Egyéb
Egy újdonsült anyuka felhívja a barátnőjét, és a kisbabáról kezd mesélni neki:
- Képzeld, pont olyan, mint az apja!
- Ne keseredj el, az a fő, hogy legalább egészséges!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Egyéb
Egy nő meglátott egy gyönyörű nyakláncot az egyik ékszerbolt kirakatában. Bement és megkérdezte az eladótól: "Elnézést uram, félre tudná tenni nekem ezt a nyakláncot addig, amíg a férjem elkövet valami megbocsáthatatlan dolgot ellenem?"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,49
Egyéb
- “A Facebook az egy közösségi háló. Mindenki bele van gabalyodva. Ezt a Nagypapa mondta.”
- “Nem tudom mi az a Facebook, de karácsonyra azt kértem a Jézuskától.”
- “Anyának is van Észbúkja, az olyan, mint az okos telefon.”
- “A Fészbúk az egy olyan könyv, amit az egérrel lehet lapozni.”
- “A Fészbúk az olyan, hogy ha sokat simogatod a telefonodat, akkor egyszer csak előjön.”
- “A bátyám szerint a Fészbúkon jó csajok vannak. Én 9 éves vagyok és lány szóval nekem nem kell Fészbúk.”
- “Apa letiltotta anyát a Fészbúkról, mert egész nap zenéket küldött neki. Nem tudom ez mit jelent, de most jól viselkedem, nehogy büntetésből Fészbúkot kapjak.”
- “Anya azt mondta, hogy ha nagy leszek, majd csetelhetek a barátaimmal a Fészbúkon, szerintem a csetelés az olyan, mint a szex és terhességet lehet tőle kapni.”
- “A nővérem a pattanásait nyomogatja és a Fészbúkot. A Fészbúk is egy ilyen bőrbetegség szerintem.”
- “A Fészbúk az egy cociális háló.”
- “A Fészbúkon lehet lájkolni. Ha nagy leszek, megtanulok lájkolni, remélem nem olyan nehéz, mint a horgolás, mert az nem megy.”
- “A Fészbúk az egy olyan fényképezőgép, hogy ha a tükörben lefotózod magad, akkor belekerül az internetbe a képed.”
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,86
Egyéb
Azt mondják, a szerencsejáték tönkreteszi az életed. Valójában a mi családunkat csak még jobban összehozta.
Múlt hónapban kénytelenek voltunk egy egyszobás garzonba költözni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,6
Egyéb
Az őrmester az első kimenőre készülődő újoncokat oktatja:
- Emberek, ha a vendéglőben a szomszéd asztalnál ketten összeverekednek, maguk ne avatkozzanak közbe! Igyák ki a sörüket, és csendben távozzanak a helyiségből. Világos?
Az eligazítás után az őrmester meg akar győződni róla, hogy megértették a mondanivalóját, ezért megkérdi:
- Kovács honvéd, ha a szomszéd asztalnál két férfi elkezd verekedni, maga mit tesz?
- Jelentem, kiiszom a sörüket, és csendben távozom.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,54
Egyéb
A kalózkapitányt meglátogatja az unokája.
- Nagypapa igaz, hogy te egy rettegett kalóz vagy?
- Nos, igen. Én vagyok a leghírhedtebb kalóz széles e világon.
- És nagypapa, neked miért van kampó a bal kézfejed helyén?
- Nos, amikor értem küldtek egy flottát, hogy elkapjanak a nagy túlerővel szemben vívott kardcsatában levágták, de végül mégis nyertünk.
- És nagypapa miért van neked fél szemed?
- Hát tudod az úgy történt, hogy egy muslinca szállt a szemembe és...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Egyéb
Öreg néni kényelmesen elhelyezkedik a fotelben, mellette a kutyájával. Nézi a TV-t, egy vadnyugati történet van műsoron. Egyszer csak meglöki a szundikáló kutyát, és hangosan felkiált:
- Nézz csak oda, Morzsika! Ez a cowboy nem egészen normális! Folyton a lovához beszél!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Egyéb
Két fogpiszkáló megy a hegyre. Egyszer csak elhalad mellettük egy sün. Erre megszólal az egyikük:
- Te haver, vazze! Ide busszal is fel lehet jönni?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,82
Egyéb
A kutya tényleg az ember legjobb barátja. Ha nem hiszed el, próbáld ki a következőt:
Zárd be a kutyádat és a feleségedet a kocsid csomagtartójába.
Egy óra múlva nyisd ki!
Ki örül neked jobban, amikor meglát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,56
Egyéb
Kisgyerekek gyónnak húsvét előtt. Bemegy a gyóntatófülkébe az első, megvallja bűneit, és ezzel zárja: "bedobtam a vízbe a tökmagot".
A plébános nem érti, de nem kérdez rá.
Jön a következő gyerek, az is megvallja, hogy bedobta a vízbe a tökmagot, s ez így megy tovább, míg az utolsó gyerek nem említi ezt a bűnt.
A plébános rákérdez:
- Te nem dobtad be a vízbe a tökmagot?
- Nem - válaszolja a gyerek - én vagyok Tökmag!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19