Egyéb
Apuka és kisfia együtt autóznak.
Az apa átmegy egy piros lámpán, és zavartan mondja a fiának:
-Kisfiam, ez egy szabálytalan dolog volt, ilyet nem szabad ám csinálni!
-Semmi baj, apa! - mondja a fiú. - A mögöttünk jövő rendőrautó is átjött rajta!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,42
Találós kérdés
- Miért van az embereknek
orgazmusa?
- Egyébként honnan tudnánk, hogy
mikor kell abbahagyni a szexet?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,84
Munkahelyi
Egy férfi borotválást kér a borbélynál. A borbély, hogy jobban kifeszüljön a bőr az arcán, ad neki egy fagolyót:
- Vegye ezt a szájába, akkor sokkal szebben tudom borotválni.
- Rendben. - feleli a vendég és berakja a golyót a szájába, majd teli szájjal megkérdezi:
- És mi van akkor, ha véletlenül lenyelem?
- Semmi gond. - feleli a mester - Majd holnap visszahozza, ahogy mások is...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Egyéb
Az idős, nagyothalló gróf késő este érkezik haza. A komornyik halkan megkérdezi:
- Na, mi van, te vén piszok? Már megint a kocsmában voltál és vedeltél a haverokkal?
- Nem, John. A városban voltam, és hallókészüléket vásároltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,41
Bizarr
Amerikában a dohánygyártók azzal védekeznek, hogy 2,5 millió állampolgárnak adnak munkát.
És ebben még nincsenek is benne az orvosok, röntgenasszisztensek, nővérek, kórházi dolgozók, tűzoltók, utcaseprők, kórboncnokok és sírásók!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Egyéb
Egy nem túl példás életű fickó megy át a vasúti átjáróban, amikor véletlenül beszorul a lába a sínek közé.
Elkezdi rángatni, de semmi eredmény.
Aztán zajt hall, és meglátja a közeledő vonatot!
- Istenem, segíts, és abbahagyom az ivást! - kiáltja.
Az eredmény semmi.
- Istenem, segíts, és leszokom a dohányzásról!
Ugyanaz. A vonat elkezd dudálni.
- Istenem, ha segítesz, leszokom az ivásról, a dohányzásról, és a feleségemet sem csalom meg többet!
Ekkor hirtelen lazul a szorítás, emberünk lába kiszabadul és az utolsó pillanatban elugrik a vonat elől.
Leporolja magát, az ég felé néz és így szól:
- Köszönöm Istenem, de megoldottam egyedül!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Bizarr
A kannibál fiú és az apja egy bokor mögül lesik az áldozatokat. Arra megy egy kövér nő, megszólal a fiú:
- Ezt fogjuk meg vacsorára!
- Nem jó fiam, túl kövér. - mondja az apa.
Nemsokára meglátnak egy vékony lányt:
- Akkor ez jó lesz? - kérdezi a gyerek.
- Nem, ez meg túl sovány.
Arra jön megint egy lány, nagyon csinos.
- Na, ezt kapjuk el! - biztatja a fiú az apját.
- Tudod, mit?! - mondja az öreg - Ezt hazavisszük, aztán megesszük anyádat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Orvos
Egy iskola gyerekpszichológusát megkérik, hogy vizsgáljon meg egy gyereket, mert az minden rajzát csak fekete és barna zsírkrétával készíti.
A doki beszél a gyerekkel, de semmi különös nem derül ki. Személyiségteszteket töltet ki vele, de így is semmi. Végül ad neki papírt és egy zsírkrétakészletet.
Mire a kölyök:
- Huuu, ez igen, köszönöm! A suliban csak egy régi dobozt kaptam, amiben már csak fekete és barna volt...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Iskolás
- Tibike! Mond csak, mi leszel ha nagy leszel?
- Nem tudom.
- Mégis, mi szeretnél lenni?
- Nem tudom.
- Mondjál már valamit!
- Gyümölcs a Jogobellában.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,19
Fárasztó
Háromfajta ember létezik...
Aki tud számolni, és aki nem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1