Egyéb
Egy akkurátus és meglehetősen csúnya nő sárgadinnyét vásárol. Vagy harmincat megnyomkodott, megszagolgatott, mire a zöldséges rászólt:
- Kedves asszonyom! Legközelebb a férjét küldje el vásárolni, ő nem ilyen válogatós!
- Hát maga azt miből gondolja?
- Ha az lenne, nem magát vette volna el feleségül.
- Kedves asszonyom! Legközelebb a férjét küldje el vásárolni, ő nem ilyen válogatós!
- Hát maga azt miből gondolja?
- Ha az lenne, nem magát vette volna el feleségül.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Egyéb
1. Gyerekkoromban egyszer eltűntem pár napra otthonról. A szüleim azonnal reagáltak, kiadták a szobám.
2. Ahányszor a homokozóban játszottam, a macska mindig megpróbált betemetni.
3. Elég pattanásos voltam. Egyszer elaludtam a könyvtárban és arra ébredtem, hogy egy vak ember olvassa az arcomat.
4. Egyszer azt mondtam az apámnak, hogy már unom a körbe-körbe szaladgálást, erre odaszögezte a másik lábamat is a padlóhoz.
2. Ahányszor a homokozóban játszottam, a macska mindig megpróbált betemetni.
3. Elég pattanásos voltam. Egyszer elaludtam a könyvtárban és arra ébredtem, hogy egy vak ember olvassa az arcomat.
4. Egyszer azt mondtam az apámnak, hogy már unom a körbe-körbe szaladgálást, erre odaszögezte a másik lábamat is a padlóhoz.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Egyéb
- Hölgyem, mondták már magának valaha, hogy Ön a világ legszebb nője?
- Még nem.
- Gondoltam...
- Még nem.
- Gondoltam...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,76
Egyéb
Az öreg Vince bácsi mesél a gyerekkoráról az unokáinak:
- Hatan voltunk testvérek, és mivel én voltam a legkisebb, mindig nekem kellett hordani a nagyok kinőtt ruháit.
- Miért volt ez ekkora tragédia?
- Azért, mert az összes testvérem lány volt...
- Hatan voltunk testvérek, és mivel én voltam a legkisebb, mindig nekem kellett hordani a nagyok kinőtt ruháit.
- Miért volt ez ekkora tragédia?
- Azért, mert az összes testvérem lány volt...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Egyéb
A tizenhárom éves Dávidka bemegy a moziba, ahol éppen szexfilmet vetítenek, de 5 perc múlva rohan kifelé. A portás kérdezi tőle, hogy miért gondolta meg magát.
- Tetszik tudni, anyukám azt mondta, hogy ha valami csúnyát nézek, akkor kősziklává válok.
- Na, és?
- Éreztem, hogy kezdődik!
- Tetszik tudni, anyukám azt mondta, hogy ha valami csúnyát nézek, akkor kősziklává válok.
- Na, és?
- Éreztem, hogy kezdődik!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,99
Egyéb
Ibolya néni kényelmesen elhelyezkedik a fotelben. Keze ügyében a zacskó cukorkával, mellette a kis pincsivel, érdeklődve figyeli a televízióban a vadnyugati történetet.
Egyszer csak meglöki a szundikáló kutyust, és hangosan felkiált:
- Nézz csak oda, Morzsi! Ez a cowboy nem egészen normális! Folyton a lovához beszél!
Egyszer csak meglöki a szundikáló kutyust, és hangosan felkiált:
- Nézz csak oda, Morzsi! Ez a cowboy nem egészen normális! Folyton a lovához beszél!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96
Egyéb
Az osztrák-magyar határon a vámtiszt felnyittatja egy Trabant csomagtartóját, s rögtön kiszúr egy hatalmas zsákot.
- Ebben mi van?
- Madáreledel - feleli a sofőr. - A papagájnak viszem.
- Nyissa ki!
Az autós kibontja a zsákot: húsz kiló babkávé van benne.
- Aha, szóval maguk babkávéval etetik a papagájt? - kérdi gúnyosan a vámtiszt.
- Eszi, nem eszi, nem kap mást!
- Ebben mi van?
- Madáreledel - feleli a sofőr. - A papagájnak viszem.
- Nyissa ki!
Az autós kibontja a zsákot: húsz kiló babkávé van benne.
- Aha, szóval maguk babkávéval etetik a papagájt? - kérdi gúnyosan a vámtiszt.
- Eszi, nem eszi, nem kap mást!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Egyéb
A falusi lelkész így kezdi az istentiszteletet:
- Kedves híveim! Van egy jó és egy rossz hírem!
A jó hír az, hogy úgy látom van elég pénzünk arra, hogy felújítsuk templomunkat!
A rossz hír az, hogy ez a pénz egyelőre még a ti zsebetekben van.
- Kedves híveim! Van egy jó és egy rossz hírem!
A jó hír az, hogy úgy látom van elég pénzünk arra, hogy felújítsuk templomunkat!
A rossz hír az, hogy ez a pénz egyelőre még a ti zsebetekben van.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Egyéb
Egy fickó begipszelt lábbal horgászik a parton. Arra megy egy másik horgász, és megkérdi:
- Harapnak a halak?
- Nem, csak elestem...
- Harapnak a halak?
- Nem, csak elestem...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Egyéb
A vendég megkérdezi a pincértől:
- Mondja kérem, mikor vágták le ezt a csirkét?
- Bocsásson meg uram, de a csirkéhez csak krumpli, saláta vagy kompót jár, életrajz nem.
- Mondja kérem, mikor vágták le ezt a csirkét?
- Bocsásson meg uram, de a csirkéhez csak krumpli, saláta vagy kompót jár, életrajz nem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53