Székely
Négy székely ül körben egy asztalnál. Az asztal közepén egy flaska áll. Az első megfogja, húz belőle egy nagyot, majd lerakja az üveget. A 2. szintén megfogja, húz egy nagyot, lerakja. A harmadik szintén. A 4. is meghúzza, majd miután lerakja, megszólal:
- Ez petróleum!
Az első végigméri és megszólal:
- Az.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Orvos
Egy férfi elmegy az orvoshoz, és ezt mondja neki:
- Doktor úr, ha kávét iszom, akkor valami nagyon nyomja a szememet, itt.
- Ó, igazán?! Talán próbálja meg úgy, hogy kiveszi a kanalat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,28
Egyéb
Nagyné üzleti útra megy külföldre. Hazatelefonál a családjának, az ötéves kislánya veszi fel a telefont:
- Halló?
A telefonközpontos szól bele:
- Jó napot kívánok. Nagyné van a vonalban. Vállalják a hívás költségét?
Mire a kislány kétségbeesve kiabál ki a szobából:
- Apu, gyere, náluk van az anyu és pénzt követelnek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,56
Állatos
Apa:
- Mondd, kisfiam, miért tettél békát a nővéred ágyába?
Gyerek:
- Azért, mert nem találtam pókot, apa.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,68
Állatos
Az öreg néni elmegy a templomba, és magával viszi a papagáját.
Ülnek a misén, amikor egyszer csak a papagáj megszólal:
- Hú, a picsába, de rohadt hideg van itt!
A néni elszégyelli magát, hazamegy és órákig beszél a papagájnak, próbálja elérni, hogy a templomban mellőzze a csúnya beszédet.
A következő héten megint elviszi a templomba a madarat, de az megint csúnyán beszél.
Ekkor elviszi egy állatorvoshoz, aki azt tanácsolja neki, hogy ha a madár csúnyán beszél, akkor fogja meg a lábánál, és forgassa párszor a feje körül. Így a madár megtanulja, hogy nem szabad csúnyán beszélnie.
Következő héten megint bemennek a templomba. A pap éppen a mise közepén tart, amikor a papagáj megszólal:
- A picsába, de rohadt hideg van itt!
A néni elkapja a lábainál, és párszor megforgatja a feje körül. Amikor befejezi, a papagáj megrázza magát és megszólal:
- És még a szél is kurvára fúj!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Anyós
Kovács már nagyon unja, hogy állandóan parancsolgat neki az anyósa. Az egyik nap úgy dönt, hogy erélyes lesz vele. Hazamegy és kiabálni kezd:
- Ki az úr a házban?
Nem kap választ. Megint megszólal:
- Azt kérdeztem, hogy ki az úr ebben a házban?
Megint semmi. Kimegy a konyhába, és elkezdi csapkodni az asztalt:
- Ki az úr ebben a házban?
Erre az anyósa szó nélkül fejbe vágja a sodrófával. Kovács pár perc múlva aléltan tér magához:
- Már kérdezni sem szabad?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,73
Bizarr
A fiatal ügyvéd vesz egy Mercit. Hazafelé tartva az autószalonból száguldozik az országúton.
A kocsi felgyorsul kétszázra, ám az ügyvéd későn veszi észre, hogy az út elég élesen elkanyarodik. Beletapos a fékbe, de már túl késő, a kocsi kipördül és felkenődik az út szélén álló óriási tölgyfára.

Egy motoros, aki épp a kocsi mögött ment látja a szörnyű balesetet, odamegy, hogy tud-e esetleg segíteni.
De csak azt látja, hogy az ügyvéd szanaszét szakadt ruhában és könyékből leszakadt alkarral áll, és bámulja a roncsot.
Észre sem veszi, hogy nincs karja, miközben így siránkozik:

- A kocsim! A gyönyörű kocsim!

A motoros erre megszólal:
- Ember, tényleg azt gondolja, hogy a kocsija miatt kéne aggódnia? Szerintem inkább a kezét nézze meg. Az ügyvéd fásultan néz le a bal karjára és meglátja a csonkot ami a kezéből maradt. Egyből elsápad, és felsikolt:

- A Rolexem!


Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,73
Felnőtt
Hazaérkezik a férj, és egy idegen férfit talál a feleségével az
ágyban. Megragadja a pasast, és kidobja a harmadik emelet ablakából.
- Megőrültél? - sikoltja a feleség.
A férj rezignáltan:
- Aki turbékolni tud, az repülni is
tud!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Orvos
...és ilyen sötét foltokkal van tele majdnem az egész testem.
- Értem. Nos, fürödjön le és eltűnnek.
- Biztos ez?
- Igen, ez bevált módszer a kosz ellen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Felnőtt
A gyóntatófülkében egy öregember azt mondja a papnak:
- 82 éves vagyok. Csodás feleségem van, aki 73 éves. Gyerekeim, unokáim, dédunokáim vannak. Tegnap három stoppos tinédzserlányt vittem az autómmal, megálltunk egy motelnél, és mind a hárommal közösültem.
- És megbántad ezt a bűnt, fiam?
- Miféle bűnt?
- Hát milyen katolikus vagy te?
- Nem vagyok én katolikus.
- Akkor miért mondod ezt el nekem?
- Mindenkinek elmondom!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,62