Egyéb
A repülőtéren néhány utas elhelyezte csomagjait a 25-ös kapunál, és várták, hogy bejelentsék a Delta 570-es járat indulását. Hamarosan megszólalt a hangosbemondó:
- Elnézést kérünk kedves utasainktól, de a Delta 570-es járatára a felszállás 31-es kapunál történik.
Az utasok erre felszedelőzködtek, és átköltöztették csomagjaikat a 31-es kapuhoz. Hamarosan azonban ismét megszólalt a hangosbemondó:
- Elnézést kérünk, de a Delta 570-es járatára a 25-ös kapunál lehet majd felszállni.
Az utasok visszacihelődtek eredeti helyükre. Rövid idő múlva azonban megszólalt újra az ismerős hang:
- Kedves utasaink! Köszönjük, hogy részt vettek a Delta Airlines fitness programján.
- Elnézést kérünk kedves utasainktól, de a Delta 570-es járatára a felszállás 31-es kapunál történik.
Az utasok erre felszedelőzködtek, és átköltöztették csomagjaikat a 31-es kapuhoz. Hamarosan azonban ismét megszólalt a hangosbemondó:
- Elnézést kérünk, de a Delta 570-es járatára a 25-ös kapunál lehet majd felszállni.
Az utasok visszacihelődtek eredeti helyükre. Rövid idő múlva azonban megszólalt újra az ismerős hang:
- Kedves utasaink! Köszönjük, hogy részt vettek a Delta Airlines fitness programján.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,33
Egyéb
Idős vidéki bácsika bemegy a városi műszaki üzletbe:
-Rádiót szeretnék venni!
- Van de csak kombinálva. Magnóval.
- Hát ez nekem nem kell. De TV-jük van?
- Van, de csak kombinálva. Videomagnóval.
- Az nem jó. Mosógéppel hogy állnak?
- Az is van, de csak kombinálva. Szárítóval.
- Hát, úgy látszik, nem kötünk üzletet. Na, Isten áldja! - és indul kifelé.
Az eladó ekkor nézi meg jobban, az öltözetén látja, vidéki lehet. Hú - gondolja - jó kis tanyasi tojást kéne venni tőle, ha már ilyen jól összeismerkedtek!
- Papa - kiált utána - tojása van?
- Van - szól vissza az öreg -, de csak a faxommal kombinálva!
-Rádiót szeretnék venni!
- Van de csak kombinálva. Magnóval.
- Hát ez nekem nem kell. De TV-jük van?
- Van, de csak kombinálva. Videomagnóval.
- Az nem jó. Mosógéppel hogy állnak?
- Az is van, de csak kombinálva. Szárítóval.
- Hát, úgy látszik, nem kötünk üzletet. Na, Isten áldja! - és indul kifelé.
Az eladó ekkor nézi meg jobban, az öltözetén látja, vidéki lehet. Hú - gondolja - jó kis tanyasi tojást kéne venni tőle, ha már ilyen jól összeismerkedtek!
- Papa - kiált utána - tojása van?
- Van - szól vissza az öreg -, de csak a faxommal kombinálva!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,6
Egyéb
A csata előtt az őrmester parancsba adja, hogy mindenki fogjon ásót és ásson egy mély gödröt magának fedezékképpen.
Az egyik katona megkérdezi:
- Uram, miért kell nekünk most itt még gödröt is ásnunk?
- Azért fiam, mert ha megtámad az ellenség, akkor így fedezékben maradva tudunk védekezni.
- Szerintem inkább mi támadjuk meg őket, és ássanak ők gödröt!
Az egyik katona megkérdezi:
- Uram, miért kell nekünk most itt még gödröt is ásnunk?
- Azért fiam, mert ha megtámad az ellenség, akkor így fedezékben maradva tudunk védekezni.
- Szerintem inkább mi támadjuk meg őket, és ássanak ők gödröt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Egyéb
A nagypapa vadász élményeit meséli az unokájának.
-És akkor egyszer az a hatalmas medve elindult felém, megcéloztam, de a puskám csütörtököt mondott.
A medve meg egyre közelebb ért hozzám, vicsorgatta a fogát.... befostam......
-Ez érthető, nagypapa, ilyen helyzetben ez bárkivel előfordult volna...
-De nem akkor!...... hanem most!....
-És akkor egyszer az a hatalmas medve elindult felém, megcéloztam, de a puskám csütörtököt mondott.
A medve meg egyre közelebb ért hozzám, vicsorgatta a fogát.... befostam......
-Ez érthető, nagypapa, ilyen helyzetben ez bárkivel előfordult volna...
-De nem akkor!...... hanem most!....
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Egyéb
"Azért jó a tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,62
Egyéb
Pasas bemegy a kocsmába, a pultos kérdezi:
- Jó napot! Mit szeretne?
- Egy nagyobb házat, jobb autót, több fizetést.
- Nem úgy értem. Mit kíván?
- Világbékét, magamnak egy szebb feleséget, milliókat.
- Félreértett, mit szeretne inni?
- Miért nem ezzel kezdte? Mi van?
- Semmi különös, itt állok a pult mögött.
- Jó napot! Mit szeretne?
- Egy nagyobb házat, jobb autót, több fizetést.
- Nem úgy értem. Mit kíván?
- Világbékét, magamnak egy szebb feleséget, milliókat.
- Félreértett, mit szeretne inni?
- Miért nem ezzel kezdte? Mi van?
- Semmi különös, itt állok a pult mögött.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Egyéb
Tessék, itt a 911.
- Segítsenek, kérem! Nehezen lélegzem, alig kapok levegőt... Azt hiszem, mindjárt elájulok!
- Uram, honnan hív?
- Egy telefonfülkéből. A Westend és a North sarkáról.
- Nyugodjon meg, a mentők már úton vannak. Nem asztmás?
- Nem.
- Mit csinált, mielőtt elkezdett nehezen lélegezni?
- A rendőrök elől futottam.
- Segítsenek, kérem! Nehezen lélegzem, alig kapok levegőt... Azt hiszem, mindjárt elájulok!
- Uram, honnan hív?
- Egy telefonfülkéből. A Westend és a North sarkáról.
- Nyugodjon meg, a mentők már úton vannak. Nem asztmás?
- Nem.
- Mit csinált, mielőtt elkezdett nehezen lélegezni?
- A rendőrök elől futottam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,49
Egyéb
Golfpálya öltözőjében egy fickó gyönyörködik egy golflabdában.
- Új szerzemény? - kérdezi a barátja.
- Ez a világ legjobb golflabdája!
- Miért?
- Egyszerűen nem lehet elveszíteni. Beütöd a sűrűbe, fütyül. Erdőbe ütöd, sípol. A vízen úszik, sötétben foszforeszkál.
- És hogy szerezted?
- Találtam.
- Új szerzemény? - kérdezi a barátja.
- Ez a világ legjobb golflabdája!
- Miért?
- Egyszerűen nem lehet elveszíteni. Beütöd a sűrűbe, fütyül. Erdőbe ütöd, sípol. A vízen úszik, sötétben foszforeszkál.
- És hogy szerezted?
- Találtam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Egyéb
Felszállás előtt a repülő utasai csodálkozva látják, hogy a kapitány egy vakvezető kutyával, fekete szemüvegben, fehér bottal botladozik a pilótafülke felé.
Először mindenki arra gondol, hogy biztos csak valami poén, de amikor elindul a gép, az utasok egyre nyugtalanabbá válnak.
Gyorsan közeledik a repülőtér vége, a hangulat is egyre kétségbeesettebb. Mikor már csak 50 méter van hátra, az összes utas egy emberként felsikolt.
Ám ekkor a gép hirtelen felemelkedik és megkezdi a repülést. Bent a pilótafülkében megszólal a másodpilóta:
- Tudja kapitány, mindig attól félek, hogy egyszer későn kezdenek el sikoltozni az utasok és mind meghalunk.
Először mindenki arra gondol, hogy biztos csak valami poén, de amikor elindul a gép, az utasok egyre nyugtalanabbá válnak.
Gyorsan közeledik a repülőtér vége, a hangulat is egyre kétségbeesettebb. Mikor már csak 50 méter van hátra, az összes utas egy emberként felsikolt.
Ám ekkor a gép hirtelen felemelkedik és megkezdi a repülést. Bent a pilótafülkében megszólal a másodpilóta:
- Tudja kapitány, mindig attól félek, hogy egyszer későn kezdenek el sikoltozni az utasok és mind meghalunk.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49