Egyéb
Csinos pincérnő kérdezi a vendégtől:
- Uram, hogyan kéri a tojásait, főzve vagy rántva?
- Simogatva...
- Uram, hogyan kéri a tojásait, főzve vagy rántva?
- Simogatva...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Egyéb
Egy újságíró kérdést intéz a televízió igazgatójához:
- Uram, mondja mivel magyarázza, hogy a tévé műsora régebben sokkal kedveltebb volt, mint ma?
Az igazgató válaszol:
- Fogalmam sincs róla, hiszen ugyanazokat a filmeket sugározzuk, mint 15 évvel ezelőtt.
- Uram, mondja mivel magyarázza, hogy a tévé műsora régebben sokkal kedveltebb volt, mint ma?
Az igazgató válaszol:
- Fogalmam sincs róla, hiszen ugyanazokat a filmeket sugározzuk, mint 15 évvel ezelőtt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89
Egyéb
Egy pasi minden este kukkolja a szomszéd lányt az ablakon át, ahogy az vetkőzik a szobájában. Egyik este aztán csörög a telefon, és a szomszéd lány az:
- Üdv! Én vagyok a szomszéd lány, akivel szemben lakik. Nem találom a bugyimat, nem látta véletlenül, hogy hova tettem?
- Üdv! Én vagyok a szomszéd lány, akivel szemben lakik. Nem találom a bugyimat, nem látta véletlenül, hogy hova tettem?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Egyéb
Az őrmester így szól az újoncokhoz:
- Uraim, van egy rossz és egy jó hírem! Először a jó hír: a ma reggeli futásnál Kovács közlegény fogja a tempót diktálni!
A szakasz rendkívül megörül ennek, mivel Kovács közlegény eléggé kövér és eszméletlenül lassú. Aztán az őrmester folytatja:
- És most a rossz hír: Kovács közlegény, szálljon be a teherautóba, és indítson!
- Uraim, van egy rossz és egy jó hírem! Először a jó hír: a ma reggeli futásnál Kovács közlegény fogja a tempót diktálni!
A szakasz rendkívül megörül ennek, mivel Kovács közlegény eléggé kövér és eszméletlenül lassú. Aztán az őrmester folytatja:
- És most a rossz hír: Kovács közlegény, szálljon be a teherautóba, és indítson!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34